XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2016/09/30/neser-miqesorja-kosove-gjermani-ne-beach-soccer/20%Daily2016-09-30 16:32
http://ffk-kosova.com/2016/09/30/vendimet-e-komisionit-te-garave-8/20%Daily2016-09-30 13:32
http://ffk-kosova.com/2016/09/30/u-nenshkrua-memorandumi-i-bashkepunimit-ffk-dfb/20%Daily2016-09-30 11:51
http://ffk-kosova.com/2016/09/30/gjilani-fitoi-derbin-kunder-drites/20%Daily2016-09-30 10:31
http://ffk-kosova.com/2016/09/29/rezultatet-e-rrethit-te-pare-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-09-29 16:58
http://ffk-kosova.com/2016/09/29/prishtina-shijoi-fitoren-e-gjashte-llapi-fiton-me-permbysje-te-rezultatit/20%Daily2016-09-29 15:15
http://ffk-kosova.com/2016/09/29/te-dielen-mbahen-normat-fizike-per-gjyqtare/20%Daily2016-09-29 11:09
http://ffk-kosova.com/2016/09/28/kamp-dyditor-i-perfaqesueses-u-15-ne-gjermani/20%Daily2016-09-28 21:06
http://ffk-kosova.com/2016/09/28/neser-dalin-ne-shitje-biletat-e-ndeshjes-kosove-kroaci/20%Daily2016-09-28 19:52
http://ffk-kosova.com/2016/09/28/trepca89-e-feronikeli-fituan-si-mysafire-liria-ne-shtepi/20%Daily2016-09-28 15:50
http://ffk-kosova.com/2016/09/27/vendimet-e-komisionit-te-garave-7/20%Daily2016-09-27 20:41
http://ffk-kosova.com/2016/09/27/u-hodh-shorti-per-kupen-e-kosoves/20%Daily2016-09-27 12:54
http://ffk-kosova.com/2016/09/26/orari-dhe-gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-7-te-ne-vala-superlige/20%Daily2016-09-26 14:47
http://ffk-kosova.com/2016/09/26/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-6-te/20%Daily2016-09-26 14:27
http://ffk-kosova.com/2016/09/26/njoftim-per-udhetimin-ne-krakove/20%Daily2016-09-26 12:56
http://ffk-kosova.com/2016/09/26/neser-shorti-per-kupen-e-kosoves/20%Daily2016-09-26 12:36
http://ffk-kosova.com/2016/09/25/topshenuesit-e-vala-superliges/20%Daily2016-09-25 18:25
http://ffk-kosova.com/2016/09/25/besa-nuk-gabon-ne-shtepi-drenica-fiton-si-mysafire/20%Daily2016-09-25 15:13
http://ffk-kosova.com/2016/09/24/prishtina-e-llapi-iu-gezuan-fitoreve-si-mysafire/20%Daily2016-09-24 15:29
http://ffk-kosova.com/2016/09/23/trepca89-e-mundi-lirine-ngjitet-ne-krye-te-renditjes/20%Daily2016-09-23 15:21
http://ffk-kosova.com/2016/09/23/vendimet-e-komisionit-disiplinor-113/20%Daily2016-09-23 12:50
http://ffk-kosova.com/2016/09/23/vendim-i-komisionit-per-ankesa-8/20%Daily2016-09-23 12:14
http://ffk-kosova.com/2016/09/21/tabela-e-fair-play-it-9/20%Daily2016-09-21 20:52
http://ffk-kosova.com/2016/09/21/kryetari-vokrri-u-prit-nga-ambasadorja-kroate-maria-kapitanovic/20%Daily2016-09-21 14:39
http://ffk-kosova.com/2016/09/21/akreditimi-i-mediave-per-ndeshjen-kosove-kroaci/20%Daily2016-09-21 06:59
http://ffk-kosova.com/2016/09/21/vokrri-shtroi-darke-per-delegacionin-e-uefa-s/20%Daily2016-09-21 06:54
