Author: ffk

Kryesore

Kombëtares i bashkohen dy futbollistë tjerë 

4 shtator, 2020 – Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes ka ftuar në Kombëtare edhe dy futbollistë: Rron Brojën nga KF Partizani dhe Armend Thaçin nga FC Ballkani, të cilët tashmë i janë bashkuar ekipit në hotel Emerald, pasi për ndeshjen kundër Greqisë do…

Lajmet

Agjenda e Kosovës U21 dhe Anglisë U21 

Më poshtë është agjenda e Kombëtareve U21 të Kosovës dhe Anglisë për ditën e sotme: 17:00 – Stadiumi “Fadil Vokrri” – Konferenca për media e Kosovës U21 (Rafet Prekazi dhe Eris Abedini) 17:30 – Stërvitja e Kombëtares U21 të Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri” (15…

P