XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2017/08/31/kombetarja-u21-shpreson-ne-rezultat-pozitiv-me-norvegjine/20%Daily2017-08-31 19:02
http://ffk-kosova.com/2017/08/31/kombetarja-a-arriti-ne-zagreb-te-kroacise/20%Daily2017-08-31 18:26
http://ffk-kosova.com/2017/08/31/ffk-shtroi-dreke-per-delegacionin-e-uefa-s-dhe-norvegjise/20%Daily2017-08-31 18:06
http://ffk-kosova.com/2017/08/31/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave/20%Daily2017-08-31 13:26
http://ffk-kosova.com/2017/08/31/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-dyte-ne-ligen-e-pare/20%Daily2017-08-31 11:41
http://ffk-kosova.com/2017/08/30/vendimet-e-komisionit-disiplinor-143/20%Daily2017-08-30 19:14
http://ffk-kosova.com/2017/08/30/telegram-ngushellimi-22/20%Daily2017-08-30 19:13
http://ffk-kosova.com/2017/08/30/kombetarja-u21-ne-fazen-finale-te-pergatitjeve-per-norvegjine/20%Daily2017-08-30 18:32
http://ffk-kosova.com/2017/08/30/bunjaku-e-respektojme-kroacine-por-ne-do-ta-bejme-punen-tone/20%Daily2017-08-30 18:12
http://ffk-kosova.com/2017/08/30/agjenda-e-kombetares-u-21/20%Daily2017-08-30 12:03
http://ffk-kosova.com/2017/08/30/neser-shorti-per-ligen-e-pare-te-junioreve-dhe-kadeteve/20%Daily2017-08-30 11:39
http://ffk-kosova.com/2017/08/29/pune-e-zellshme-ne-stervitjet-e-kombetares-u21/20%Daily2017-08-29 19:00
http://ffk-kosova.com/2017/08/29/vendimet-e-komisionit-te-garave-40/20%Daily2017-08-29 18:12
http://ffk-kosova.com/2017/08/29/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-pare-atmosfera-shume-e-mire/20%Daily2017-08-29 17:52
http://ffk-kosova.com/2017/08/29/prekazi-paraqitja-para-tifozeve-tane-na-jep-kuraje/20%Daily2017-08-29 11:45
http://ffk-kosova.com/2017/08/28/kombetarja-u21-nisi-pergatitjet-per-sfiden-me-norvegjine/20%Daily2017-08-28 18:50
http://ffk-kosova.com/2017/08/28/u-mbajt-seminari-me-temen-skautingu-analiza-e-ndeshjeve/20%Daily2017-08-28 12:42
http://ffk-kosova.com/2017/08/28/bunjaku-publikoi-listen-ardin-dallku-prurja-e-re-video/20%Daily2017-08-28 12:35
http://ffk-kosova.com/2017/08/28/tifozi-kosovar-vjen-enkas-nga-gjermania-per-ta-takuar-presidentin-vokrri/20%Daily2017-08-28 11:19
http://ffk-kosova.com/2017/08/28/te-merkuren-dalin-ne-shitje-biletat-e-ndeshjes-kosove-u21-norvegji-u21/20%Daily2017-08-28 11:12
http://ffk-kosova.com/2017/08/28/neser-konferenca-e-perzgjedhesit-te-kombetares-u21/20%Daily2017-08-28 08:18
http://ffk-kosova.com/2017/08/27/besa-mposhti-driten-gjilani-feronikeli-nuk-dha-fitues/20%Daily2017-08-27 16:22
http://ffk-kosova.com/2017/08/27/bunjaku-neser-publikon-listen-e-futbollisteve/20%Daily2017-08-27 14:34
http://ffk-kosova.com/2017/08/26/prishtina-liria-e-drenica-shijuan-fitoret-e-para/20%Daily2017-08-26 16:49
http://ffk-kosova.com/2017/08/25/liburni-kalon-ne-fazen-e-ardhshme-ne-uefa-futsal-cup/20%Daily2017-08-25 18:09
http://ffk-kosova.com/2017/08/25/llapi-realizoi-fitoren-e-dyte/20%Daily2017-08-25 17:29
http://ffk-kosova.com/2017/08/25/ffk-mbajti-kuvendin-e-punes/20%Daily2017-08-25 17:16
http://ffk-kosova.com/2017/08/25/vendim-i-komisionit-disiplinor-9/20%Daily2017-08-25 15:10
http://ffk-kosova.com/2017/08/25/u-hodh-shorti-per-ligen-e-femrave-ligen-e-dyte-dhe-superligen-e-junioreve/20%Daily2017-08-25 13:02
http://ffk-kosova.com/2017/08/24/presidenti-vokrri-mori-pjese-ne-vendosjen-e-gurthemelit-te-tribunave-ne-zahir-pajaziti/20%Daily2017-08-24 19:10
http://ffk-kosova.com/2017/08/24/kombetaret-u17-dhe-u19-luajten-ndeshje-testuese/20%Daily2017-08-24 18:20
http://ffk-kosova.com/2017/08/24/neser-kuvendi-i-punes-i-ffk-se-2/20%Daily2017-08-24 17:37
