Category: Kryesore

Kryesore

Feronikeli bindës, Prishtina mund Llapin 

11 maj, 2019 – Sot janë zhvilluar tri ndeshjet e fundit të javës së 31-të në IPKO Superligë. Skuadra kryesuese, Feronikeli, ka shënuar fitore para tifozëve të vet në duel me Dritën, me rezultat 4:1, duke e ruajtur pozitën e parë në renditje edhe pas…

Kryesore

Finalja e Digitalb Kupës së Kosovës më 24 maj 

7 maj, 2019 – Ndeshja finale e Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Feronikelit dhe Trepçës’89 do të zhvillohet më 24 maj, në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Këto dy skuadra u kualifikuan në finale, pasi i kaluan me sukses dy sfidat gjysmëfinale…