Category: Kryesore

Kryesore

Llapi dhe Liria realizuan fitoret e radhës 

25 nëntor, 2017 – Sot janë zhvilluar dy ndeshje në kuadër të javës së 17-të në Vala Superligën e Kosovës në futboll. Lideri i renditjes, Llapi, ka shënuar fitore me rezultat bindës si mysafir në Gjakovë, duke e mposhtur Vëllaznimin, me shifrat 3:0, për ta…

P