XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2017/10/31/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-rrethit-te-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-10-31 14:21
http://ffk-kosova.com/2017/10/31/vendimet-e-komisionit-te-garave-51/20%Daily2017-10-31 13:21
http://ffk-kosova.com/2017/10/31/drenica-trepca89-sfida-hapese-e-javes-se-14-te/20%Daily2017-10-31 12:18
http://ffk-kosova.com/2017/10/30/feronikeli-ia-shkaktoi-humbjen-e-pare-gjilanit/20%Daily2017-10-30 17:37
http://ffk-kosova.com/2017/10/30/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2017-10-30 13:11
http://ffk-kosova.com/2017/10/29/fitore-te-llapit-trepces89-dhe-drites/20%Daily2017-10-29 14:40
http://ffk-kosova.com/2017/10/28/prishtina-rikthehet-te-fitorja-e-mposht-flamurtarin/20%Daily2017-10-28 13:38
http://ffk-kosova.com/2017/10/27/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-12-te/20%Daily2017-10-27 21:30
http://ffk-kosova.com/2017/10/27/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-13-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-10-27 16:26
http://ffk-kosova.com/2017/10/27/vendimet-e-komisionit-disiplinor-151/20%Daily2017-10-27 14:43
http://ffk-kosova.com/2017/10/27/vendimet-e-komisionit-te-garave-50/20%Daily2017-10-27 14:23
http://ffk-kosova.com/2017/10/27/orari-i-ndeshjeve-liga-e-dyte-junioret-kadetet-dhe-femrat/20%Daily2017-10-27 12:24
http://ffk-kosova.com/2017/10/26/neser-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-10-26 16:49
http://ffk-kosova.com/2017/10/26/prishtina-flamurtari-e-hap-javen-e-13-te-ne-vala-superlige/20%Daily2017-10-26 14:32
http://ffk-kosova.com/2017/10/26/kombetarja-u-17-lista-e-futbollisteve-per-grumbullimin-me-30-e-31-tetor/20%Daily2017-10-26 14:21
http://ffk-kosova.com/2017/10/26/besa-gjilani-mbyllet-pa-fitues-feronikeli-rigjen-fitoren/20%Daily2017-10-26 14:05
http://ffk-kosova.com/2017/10/26/vendim-i-komisionit-disiplinor-10/20%Daily2017-10-26 13:30
http://ffk-kosova.com/2017/10/25/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-11-te-2/20%Daily2017-10-25 21:31
http://ffk-kosova.com/2017/10/25/presidenti-i-ffk-se-z-fadil-vokrri-ngushellon-familjen-e-shemsi-humollit/20%Daily2017-10-25 20:08
http://ffk-kosova.com/2017/10/25/llapi-fiton-ne-skenderaj-rikthehet-ne-poziten-e-pare/20%Daily2017-10-25 13:46
http://ffk-kosova.com/2017/10/24/vellaznimi-shkeputi-nje-pike-ne-prizren/20%Daily2017-10-24 13:40
http://ffk-kosova.com/2017/10/24/fillon-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjet-e-nentorit/20%Daily2017-10-24 11:59
http://ffk-kosova.com/2017/10/23/te-enjten-luajne-skuadrat-e-liges-se-dyte-dhe-junioret/20%Daily2017-10-23 18:07
http://ffk-kosova.com/2017/10/23/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-12-te-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2017-10-23 17:25
http://ffk-kosova.com/2017/10/23/vendimet-e-komisionit-disiplinor-150/20%Daily2017-10-23 13:59
http://ffk-kosova.com/2017/10/23/vendimet-e-komisionit-te-garave-49/20%Daily2017-10-23 13:34
http://ffk-kosova.com/2017/10/23/vendimi-i-kg-se-per-ndeshjen-flamurtari-vellaznimi/20%Daily2017-10-23 13:01
http://ffk-kosova.com/2017/10/23/presidenti-vokrri-merr-pjese-ne-the-best-fifa-football-awards-2017/20%Daily2017-10-23 12:17
http://ffk-kosova.com/2017/10/22/23629/20%Daily2017-10-22 14:11
http://ffk-kosova.com/2017/10/21/ligjerata-dhe-lojera-futbolli-ne-kampin-futboll-per-qef-futboll-per-krejt-2/20%Daily2017-10-21 16:22
http://ffk-kosova.com/2017/10/21/prishtina-merr-kryesimin-e-vala-superliges/20%Daily2017-10-21 14:50
http://ffk-kosova.com/2017/10/21/nisi-kampi-futboll-per-qef-futboll-per-krejt/20%Daily2017-10-21 10:16
http://ffk-kosova.com/2017/10/20/liria-bindese-pa-fitues-ne-gjilan-dhe-skenderaj/20%Daily2017-10-20 16:23
http://ffk-kosova.com/2017/10/20/mbahet-kampi-edukativ-socializimi-dhe-barazia-gjinore/20%Daily2017-10-20 13:43
http://ffk-kosova.com/2017/10/19/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-15/20%Daily2017-10-19 13:37