http://ffk-kosova.com/2017/08/24/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-9/20%Daily2017-08-24 13:07
http://ffk-kosova.com/2017/08/24/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-pare/20%Daily2017-08-24 12:10
http://ffk-kosova.com/2017/08/23/kombetarja-u-19-zhvilloi-ndeshje-testuese/20%Daily2017-08-23 19:30
http://ffk-kosova.com/2017/08/23/vendimet-e-komisionit-disiplinor-142/20%Daily2017-08-23 13:46
http://ffk-kosova.com/2017/08/22/vendimet-e-komisionit-te-garave-39/20%Daily2017-08-22 13:52
http://ffk-kosova.com/2017/08/22/kombetarja-u-19-e-femrave-ne-grumbullim-peseditor/20%Daily2017-08-22 08:10
http://ffk-kosova.com/2017/08/22/fillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-finlande/20%Daily2017-08-22 08:02
http://ffk-kosova.com/2017/08/22/njoftim-per-klubet-4/20%Daily2017-08-22 07:35
http://ffk-kosova.com/2017/08/21/nisin-pergatitjet-per-projektin-per-zhvillimin-e-te-rinjve/20%Daily2017-08-21 18:38
http://ffk-kosova.com/2017/08/21/besar-beqiri-do-ta-ndaje-drejtesine-ne-uefa-futsal-cup/20%Daily2017-08-21 14:49
http://ffk-kosova.com/2017/08/21/java-e-dyte-nis-me-ndeshjen-vllaznia-llapi/20%Daily2017-08-21 14:00
http://ffk-kosova.com/2017/08/20/drita-mposht-prishtinen-vellaznimi-e-gjilani-fitojne-ne-shtepi/20%Daily2017-08-20 17:13
http://ffk-kosova.com/2017/08/19/llapi-e-feronikeli-e-nisin-edicionin-e-ri-me-fitore/20%Daily2017-08-19 16:56
http://ffk-kosova.com/2017/08/18/trepca89-e-nis-me-fitore-kampionatin-e-ri/20%Daily2017-08-18 17:01
http://ffk-kosova.com/2017/08/18/me-28-gusht-mbahet-seminari-teknik-nen-udheheqjen-e-michael-nees/20%Daily2017-08-18 12:42
http://ffk-kosova.com/2017/08/18/orari-i-ndeshjeve-te-ekipeve-kombetare/20%Daily2017-08-18 11:04
http://ffk-kosova.com/2017/08/17/ceferin-do-ta-vazhdojme-perkrahjen-per-kosoven/20%Daily2017-08-17 14:01
http://ffk-kosova.com/2017/08/17/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-pare-ne-vala-superlige/20%Daily2017-08-17 13:29
http://ffk-kosova.com/2017/08/17/presidenti-i-uefa-s-vizitoi-ffk-ne/20%Daily2017-08-17 12:54
http://ffk-kosova.com/2017/08/16/rekrutimi-i-gjyqtareve-te-rinj/20%Daily2017-08-16 09:29
http://ffk-kosova.com/2017/08/16/procesi-i-akreditimit-per-ndeshjen-u21-gjermani-kosove/20%Daily2017-08-16 09:23
http://ffk-kosova.com/2017/08/15/presidenti-i-uefa-s-te-enjten-ne-vizite-zyrtare-ne-kosove/20%Daily2017-08-15 16:13
http://ffk-kosova.com/2017/08/14/edicioni-i-ri-ne-vala-superlige-nis-me-sfiden-trepca89-flamurtari/20%Daily2017-08-14 19:08
http://ffk-kosova.com/2017/08/12/trepca89-e-fiton-superkupen-me-goleade/20%Daily2017-08-12 17:09
http://ffk-kosova.com/2017/08/11/lrfp-zgjodhi-mirsad-collakun-per-anetar-te-ke-te-ffk-se/20%Daily2017-08-11 11:58
http://ffk-kosova.com/2017/08/10/njoftim-per-shitjen-e-biletave-te-superkupes-trepca-89-besa/20%Daily2017-08-10 13:37
http://ffk-kosova.com/2017/08/09/njoftim-per-klube/20%Daily2017-08-09 11:38
http://ffk-kosova.com/2017/08/07/vezhguesve-u-kerkohet-te-jene-vigjilente/20%Daily2017-08-07 14:56
http://ffk-kosova.com/2017/08/07/presidenti-vokrri-takoi-perfaqesuesit-e-klubeve/20%Daily2017-08-07 14:36
http://ffk-kosova.com/2017/08/07/procesi-i-akreditimit-per-ndeshjet-e-shtatorit/20%Daily2017-08-07 12:57
http://ffk-kosova.com/2017/08/04/me-12-gusht-normat-fizike-per-gjyqtare/20%Daily2017-08-04 12:12
http://ffk-kosova.com/2017/08/02/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-2/20%Daily2017-08-02 13:51
http://ffk-kosova.com/2017/08/01/drafti-i-statutit-te-ffk-se/20%Daily2017-08-01 13:11
http://ffk-kosova.com/2017/08/01/filloi-seminari-per-gjyqtare-dhe-kontrollore-nen-perkujdesjen-e-fifa-s/20%Daily2017-08-01 12:41