Grassroots

Kryesore, U21

Kosova U21 pësoi humbje në Elbasan 

15 tetor, 2019 – Kombëtarja U21 e Kosovës ka pësuar humbje në ndeshjen kualifikuese për Evropianin 2021 kundër Kombëtares U21 të Shqipërisë, me rezultat 2:1, në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”. Pjesa e parë ishte po thuajse e barabartë, me një trysni më të…

Lajmet

FSHF shtroi drekë për delegacionin e FFK-së 

15 tetor, 2019 – Në prag të ndeshjes Shqipëri U21 – Kosovë U21, në kuadër të kualifikimeve për Evropianin 2021, që zhvillohet sonte në orën 20:00 në stadiumin “Elbasan Arena”, zyrtarët e FSHF-së kanë shtruar drekë për delegacionin e FFK-së dhe delegatin e UEFA-s. Në…

Lajmet

Njoftim për publikun 

Ndeshja Kosova – Mali i Zi, 14 tetor 2019, 20:45 Kualifikimet Evropiane Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin publik se dyert e stadiumit “Fadil Vokrri” për ndeshjen Kosova – Mali i Zi, për kualifikimet evropiane, t do të hapen në orën 18:45. Asnjë person,…

P