Grassroots

Lajmet

Paolo Maldini nderohet me fanellën e Kosovës 

Legjenda e Milanit, Paolo Maldini është nderuar nga FFK-ja me një fanellë të Kombëtares së Kosovës. Maldini po qëndron në Prishtinë si pjesë e ekspeditës së klubit italian, AC Milan, ku sonte në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”, do të luajë ndeshje miqësore me skuadrën…

Kryesore

Presidenti Ademi përgëzon KFF “Mitrovica” 

Të nderuar drejtues të KFF “Mitrovica”, Të nderuara futbolliste, trajnerë, staf administrativ dhe tifozë të klubit, Në emrin tim, të KE të FFK-së dhe gjithë komunitetit të futbollit ju përgëzoj për fitoren e parë në garat kualifikuese të Ligës së Kampionëve në konkurrencën e femrave….

P