Category: Kryesore

Kryesore

Pesë ndeshje, pesë barazime 

2 nëntor, 2016 – Sot janë zhvilluar pesë ndeshje në kuadër të javës së 12-të në Vala Superligën e Kosovës në futboll. Në asnjërën prej këtyre ndeshje nuk pati fitues, ngase të gjitha përfunduan me rezultate të barabarta. Skuadra kampione në fuqi, Feronikeli, ka barazuar…

Aktivitete, Kryesore

Presidenti i FSHF-së nderohet me mirënjohje 

1 nëntor, 2016 – Sot, në një ceremoni të zhvilluar në kabinetin e ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, u nderua me mirënjohje për kontributin e dhënë për futbollin shqiptar dhe për ndërkombëtarizimin e futbollit…

P