http://ffk-kosova.com/2016/09/20/komiteti-i-gjyqtareve-te-uefa-s-fillon-te-mbeshtese-gjyqtaret-kosovare/20%Daily2016-09-20 18:24
http://ffk-kosova.com/2016/09/20/u-mbajt-kuvendi-i-punes-i-ffk-se/20%Daily2016-09-20 18:03
http://ffk-kosova.com/2016/09/20/vendimet-e-komisionit-te-garave-6/20%Daily2016-09-20 14:24
http://ffk-kosova.com/2016/09/20/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-5-te/20%Daily2016-09-20 14:09
http://ffk-kosova.com/2016/09/20/trepca89-liria-sfida-hapese-e-javes-se-6-te-vala-superlige/20%Daily2016-09-20 13:20
http://ffk-kosova.com/2016/09/20/takim-me-delegacionin-e-uefa-s-per-ceshtje-te-gjyqtareve/20%Daily2016-09-20 10:58
http://ffk-kosova.com/2016/09/19/sot-ndeshja-revyale-flamurtari-prishtina/20%Daily2016-09-19 16:40
http://ffk-kosova.com/2016/09/19/edhe-perfaqesuesja-u-21-ne-grumbullim-dyditor/20%Daily2016-09-19 14:26
http://ffk-kosova.com/2016/09/19/neser-nis-grumbullimi-dyditor-i-perfaqesueses-u-19/20%Daily2016-09-19 14:01
http://ffk-kosova.com/2016/09/19/neser-kuvendi-i-punes-i-ffk-se/20%Daily2016-09-19 08:04
http://ffk-kosova.com/2016/09/18/trepca89-e-hajvalia-fituan-si-mysafire/20%Daily2016-09-18 15:12
http://ffk-kosova.com/2016/09/17/feronikeli-fitoi-derbin-drenicas/20%Daily2016-09-17 15:29
http://ffk-kosova.com/2016/09/16/prishtina-e-mposhti-edhe-gjilanin/20%Daily2016-09-16 15:24
http://ffk-kosova.com/2016/09/15/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-4-t/20%Daily2016-09-15 21:31
http://ffk-kosova.com/2016/09/15/kosova-perparon-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2016-09-15 08:58
http://ffk-kosova.com/2016/09/14/kreret-e-ffk-se-moren-pjese-ne-kongresin-zgjedhor-te-uefa-s/20%Daily2016-09-14 17:36
http://ffk-kosova.com/2016/09/14/vendimet-e-komisionit-disiplinor-112/20%Daily2016-09-14 17:01
http://ffk-kosova.com/2016/09/13/inicimet-e-komisionit-te-garave/20%Daily2016-09-13 21:49
http://ffk-kosova.com/2016/09/13/prishtina-gjilani-e-hap-javen-e-5-te-ne-vala-superlige/20%Daily2016-09-13 10:09
http://ffk-kosova.com/2016/09/11/derbi-besa-prishtina-nuk-jep-fitues-fitojne-feronikeli-trepca89-dhe-liria/20%Daily2016-09-11 15:20
http://ffk-kosova.com/2016/09/10/vendimet-e-komisionit-per-ankesa-3/20%Daily2016-09-10 19:52
http://ffk-kosova.com/2016/09/10/gjilani-shijoi-fitoren-e-trete-hajvalia-e-trepca-barazojne/20%Daily2016-09-10 15:44
http://ffk-kosova.com/2016/09/09/13948/20%Daily2016-09-09 19:40
http://ffk-kosova.com/2016/09/09/vendimet-e-komisionit-disiplinor-111/20%Daily2016-09-09 17:12
http://ffk-kosova.com/2016/09/09/vendimet-e-komisionit-te-garave-5/20%Daily2016-09-09 14:16
http://ffk-kosova.com/2016/09/08/grumbullim-dyditor-i-perfaqesueses-u-15/20%Daily2016-09-08 20:21
