XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2016/05/31/feniksi-kampion-i-kosoves-ne-futsall/20%Daily2016-05-31 21:49
http://ffk-kosova.com/2016/05/31/nga-mbledhja-e-ke-te-ffk-se-11/20%Daily2016-05-31 14:08
http://ffk-kosova.com/2016/05/31/inicime-disiplinore-24/20%Daily2016-05-31 10:54
http://ffk-kosova.com/2016/05/30/perzgjedhesi-bunjaki-u-prit-nga-presidenti-thaci/20%Daily2016-05-30 12:08
http://ffk-kosova.com/2016/05/29/decani-dhe-ulpiana-sigurojne-kthimin-ne-ligen-e-pare/20%Daily2016-05-29 19:31
http://ffk-kosova.com/2016/05/29/bunjaki-publikoi-listen-e-futbollisteve-per-miqesoren-me-ishujt-faroe/20%Daily2016-05-29 16:13
http://ffk-kosova.com/2016/05/28/hajvalia-e-fiton-edhe-kupen-e-kosoves/20%Daily2016-05-28 17:52
http://ffk-kosova.com/2016/05/28/prishtina-fiton-digitalb-kupen-e-kosoves-siguron-ligen-e-evropes/20%Daily2016-05-28 17:13
http://ffk-kosova.com/2016/05/28/lista-e-futbollisteve-te-perfaqesueses-u-21-per-grumbullimin-e-radhes/20%Daily2016-05-28 09:20
http://ffk-kosova.com/2016/05/26/bunjaki-vjen-ne-kosove-para-miqesores-me-ishujt-faroe/20%Daily2016-05-26 12:08
http://ffk-kosova.com/2016/05/26/neser-finalja-e-madhe-drita-prishtina/20%Daily2016-05-26 08:18
http://ffk-kosova.com/2016/05/25/statistikat-e-raiffeisen-superliges-pas-javes-se-33-te-2/20%Daily2016-05-25 17:43
http://ffk-kosova.com/2016/05/25/hajvalia-kampione-te-femrat/20%Daily2016-05-25 16:20
http://ffk-kosova.com/2016/05/25/vendimet-e-komisionit-disiplinor-101/20%Daily2016-05-25 10:20
http://ffk-kosova.com/2016/05/24/refuzohet-ankesa-e-kf-istogu/20%Daily2016-05-24 11:08
http://ffk-kosova.com/2016/05/24/inicime-disiplinore-23/20%Daily2016-05-24 10:58
http://ffk-kosova.com/2016/05/24/finalja-e-digitalb-kupes-se-kosoves-me-28-maj-ndeshjet-e-barazhit-me-1-e-2-qershor/20%Daily2016-05-24 08:27
http://ffk-kosova.com/2016/05/23/grumbullim-dyditor-i-perfaqesueses-u-19/20%Daily2016-05-23 18:00
http://ffk-kosova.com/2016/05/23/akreditimi-per-finalen-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-05-23 16:05
http://ffk-kosova.com/2016/05/23/delegacioni-i-ffk-se-mori-pjese-ne-inagurimin-e-kompleksit-sportiv-te-ff-te-malit-te-zi/20%Daily2016-05-23 08:06
http://ffk-kosova.com/2016/05/22/po-vazhdon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosova-ishujt-faroe/20%Daily2016-05-22 17:08
http://ffk-kosova.com/2016/05/22/drenica-e-drita-ne-barazh-istogu-e-vushtrria-pershendeten-nga-elita/20%Daily2016-05-22 15:31
http://ffk-kosova.com/2016/05/21/feste-madheshtore-e-mergimetareve-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-uefa-e-fifa/20%Daily2016-05-21 08:53
http://ffk-kosova.com/2016/05/20/interesim-i-madh-i-bashkatdhetareve-per-ndeshjen-kosova-ishujt-faroe/20%Daily2016-05-20 19:05
http://ffk-kosova.com/2016/05/20/vendimet-e-komisionit-disiplinor-100/20%Daily2016-05-20 12:15
