Kombëtarja U19

Kryesore, U19

Kombëtarja U-19 udhëtoi për Portugali 

17 mars, 2018 –  Ndonëse gati në të njëjtën periudhë kohore, do të zhvillohen shumë ndeshje të ekipeve kombëtare, në radhë të parë Kombëtarja A do të zhvillojë dy ndeshje miqësore në Paris, kundër Madagaskarit më 24 dhe kundër Burkina Fasos më 27 mars, që…

Lajmet, U19

Kosova U19 e mposhti Azerbejxhanin   

  24 janar, 2018 – Kombëtarja U19, në ndeshjen e parë në kuadër të përgatitjeve në Antalya për ndeshjet e rrethit elitë të Kampionatit evropian, ka shënuar fitore ndaj Azerbejxhanit me rezultat 1:0, me golin e Leutrim Kryeziut në minutën e 72-të. Sipas fjalëve të…

Lajmet, U19

Kosova U19 sot luan kundër Azerbejxhanit 

24 janar, 2018 – Kombëtarja U-19, e cila po qëndron në Antalya të Turqisë për t’u përgatitur për ndeshjet kualifikuese të rrrethit elitë të Kampionatit evropian, që do të zhvillohen në Portugali prej 21 der më 27 mars, tashmë është vendosur në njërin nga hotelet më të…