Digitalb Kupa e Kosovës – rrethi i parë
Çeliku – Ulpiana, e mërkurë, 13:30, Ferizaj
Gjyqtarë: Arbnor Jakupi, Burim Jashari, Bashkim Hyseni
Delegat: Ekrem Beqiri
Dardana – Istogu, e mërkurë, 13:30, Koretin
Gjyqtarë: Shpëtim Murtezi, Fatlum Jashari, Minir Kadriu
Delegat: Avdullah Syla
Deçani – Sharri, e mërkurë, 13:30, Deçan
Gjyqtarë: Kreshnik Vula, Benon Këpuska, Flamur Nagavci
Delegat: Haxhi Ibërdemaj
Xërxa – Përparimi, e mërkurë, 13:30, Xërxë
Gjyqtarë: Ardit Halilaj, Hasan Llallo, Ernest Kume
Delegat: Rexhep Gaxholli
Ujvara M – Dardania, e mërkurë, 13:30, Drenas
Gjyqtarë: Arben Halilaj, Petrit Rama, Valon Gara
Delegat: Isak Smajli
Leshani – Dukagjini, e mërkurë, 13:30, Brestovik
Gjyqtarë: Besnik Batalli, Arben Fazliu, Besmir Haxhikadria
Delegat: Isa Shala
Ratkoci – Besa, e mërkurë, 13:30, Ratkoc
Gjyqtarë: Taulant Ibërdemaj, Visar Kelmendi, Deli Muriqi
Delegat: Bashkim Radogoshi
Rinia – Drenoci, e mërkurë, 13:30, Miradi
Gjyqtarë: Valbon Hoxha, Hekuran Osmani, Visar Hyseni
Delegat: Osman Dragusha
Galaksia – Luftëtari, e mërkurë, 12:00, Gjilan
Gjyqtarë: Mentor Ajeti, Altin Zhegrova, Arbnor Bullatovci
Delegat: Naim Ramadani
Rilindja e Kosovës – Behari, e mërkurë, 13:30, Skivjan
Gjyqtarët: Selim Isufi, Fatmir Abrashi, Erdoan Baliqi
Delegat: Faton Sejdiu
Dushkaja – Lepenci, e mërkurë, 13:30, Gjakovë
Gjyqtarë: Hysni Ademi, Fixhrije Sadiku, Bujar Haradinaj
Delegat: Gani Dautaj
Lugu i Baranit – Tefik Çanga, e mërkurë, 13:30, Baran
Gjyqtarë: Fatmir Tahiri, Ramadan Hyseni, Besart Ismajli
Delegat: Xhevdet Dabiqaj
Vjosa – Minatori, e mërkurë, 13:30, Shtime
Gjyqtarë: Valon Abazi, Kujtim Krasniqi, Besfort Hyseni
Delegat: Hamdi Elshani
Arbëria – Gryka, e mërkurë, 13:30, Lipjan
Gjyqtarë: Bajram Gashi, Driton Preniqi, Florim Jakupi
Delegat: Agim Hasani
Bashkimi (Gj) – Vllazëria, e enjte, 13:30, Gjilan
Gjyqtarë: Alban Shala, Edmond Zeqiri, Artan Latifi
Delegat: Isuf Morina
Kastrioti – Dardanët; e enjte, 13:30, Ferizaj
Gjyqtarë: Festim Dogani, Pashtrik Burrniku, Gëzim Mehmeti
Delegat: Naser Sinani