http://ffk-kosova.com/2016/05/20/inicime-disiplinore-22/20%Daily2016-05-20 12:08
http://ffk-kosova.com/2016/05/20/statistikat-e-raiffeisen-superliges-pas-javes-se-32-te-3/20%Daily2016-05-20 07:22
http://ffk-kosova.com/2016/05/19/kf-gracanica-kerkoi-leje-nga-ffk-per-ndeshjen-humanitare-me-c-zvezden/20%Daily2016-05-19 10:06
http://ffk-kosova.com/2016/05/18/prishtina-dhe-drita-ne-finale-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-05-18 16:04
http://ffk-kosova.com/2016/05/18/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-fundit-2/20%Daily2016-05-18 10:48
http://ffk-kosova.com/2016/05/17/vokrri-me-bashkepunetore-u-priten-nga-presidenti-dhe-kryeparlamentari/20%Daily2016-05-17 18:10
http://ffk-kosova.com/2016/05/17/vendimet-e-komisionit-disiplinor-99/20%Daily2016-05-17 13:48
http://ffk-kosova.com/2016/05/17/inicime-disiplinore-21/20%Daily2016-05-17 09:46
http://ffk-kosova.com/2016/05/16/te-merkuren-dihen-finalistet-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-05-16 14:13
http://ffk-kosova.com/2016/05/16/11964/20%Daily2016-05-16 13:17
http://ffk-kosova.com/2016/05/16/vokrri-e-bunjaku-u-priten-nga-ministri-shala-ne-aeroport/20%Daily2016-05-16 09:35
http://ffk-kosova.com/2016/05/15/vokrri-e-bunjaku-neser-kthehen-ne-prishtine/20%Daily2016-05-15 18:38
http://ffk-kosova.com/2016/05/15/gazeta-spanjolle-i-jep-rendesi-pranimit-te-kosoves-ne-fifa/20%Daily2016-05-15 08:34
http://ffk-kosova.com/2016/05/14/feronikeli-e-festoi-titullin-prishtina-e-liria-i-shmangen-barazhit/20%Daily2016-05-14 17:12
http://ffk-kosova.com/2016/05/14/vendimet-e-komisionit-disiplinor-98/20%Daily2016-05-14 10:07
http://ffk-kosova.com/2016/05/14/inicime-disiplinore-20/20%Daily2016-05-14 09:57
http://ffk-kosova.com/2016/05/13/kosova-pranohet-ne-fifa/20%Daily2016-05-13 18:49
http://ffk-kosova.com/2016/05/13/vokrri-e-bunjaku-nisen-per-ne-kongresin-e-fifa-s/20%Daily2016-05-13 12:59
http://ffk-kosova.com/2016/05/13/vokrri-e-bunjaku-takime-me-krere-te-shume-federatave-ne-meksike/20%Daily2016-05-13 09:10
http://ffk-kosova.com/2016/05/13/statistikat-e-raiffeisen-superliges-pas-javes-se-30-te/20%Daily2016-05-12 22:01
http://ffk-kosova.com/2016/05/12/gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-32-te-raiffeisen-superlige/20%Daily2016-05-12 12:36
http://ffk-kosova.com/2016/05/11/vendime-te-komisionit-disiplinor-7/20%Daily2016-05-11 18:28
http://ffk-kosova.com/2016/05/11/fitore-te-rendesishme-te-prishtines/20%Daily2016-05-11 15:39
http://ffk-kosova.com/2016/05/11/vokrri-e-bunjaku-udhetuan-ne-meksike/20%Daily2016-05-11 11:35
http://ffk-kosova.com/2016/05/11/miqesorja-kosova-ishujt-faroe-me-3-qershor/20%Daily2016-05-11 11:21
http://ffk-kosova.com/2016/05/10/vendimet-e-komisionit-disiplinor-97/20%Daily2016-05-10 16:07
http://ffk-kosova.com/2016/05/10/inicime-disiplinore-19/20%Daily2016-05-10 13:15