http://ffk-kosova.com/2017/10/19/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-5/20%Daily2017-10-19 13:19
http://ffk-kosova.com/2017/10/19/nuza-dhe-selimaj-ndajne-drejtesine-ne-kualifikimet-per-evropianin-u-17-2/20%Daily2017-10-19 10:25
http://ffk-kosova.com/2017/10/18/treshja-e-gjyqtareve-kosovare-diplomohet-ne-qendren-e-ekselences-per-gjyqtare-ne-uefa/20%Daily2017-10-18 17:41
http://ffk-kosova.com/2017/10/18/rezultatet-e-rrethit-te-pare-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-10-18 15:02
http://ffk-kosova.com/2017/10/18/vendimet-e-komisionit-disiplinor-149/20%Daily2017-10-18 14:59
http://ffk-kosova.com/2017/10/18/presidenti-vokrri-mysafir-special-ne-ndeshjen-skenderbeu-partizani/20%Daily2017-10-18 12:58
http://ffk-kosova.com/2017/10/17/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-11-te-dhe-12-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-10-17 18:35
http://ffk-kosova.com/2017/10/17/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-rrethit-te-pare-te-kupes/20%Daily2017-10-17 12:51
http://ffk-kosova.com/2017/10/16/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-10-te-2/20%Daily2017-10-16 21:25
http://ffk-kosova.com/2017/10/16/hungaria-e-forte-per-kombetaren-u17/20%Daily2017-10-16 18:28
http://ffk-kosova.com/2017/10/16/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-pare-te-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2017-10-16 14:29
http://ffk-kosova.com/2017/10/16/vendimet-e-komisionit-te-garave-48/20%Daily2017-10-16 12:57
http://ffk-kosova.com/2017/10/15/liburni-pesoi-humbje-nga-armenet/20%Daily2017-10-15 20:07
http://ffk-kosova.com/2017/10/15/kombetarja-u17-e-gatshme-per-ndeshjen-me-hungarine/20%Daily2017-10-15 14:45
http://ffk-kosova.com/2017/10/15/prishtina-i-gezohet-fitores-ne-mitrovice-fitojne-edhe-gjilani-e-besa/20%Daily2017-10-15 14:13
http://ffk-kosova.com/2017/10/14/liria-e-befasoi-feronikelin-llapi-fiton-ne-shtepi/20%Daily2017-10-14 14:22
http://ffk-kosova.com/2017/10/13/liburni-nuk-ia-doli-perballe-kampionit-te-kroacise/20%Daily2017-10-13 20:57
http://ffk-kosova.com/2017/10/13/filloi-liga-e-femrave-u-16/20%Daily2017-10-13 16:25
http://ffk-kosova.com/2017/10/13/kombetarja-u-17-pesoi-humbje-edhe-nga-uellsi/20%Daily2017-10-13 13:53
http://ffk-kosova.com/2017/10/13/vendimet-e-komisionit-disiplinor-148/20%Daily2017-10-13 13:18
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/liburni-e-mposhti-kampionin-e-frances-video/20%Daily2017-10-12 20:52
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-9-te-2/20%Daily2017-10-12 20:22
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/te-henen-shorti-per-rrethin-e-pare-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-10-12 17:19
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/me-13-nentor-miqesorja-kosove-letoni/20%Daily2017-10-12 15:56
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-10-te-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2017-10-12 14:48
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/para-ndeshjes-me-uellsin-atmosfere-e-mire-ne-kombetaren-u17/20%Daily2017-10-12 13:58
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/kombetaren-u17-e-vizitoi-ambasadorja-e-kosoves-ne-hungari-znj-luljete-vuniqi/20%Daily2017-10-12 12:41
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/vendimet-e-komisionit-te-garave-47/20%Daily2017-10-12 11:17
http://ffk-kosova.com/2017/10/12/vendimi-i-kg-se-per-ndeshjen-ballkani-rahoveci/20%Daily2017-10-12 10:57
http://ffk-kosova.com/2017/10/11/java-e-10-te-dy-ndeshje-te-shtunen-tjerat-te-dielen/20%Daily2017-10-11 18:52
http://ffk-kosova.com/2017/10/11/prishtina-trepca89-e-drenica-fituan-si-vendase/20%Daily2017-10-11 14:14
http://ffk-kosova.com/2017/10/10/kombetarja-u17-humbi-nga-holanda/20%Daily2017-10-10 17:09
http://ffk-kosova.com/2017/10/10/drita-mposht-llapin-ska-fitues-ne-prishtine-e-prizren/20%Daily2017-10-10 15:17
