Liga e dytë – Grupi A             Java 20                20-21.03.2018 
—————————————————————————————
Përparimi – Behari, e merkure, 15:00, Mitrovice
Gjyqtarët: Valbon Hoxha, Zgjim Rahimi, Faton Jakupi
—————————————————————————————
Gryka – UV Malisheva, e merkure, 14:00, Drenas
Gjyqtarët: Alban Shala, Liridon Bulliqi, Ramadan Bekteshi
—————————————————————————————
Dardania – Dardanët, e merkure, 14:00, Brestovik
Gjyqtarët: Nexhat Boshtraj, Pren Kabashi, Labinot Metaj
—————————————————————————————
Dukagjini – Ratkoci, e merkure, 12:00, Gjakove
Gjyqtarët: Eridon Podvorica, Visar Kupina, Fitim Kastrati
—————————————————————————————
Luftëtari – Lugu i Baranit, e merkure, 14:00, Brekoc
Gjyqtarët: Kujtim Krasniqi, Argjend Berisha, Samed Spahiu
—————————————————————————————
Dejni – Rilindja e Kosovës, e enjte, 14:00, Ratkoc
Gjyqtarët: Granit Gashi, Eduard Aliaj, Diamant Bakaj
—————————————————————————————
Istogu – Dushkaja, e merkure, 14:00, Istog
Gjyqtarët: Mentor Ajeti, Altin Zhegrova, Drilon Rexhepi
—————————————————————————————
Deqani – Besa, e merkure, 14:00, Deqan
Gjyqtarët: Lirim Jashari, Berat Hamiti, Albion Hyseni
—————————————————————————————-
 
Liga e dytë – Grupi B             Java 18         20-21.03.2018
——————————————————————————–
Rinia – Kastrioti, e merkure, 14:00, Miradi
Gjyqtarët: Gzim Ibrahimi, Habib Murati, Minir Kadria
——————————————————————————–
Galaksia – Dardana, e merkure, 12:00, Gjilan
Gjyqtarët: Petrit Rama, Amir Hamza, Fisnik Rama
——————————————————————————–
Sharri – Tefik Çanga, e marte, 14:00, Kacanik
Gjyqtarët: Lavdrit Nuhiu, Burim Halili, Naim Uruqi
——————————————————————————–
Lepenci – Vjosa, e merkure, 14:00, Kacanik
Gjyqtarët: Gentrit Zogaj, Alban Ukzmajli, Alban Hesati
——————————————————————————–
Arbëria – Ulpiana, e merkure, 14:00, Lipjan
Gjyqtarët: Mervan Bejtullahu, Hekuran Osmani, Fatlum Jashari
——————————————————————————–
Bashkimi – Drenoci, e merkure, 14:00, Gjilan
Gjyqtarët: Valon Gara, Berat Babaj, Edon Syla
——————————————————————————–
Xërxa – Vëllazëria, e merkure, 14:00, Xerxe
Gjyqtarët: Flamur Nagavci, Arben Danuzaj, Arnold Bacaj
——————————————————————————–
Minatori – Çeliku, e enje, 14:00, Lipjan
Gjyqtarët: Nexhmedin Jonuzi, Albion Ramadani, Premtim Hyseni
 
 
Juniorët – Superliga – Java 19                   20-21.03.2018
—————————————————————————————
Trepça’89 – Prishtina, e merkure, 11:00, Mitrovice
Gjyqtarët: Shpetim Hasani, Leutrim Azemi, Taulant Ramadani
—————————————————————————————
Ramiz Sadiku – Vëllaznimi, e enje, 13:00, fusha e 2 Korrikut
Gjyqtarët: Visar Dogani, Arlind Haxhiu, Kushtrim Berisha
—————————————————————————————
2 Korriku – Gjilani, e merkure, 11:00, fusha e 2 Korrikut
Gjyqtarët: Dardan Qaka, Kastriot Peci, Ardian Ismaili
—————————————————————————————
Liria – Fushë Kosova, e merkure, 11:00, Prizren
Gjyqtarët: Ergin Baliqi, Denis Nimani, Valtrim Fetahu
—————————————————————————————
Besa – Drita, e merkure, 11:00, Brestovik
Gjyqtarët: Valon Bajgora, Valon Mustafa, Gramos Bullatovci
—————————————————————————————
KEK-u – Ferronikeli, e enjte, 11:00, fusha e KEK-ut
Gjyqtarët: Liridon Bunjaku, Fitim Kastrati, Liridon Selmani
—————————————————————————————
Flamurtari – Llapi, e enjte, 14:00, në Podujevë
Gjyqtarët: Petrit Rama, Shqiprim Lladrovci, Getoar Thaçi
—————————————————————————————
Vushtrria – Gjakova,  e enjte, 15:00, në Mitrovicë
Gjyqtarët: Bajram Gashi, Agim Fazliu, Gezim Sejdiu
—————————————————————————————-