http://ffk-kosova.com/2016/05/09/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-31-te/20%Daily2016-05-09 18:08
http://ffk-kosova.com/2016/05/09/kreret-e-ffk-se-moren-pjese-ne-hapjen-solemne-te-qendres-kombetare-te-futbollit-ne-slloveni/20%Daily2016-05-09 11:50
http://ffk-kosova.com/2016/05/08/feronikeli-e-siguron-titullin-e-kampionit/20%Daily2016-05-08 15:12
http://ffk-kosova.com/2016/05/07/istogu-drita-mbyllet-pa-fitues-dhe-pa-gola/20%Daily2016-05-07 15:12
http://ffk-kosova.com/2016/05/06/vendimet-e-shkalles-se-dyte/20%Daily2016-05-06 19:18
http://ffk-kosova.com/2016/05/06/vendimet-e-komisionit-disiplinor-96/20%Daily2016-05-06 13:49
http://ffk-kosova.com/2016/05/06/anulohet-grumbullimi-i-perfaqesueses-u-21-me-9-e-10-maj/20%Daily2016-05-06 13:02
http://ffk-kosova.com/2016/05/06/inicim-disiplinor-6/20%Daily2016-05-06 12:49
http://ffk-kosova.com/2016/05/06/presidenti-thaci-i-premton-vokrrit-permiresim-te-infrastruktures/20%Daily2016-05-06 12:14
http://ffk-kosova.com/2016/05/06/de-biasi-uron-ffk-ne/20%Daily2016-05-06 11:04
http://ffk-kosova.com/2016/05/06/telegramet-e-urimit-per-kryetarin-fadil-vokrri/20%Daily2016-05-06 10:49
http://ffk-kosova.com/2016/05/05/vokrri-faleminderit-uefa-fifa-ne-po-vijme/20%Daily2016-05-05 21:16
http://ffk-kosova.com/2016/05/05/ministri-shala-pergezoi-ffk-ne-per-punen-e-madhe-dhe-suksesin-historik/20%Daily2016-05-05 16:07
http://ffk-kosova.com/2016/05/05/gjilani-befason-llapin/20%Daily2016-05-05 16:01
http://ffk-kosova.com/2016/05/05/orari-dhe-gjyqtareve-e-ndeshjeve-te-javes-se-30-te/20%Daily2016-05-05 15:50
http://ffk-kosova.com/2016/05/04/feronikeli-e-hajvalia-rikthehen-te-fitorja/20%Daily2016-05-04 15:18
http://ffk-kosova.com/2016/05/04/kreret-e-ffk-se-u-kthyen-ne-kosove/20%Daily2016-05-04 14:40
http://ffk-kosova.com/2016/05/03/federata-e-futbollit-e-turqise-e-uron-ffk-ne/20%Daily2016-05-03 21:23
http://ffk-kosova.com/2016/05/03/vendimet-e-komisionit-disiplinor-95/20%Daily2016-05-03 14:57
http://ffk-kosova.com/2016/05/03/inicime-disiplinore-18/20%Daily2016-05-03 14:50
http://ffk-kosova.com/2016/05/03/vokrri-flet-per-mediat-kosovare-pas-anetaresimit-ne-uefa/20%Daily2016-05-03 12:01
http://ffk-kosova.com/2016/05/03/historike-kosova-anetarja-e-55-te-e-uefa-s/20%Daily2016-05-03 11:13
http://ffk-kosova.com/2016/05/03/gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-mesjaves-4/20%Daily2016-05-03 10:21
http://ffk-kosova.com/2016/05/02/vokrri-e-salihu-u-nisen-ne-udhetimin-historik-drejt-budapestit/20%Daily2016-05-02 10:57
http://ffk-kosova.com/2016/05/02/vokrri-e-salihu-u-priten-nga-presidenti-thaci/20%Daily2016-05-02 10:30
http://ffk-kosova.com/2016/05/01/neser-delegacioni-i-ffk-se-udheton-ne-budapest/20%Daily2016-05-01 15:41
http://ffk-kosova.com/2016/05/01/trepca89-ndal-serine-e-feronikelit-prishtina-fiton-ne-shtepi/20%Daily2016-05-01 15:13