Category: Lajmet

Lajmet

Nesër finalja e Kupës së Kosovës për veteranët 

12 qershor, 2019 – Nesër në stadiumin e 2 Korrikut në Prishtinë, në orën 18:00, do të zhvillohet ndeshja finale e Kupës së Kosovës  për veteranët, ndërmjet KFV “Mitrovica” dhe KFV “Ferizaj”. Garat e Kupës së Kosovës për veteranët u organizuan sivjet për herë të…

Lajmet

Agjenda për ndeshjen Kosova U21 – Turqia U21 

9 qershor, 2019 – Kombëtarja U21 e Kosovës do ta zhvillojë ndeshjen e dytë kualifikuese për Evropianin 2021 para tifozëve të saj, të martën, më 11 qershor, kundër Kombëtares U21 të Turqisë, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Në ndeshjen e parë të përzgjedhurit e…