http://ffk-kosova.com/2016/09/08/feronikeli-e-shijoi-fitoren-e-pare/20%Daily2016-09-08 14:52
http://ffk-kosova.com/2016/09/08/gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-4-t-ne-vala-superlige/20%Daily2016-09-08 12:54
http://ffk-kosova.com/2016/09/07/prishtina-vazhdon-me-fitore-llapi-gjilani-e-liria-fituan-si-mysafire/20%Daily2016-09-07 15:53
http://ffk-kosova.com/2016/09/06/ekspedita-e-kosoves-u-kthye-nga-finlanda-pritet-nga-kryeparlamentari-veseli/20%Daily2016-09-06 20:21
http://ffk-kosova.com/2016/09/06/vendimet-e-komisionit-disiplinor-110/20%Daily2016-09-06 17:15
http://ffk-kosova.com/2016/09/06/platini-uron-vokrrin/20%Daily2016-09-06 10:57
http://ffk-kosova.com/2016/09/06/valon-berisha-e-kam-pasur-enderr-te-shenoja-gol-per-kosoven/20%Daily2016-09-05 22:47
http://ffk-kosova.com/2016/09/05/bunjaki-kishim-mundesi-te-fitonim-por-jam-i-kenaqur-me-nje-pike/20%Daily2016-09-05 21:20
http://ffk-kosova.com/2016/09/05/kosove-briliante-debuton-me-barazim-ne-kualifikimet-e-boterorit-2018/20%Daily2016-09-05 21:03
http://ffk-kosova.com/2016/09/05/fifa-gezon-perfaqesuesen-e-kosoves-u-jep-leje-edhe-pese-futbollisteve/20%Daily2016-09-05 13:19
http://ffk-kosova.com/2016/09/05/mbledhje-e-perbashket-e-menaxhereve-dhe-personave-pergjegjes-per-siguri/20%Daily2016-09-05 12:13
http://ffk-kosova.com/2016/09/05/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-trete-ne-vala-superlige/20%Daily2016-09-05 10:36
http://ffk-kosova.com/2016/09/04/kryetari-i-federates-finlandeze-shtroi-darke-per-kreret-e-ffk-se/20%Daily2016-09-04 20:57
http://ffk-kosova.com/2016/09/04/njoftim-per-opinion/20%Daily2016-09-04 20:07
http://ffk-kosova.com/2016/09/04/kosova-e-gatshme-per-sfiden-e-neserme/20%Daily2016-09-04 16:42
http://ffk-kosova.com/2016/09/04/bunjaki-finlandes-do-ti-pergjigjemi-me-mbrojtje-te-forte-dhe-kundersulme/20%Daily2016-09-04 14:12
http://ffk-kosova.com/2016/09/03/atmosfera-ne-stervitje-e-shkelqyeshme-por-me-mendje-te-fifa/20%Daily2016-09-03 19:46
http://ffk-kosova.com/2016/09/03/rezultatet-dhe-orari-i-liges-se-dyte-dhe-junioreve/20%Daily2016-09-03 16:35
http://ffk-kosova.com/2016/09/03/kosova-e-mbyll-me-tri-fitore-turneun-e-kroacise/20%Daily2016-09-03 13:55
http://ffk-kosova.com/2016/09/03/perkushtim-i-madh-i-futbollisteve-ne-stervitje/20%Daily2016-09-03 10:34
http://ffk-kosova.com/2016/09/02/te-bindur-per-fillim-te-mbare/20%Daily2016-09-02 21:53
http://ffk-kosova.com/2016/09/02/perfaqesuesja-mbajti-seancen-e-pare-stervitore-2/20%Daily2016-09-02 09:11
http://ffk-kosova.com/2016/09/01/shume-bashkeatdhetare-dolen-ne-pritje-te-delegacionit-te-kosoves-ne-helsinki/20%Daily2016-09-01 17:13
http://ffk-kosova.com/2016/09/01/te-dielen-mbahen-normat-fizike-per-gjyqtaret/20%Daily2016-09-01 13:45