Liga e Dytë – Grupi A  – Java 5 –  26-27.09.2018
—————————————————————————————
Dardania – Vellazeria, e merkure, 15:30, Brestovik
Gjyqtarët: Taulant Haxhimustafa, Egzon Kuqi, Lek Saraqini
—————————————————————————————
Opoja – Lugu i Baranit, e merkure, 13:00, Prizren
Gjyqtarët: Kujtim Krasniqi, Shpetim Selmani, Ramadan Bekteshi
—————————————————————————————
Dejni – Dardanët, e merkure, 15:30, Ratkoc
Gjyqtarët: Kujtim Pantina, Kastriot Peci, Valtrim Fetahu,
—————————————————————————————
Gjakova – Dukagjini, e merkure, 15:30, Gjakovë
Gjyqtarët: Egzon Dakaj, Fidan Alihajdaraj, Arnold Bacaj
—————————————————————————————
Behari – Uv Malisheva, e merkure, 15:30, Vitomiricë
Gjyqtarët: Eridon Podvorica, Visar Kupina, Valon Mustafa
—————————————————————————————
Rahoveci – Ratkoci, e merkure, 15:30, Rahovec
Gjyqtarët: Gentrit Zogaj, Bekim Derguti, Alban Hesati
—————————————————————————————
Dushkaja – Deçani, e merkure, 15:30, Gjakovë
Gjyqtarët: Eduard Aliaj, Besart Osmani, Durim Kolukaj
—————————————————————————————
Drini i Bardhe – Pashtriku, e enjte, 16:00, Prizren
Gjyqtarët: Valbon Hoxha, Zgjim Rahimi, Faton Jakupi
—————————————————————————————

Liga e Dytë – Grupi B   –   Java 5  –     26-27.09.2018

—————————————————————————————
Xerxa – Rilindja, e merkure, 15:30, Xerxe
Gjyqtarët: Nexhat Boshtraj, Leutrim Raci, Besart Kelmendi
—————————————————————————————
Bashkimi KM – Kastrioti, e enjte, 15:30, Rogovë
Gjyqtarët: Ergin Baliqi, Fisnik Rama, Ilir Peci
—————————————————————————————
Ulpiana – Sharri, e enjte, 15:30, Lipjan
Gjyqtarët: Gezim Ibrahimi, Enis Bejtullahu, Albion Ramadani
—————————————————————————————
Vjosa – Galaksia, e merkure, 15:30, Lipjan
Gjyqtarët: Lirim Jashari, Albion Hyseni, Berat Hamiti
—————————————————————————————
Dardana – Çeliku, e merkure, 15:30, Hogosht
Gjyqtarët: Lavdrit Nuhiu, Burim Halili, Naim Uruqi
—————————————————————————————
Lepenci – Minatori, e enjte, 15:30, Kaçanik
Gjyqtarët: Mentor Ajeti, Altin Zhegrova, Drilon Rexhepi
—————————————————————————————
Kosova P – Bashkimi Gj, e merkure, 16:00, Orlloviq
Gjyqtarët: Granit Musolli, Agim Fazliu, Liridon Bulliqi
—————————————————————————————