Category: U21

U21

Përfaqësuesja U21 nesër mban stërvitjen e radhës 

28 shkurt, 2017 – Përfaqësuesja U-21 në kuadër të përgatitjeve për kualifikimet për Kampionatin Evropian 2019, nesër në Ferizaj në orën 10:30, në fushën me bari sintetik do ta mbajë stërvitjen e radhës, ku përzgjedhësit, Rafet Prekazi e Erdogan Celina dhe trajneri i portierëve, Naser…

Kryesore, U21

Përfaqësuesja U21 zhvilloi ndeshje testuese me Dritën 

14 shkurt, 2017 – Në  kuadër të përgatitjeve për kualifikimet e Kampionatit Evropian, sot, në Gjilan, Përfaqësuesja U-21 e Kosovës zhvilloi një ndeshje kontrolluese kundër KF”Drita” nga Gjilani. Kjo ndeshje i shkoi përshtati edhe skuadrës së Dritës para fillimit të stinorit pranveror në Vala Superligën e Kosovës, që…

U21

Nesër Përfaqësuesja U21 luan ndeshje kontrolluese 

13 shkurt, 2017 – Nesër më 14 shkurt, Përfaqësuesja e Kosovës U-21 në kuadër të përgatitjeve dhe seleksionimit të lojtarëve për kualifikimet e Kampionatit Evropian, do ta zhvillojë një ndeshje kontrolluese me skuadrën e elitës së futbollit të Kosovës KF”Drita” nga Gjilani. Ndeshja zhvillohet në…

Lajmet, U21

Edhe Përfaqësuesja U-21 në grumbullim dyditorë 

19 shtator, 2016 – Përfaqësuesja U-21 do të mbajë grumbullimin e radhës dyditor, më 22 dhe 23 shtator në stadiumin “Agron Rama” np Obiliq, në orën 10:30. Përzgjedhësit e kësaj grupmoshe, Rafet Prekazi e Erdogan Celina, kanë ftuar 26 futbollistë.   Grumbullimi i Përfaqësueses U-21,…

P