Lajme

Aktivitete

Nga takimi me përfaqësuesit e klubeve 

Sot më 28 gusht, kryetari i FFK-së Fadil Vokrri bashkë me sekretarin e përgjithshëm Eroll Salihu, kanë mbajtur një takim me përfaqësuesit e skuadrave të Raiffeisen Superligës. Duke i përshëndetur të pranishmit kryetari Vokrri u ka thënë atyre se qëllimi këtij takimi është që të…

Uncategorized @sq

Ferizaj shkëputi një pikë në Mitrovicë 

Ferizaj shkëputi një pikë në Mitrovicë 2013-09-13 Ndeshja e hapëse e javës së 5-të në Raiffeisen Superligë, ndërmjet Trepçës dhe Ferizajt, që u zhvillua, të premten pasdite, në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë, është mbyllur me rezultat të barabartë 2:2.Pas këtij barazimi Ferizaj është ngjitur së…