Category: Kryesore

Kryesore

Sfida ndërmjet Dritës e Gjilanit u mbyll pa fitues 

28 shtator, 2017 – Drita dhe Gjilani kanë barazuar me rezultat 1:1, në ndeshjen përmbyllëse të javës së 7-të në Vala Superligë. Si zakonisht, edhe këtë herë sfida ndërmjet dy rivalëve të qytetit ka zgjuar interesim të jashtëzakonshëm tek tifozeritë e të dyja skuadrave, “Intelektualët”…

P