Category: Kryesore

Kryesore

Prishtina fiton, mban hapin me Dritën 

9 prill, 2018 – Prishtina ka shënuar fitore si mysafire kundër Flamurtarit, me rezultat 2:0, në ndeshjen që u zhvillua sot në stadiumin e skuadrës kuqezi dhe e cila e përmbylli javën e 26-të në Vala Superligë. Me këtë fitore Prishtina ka arritur në koutën…

P