Liga e  Parë (femrat) – Java e 12-të
E shtunë, 29.02.2020
Bazeli 2015 – Feronikeli, Kaçanik – ora 13:00
Mitrovica – Liria, Mitrovicë – ora 14:00
A&N – Llapi, Prizren – ora 14:00

E diel, 01.03.2020
Vizioni – Intelektualet, Ferizaj – ora 13:00
Kosova P – Malisheva, Prishtinë – ora 13:00

Liga e Dytë – Java e 16-të
Sharri – Dukagjini, e diel, 13:00, Hani i Elezit
Gjyqtarë: Valbon Hoxha, Zgjim Rahimi, Faton Jakupi, delegat: Sabri Dermaku

Lepenci – Vëllazeria, e diel, 13:00, Kaçanik
Gjyqtarë: Mentor Ajeti, Drilon Rexhepi, Altin Zhegrova; delegat: Burim Vrajolli

Rahoveci – Bashkimi, e shtunë, 13:00, Rahovec
Gjyqtarë: Granit Gashi, Diamant Bakaj, Krenar Gaxholli; delegat: Naim Ferizi

Galaksia – Fushë Kosova, e hënë, 13:00, Gjilan
Gjyqtarë: Granit Pacolli, Eris Sekiraça, Albin Ajvazi

Dardania – Kika, e diel, 13:00, Vitomiricë
Gjyqtarë: Bajram Gashi, Bedri Beshiri, Liridon Bulliqi; delegat: Fatmir Berisha

Behari – Dardanët, e shtunë, 13:00, Vitomiricë
Gjyqtarë: Dylot Brahimi, Ardian Ismaili, Kastriot Peci; delegat:Mentor Baliu

Minatori – A&N, e diel, 13:00, Magurë
Gjyqtarë: Qendrim Vata, Arlind Osmani, Bekim Derguti; delegat:Ismet Breznica

Rilindja – Gjakova, e shtunë, 13:00, Prishtinë
Gjyqtarë: Gëzim Ibrahimi, Minir Kadrija, Habib Murati; delegat: Agim Hasani

Superliga Juniorët – Java e 16-të
Flamurtari – Ramiz Sadiku, e hënë, 14:30, Stadiumi i Flamurtarit
Gjyqtarë: Liridon Bunjaku,Meriton Boroci,Dren Konjuhi; delegat: Fehmi Feiza

2 Korriku – Prishtina, e shtunë ,13:00, Fusha e 2 Korrikut
Gjyqtarë: Belmin Jasharevic,Denis Nimani,Ilir Peci; delegat: Emin Ajvazi

Vëllaznimi – Llapi, e hënë , 12:00, stadiumi i qytetit, Gjakovë
Gjyqtarë: Egzon Dakaj,Nexhat Boshtraj,Lirak Iberdemaj; delegat: Hakia Koiq

Gjilani – Ferizaj, e diel 15:00, stadiumi i qytetit, Gjilan
Gjyqtarë: Adnan Isufi, Fisnik Rrahmani, Dardan Musa;  delegat: Besim Bajrami

Trepça – Drenica, e hënë, 10:30, Fusha sintetike, Mitrovicë
Gjyqtarë: Flamur Nagavci,Lek Saraqini,Egzon Kuqi; delegat: Faton Hasani

Ballkani – Trepca’89, e diel, 13:00, stadiumi i qytetit, Suharekë
Gjyqtarë: Arbnor Jakupi,Visar Hyseni,Edon Hoxha; delegat: Xhabir Hajrullahaga

KEK-u – Besa, e shtunë 13:00, stadiumi  “Agron Rama”, Obiliq
Gjyqtarë:  Shpetim Hasani,Burim Halili,Premtim Ibrahimi; delegat: Bashkim Uka

Feronikeli – Liria, e diel 14:00, Fusha sintetike, Drenas
Gjyqtarë: Kujtim Krasniqi,Andi Krasniqi,Blendi Preniqi; delegat: Bashkim Haxhiu

Liga e Parë – Juniorët – Java e 14-të
Drita – Fushë Kosova, e diel 13:00, Fusha sintetike, Gjilan
Gjyqtarë: Granit Musolli,Gramos Latifi,Ermir Sheholli; delegat: Sami Gashi

Dukagjini – Malisheva, e diel, 11:00, stadiumi 18 Qershori, Klinë
Gjyqtarë: Petrit Rama,Shqiprim Lladrovci,Berat Babaj; delegat: Deli Muriqi

Rilindja – Vushtrria, e diel, 13:00, Taukbahçe, Prishtinë
Gjyqtarë:Fitim Sadriu,Alban Hesati, delegat: Fidan Hasani

Rroni 19 – Elite, e diel, 14:00, Fusha sintetike, Dumosh
Gjyqtarët:Ersen Janavali,Ramadan Bekteshi,Fatbardh Rahimi; delegat: Asad Zuka

Dinamo – Istogu, e diel 13:00, Fusha sintetike, Ferizaj
Gjyqtarë: Ilaz Ajeti,Albion Ramadani,Leutrim Azemi; delegat: Ramadan Ahmeti

Gjakova – A&N, e diel 11:00, Shani Nushi, Gjakovë
Gjyqtarë: Ergin Baliqi,Fitim Hoti,Veton Hasi; delegat: Arsim Preka

Ulpiana  pushon