Category: U19

Kryesore, U19

Kombëtarja U-19 udhëtoi për Portugali 

17 mars, 2018 –  Ndonëse gati në të njëjtën periudhë kohore, do të zhvillohen shumë ndeshje të ekipeve kombëtare, në radhë të parë Kombëtarja A do të zhvillojë dy ndeshje miqësore në Paris, kundër Madagaskarit më 24 dhe kundër Burkina Fasos më 27 mars, që…

Lajmet, U19

Kosova U19 e mposhti Azerbejxhanin   

  24 janar, 2018 – Kombëtarja U19, në ndeshjen e parë në kuadër të përgatitjeve në Antalya për ndeshjet e rrethit elitë të Kampionatit evropian, ka shënuar fitore ndaj Azerbejxhanit me rezultat 1:0, me golin e Leutrim Kryeziut në minutën e 72-të. Sipas fjalëve të…

P