Category: Lajmet

Lajmet

Dukagjini eliminoi Hajvalinë 

Sot janë zhvilluar tetë ndeshjet në kuadër të rrethit të parë të Digitalb Kupës së Kosovës. Befasinë më të madhe e realizoi skuadra e Ligës së Parë, Dukagjini që në Klinë e mposhti skuadrën e elitës, Hajvalinë, me rezultat 2:1, duke u kualifikuar tutje në…

Lajmet

Orari i ndeshjeve dhe gjyqtarët 

Me ndeshjen ndërmjet Hajvalisë dhe Ferizajt, që zhvillohet të premten, nis java e 16-të në Raiffeisen Superligë, që është edhe e fundit për stinorin vjeshtor në elitë. Raiffeisen Superliga: Java e 16-të Ora 13.00 E premte Hajvalia – Ferizaj …………………..SSK ( Mentor Baliu, Jakup Musolli, Fatmir…

P