http://ffk-kosova.com/2017/10/10/23153/20%Daily2017-10-10 13:17
http://ffk-kosova.com/2017/10/10/delegacioni-i-ffk-se-vizitoi-punimet-ne-stadiumin-e-qytetit-ne-prishtine/20%Daily2017-10-10 10:31
http://ffk-kosova.com/2017/10/09/islanda-e-mund-kosoven-dhe-kualifikohet-ne-boteror/20%Daily2017-10-09 21:18
http://ffk-kosova.com/2017/10/09/kombetarja-u-19-shkruan-histori-kualifikohet-ne-rrethin-elite/20%Daily2017-10-09 17:17
http://ffk-kosova.com/2017/10/09/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-9-te-ne-vala-superlige/20%Daily2017-10-09 13:36
http://ffk-kosova.com/2017/10/09/bunjaku-islanda-favorit-por-synojme-ta-befasojme/20%Daily2017-10-09 00:12
http://ffk-kosova.com/2017/10/09/pritje-e-ngrohte-nga-kreret-e-federates-islandeze-per-kreret-e-ffk-se/20%Daily2017-10-08 23:55
http://ffk-kosova.com/2017/10/08/23026/20%Daily2017-10-08 13:13
http://ffk-kosova.com/2017/10/07/darke-pershendetese-per-perzgjedhesin-albert-bunjaku/20%Daily2017-10-07 19:41
http://ffk-kosova.com/2017/10/07/kombetarja-e-kosoves-udhetoi-per-ne-hungari/20%Daily2017-10-07 07:48
http://ffk-kosova.com/2017/10/07/presidenti-vokrri-shtroi-darke-per-delegacionin-e-ukraines/20%Daily2017-10-07 00:01
http://ffk-kosova.com/2017/10/07/konferenca-e-perzgjedhesit-dhe-e-kapitenit-video/20%Daily2017-10-06 23:04
http://ffk-kosova.com/2017/10/06/kosova-mposhtet-nga-ukraina/20%Daily2017-10-06 20:59
http://ffk-kosova.com/2017/10/06/ngadhenjim-i-kombetares-u-19-kapiteni-leutrim-kryeziu-hero-i-ndeshjes/20%Daily2017-10-06 20:04
http://ffk-kosova.com/2017/10/06/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-4/20%Daily2017-10-06 12:37
http://ffk-kosova.com/2017/10/05/22898/20%Daily2017-10-05 20:53
http://ffk-kosova.com/2017/10/05/22880/20%Daily2017-10-05 18:09
http://ffk-kosova.com/2017/10/05/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-9-te-te-liges-se-pare/20%Daily2017-10-05 17:12
http://ffk-kosova.com/2017/10/05/optimizem-e-deshire-per-fitore-kunder-izraelit/20%Daily2017-10-05 17:04
http://ffk-kosova.com/2017/10/05/ffk-organizon-kursin-per-trajnere-per-licencen-c/20%Daily2017-10-05 10:06
http://ffk-kosova.com/2017/10/05/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-5-te-te-liges-se-femrave/20%Daily2017-10-05 08:54
http://ffk-kosova.com/2017/10/04/kombetarja-arriti-ne-shkoder/20%Daily2017-10-04 17:35
http://ffk-kosova.com/2017/10/04/22823/20%Daily2017-10-04 12:32
http://ffk-kosova.com/2017/10/03/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-pare-para-sfides-me-ukrainen/20%Daily2017-10-03 17:17
http://ffk-kosova.com/2017/10/03/humbje-minimale-e-kombetares-u-19/20%Daily2017-10-03 16:29
http://ffk-kosova.com/2017/10/03/presidenti-vokrri-priti-ambasadorin-hungarez/20%Daily2017-10-03 14:00
http://ffk-kosova.com/2017/10/03/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-9-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-10-03 11:28
http://ffk-kosova.com/2017/10/03/bunjaku-publikoi-listen-e-futbollisteve-shpreson-te-befasoje-ukrainen-dhe-islanden/20%Daily2017-10-03 10:26
http://ffk-kosova.com/2017/10/03/vendimet-e-komisionit-te-garave-46/20%Daily2017-10-03 08:47
http://ffk-kosova.com/2017/10/02/gjilani-ngjitet-ne-poziten-e-dyte-drita-shkeput-nje-pike-ne-drenas/20%Daily2017-10-02 16:29
http://ffk-kosova.com/2017/10/02/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-8-te-2/20%Daily2017-10-02 15:52
http://ffk-kosova.com/2017/10/02/atmosfere-e-mire-para-duelit-me-austrine/20%Daily2017-10-02 14:34
http://ffk-kosova.com/2017/10/02/te-merkuren-testet-fizike-per-gjyqtare/20%Daily2017-10-02 11:03
http://ffk-kosova.com/2017/10/02/perfundoi-kampi-u-15-ne-grunberg/20%Daily2018-12-10 00:22
http://ffk-kosova.com/2017/10/01/te-marten-konferenca-e-perzgjedhesit-bunjaku/20%Daily2017-10-01 16:09
http://ffk-kosova.com/2017/10/01/kombetarja-u19-udhetoi-per-ne-austri/20%Daily2017-10-01 16:03
http://ffk-kosova.com/2017/10/01/llapi-bindes-kunder-prishtines-drenica-fitoi-ne-peje/20%Daily2017-10-01 15:48