Category: Aktivitete

Aktivitete, Kryesore

Krerët e FFK-së u pritën nga kryeministri Hoti 

28 gusht, 2020 – Presidenti Agim Ademi në shoqëri të nënkryetarit, Bakir Burri, sekretarit të përgjithshëm, Eroll Salihu dhe drejtuesve të tifo-grupit “Dardanët”, Lulzim Berisha e Arben Zhjeçi janë pritur sot nga kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti. Në këtë takim është diskutuar për situatën aktuale…

P