XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2017/11/30/vendimet-e-komisionit-disiplinor-156/20%Daily2017-11-30 15:12
http://ffk-kosova.com/2017/11/30/sekretari-i-pergjithshem-eroll-salihu-mori-pjese-ne-mbledhjen-e-komitetit-ligjor-te-uefa-s/20%Daily2017-11-30 14:47
http://ffk-kosova.com/2017/11/29/vendimet-e-komisionit-te-garave-56/20%Daily2017-11-29 12:25
http://ffk-kosova.com/2017/11/29/njoftim-nga-komisioni-i-garave/20%Daily2017-11-29 09:02
http://ffk-kosova.com/2017/11/28/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-18-te-ne-vala-superlige-2/20%Daily2017-11-28 12:00
http://ffk-kosova.com/2017/11/27/prishtina-e-mposhti-gjilanin-rikthehet-ne-poziten-e-dyte/20%Daily2017-11-27 14:10
http://ffk-kosova.com/2017/11/26/kosova-e-fitoi-miqesoren-kunder-malit-te-zi/20%Daily2017-11-26 14:28
http://ffk-kosova.com/2017/11/26/pa-fitues-ne-riza-lushta-drita-e-drenica-arketojne-nga-tri-pike-te-reja/20%Daily2017-11-26 14:25
http://ffk-kosova.com/2017/11/25/vashat-e-kombetares-a-te-gatshme-per-sproven-me-malazezet/20%Daily2017-11-25 17:55
http://ffk-kosova.com/2017/11/25/llapi-dhe-liria-realizuan-fitoret-e-radhes/20%Daily2017-11-25 14:33
http://ffk-kosova.com/2017/11/25/kombetarja-u17-e-pafat-humbi-kunder-rusise-ne-ndeshjen-per-vendin-e-trete/20%Daily2017-11-25 13:39
http://ffk-kosova.com/2017/11/24/kombetarja-a-femrat-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2017-11-24 17:56
http://ffk-kosova.com/2017/11/24/vendimet-e-komisionit-te-garave-55/20%Daily2017-11-24 16:00
http://ffk-kosova.com/2017/11/24/vendimet-e-komisionit-disiplinor-155/20%Daily2017-11-24 14:43
http://ffk-kosova.com/2017/11/24/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-16-te/20%Daily2017-11-24 14:17
http://ffk-kosova.com/2017/11/24/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-17-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-11-24 13:15
http://ffk-kosova.com/2017/11/24/kosova-u-19-femrat-ne-grup-me-gjermanine-2/20%Daily2017-11-24 10:34
http://ffk-kosova.com/2017/11/23/prishtina-shenoi-fitore-si-mysafire/20%Daily2017-11-23 15:37
http://ffk-kosova.com/2017/11/23/kombetarja-u17-mposhti-shqiperine-shkon-ne-gjysmefinale/20%Daily2017-11-23 13:53
http://ffk-kosova.com/2017/11/23/u-mbajt-konferenca-e-pare-mjekesore-dhe-anti-doping/20%Daily2017-11-23 12:15
http://ffk-kosova.com/2017/11/22/llapi-dhe-feronikeli-realizuan-fitore-me-rezultate-bindese/20%Daily2017-11-22 14:37
http://ffk-kosova.com/2017/11/22/u-mbajt-tubim-perkujtimor-kushtuar-favzi-rames-e-faton-domit/20%Daily2017-11-22 12:35
http://ffk-kosova.com/2017/11/21/sqarim-nga-komisioni-disiplinor/20%Daily2017-11-21 20:32
http://ffk-kosova.com/2017/11/21/me-23-nentor-do-te-organizohet-konferenca-e-pare-mjekesore-dhe-anti-doping/20%Daily2017-11-21 18:26
http://ffk-kosova.com/2017/11/21/lista-e-futbollisteve-te-ftuara-per-ndeshjen-me-malin-e-zi/20%Daily2017-11-21 15:08
http://ffk-kosova.com/2017/11/21/triumf-i-kombetares-u17-ne-ballafaqim-me-azerbajxhanin/20%Daily2017-11-21 12:49
http://ffk-kosova.com/2017/11/21/vendimet-e-komisionit-disiplinor-154/20%Daily2017-11-21 12:46
http://ffk-kosova.com/2017/11/21/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-16-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-11-21 12:34
http://ffk-kosova.com/2017/11/20/ne-hapje-te-turneut-kombetarja-u17-peson-humbje/20%Daily2017-11-20 17:32
http://ffk-kosova.com/2017/11/20/vendimet-e-komisionit-te-garave-54/20%Daily2017-11-20 13:21
http://ffk-kosova.com/2017/11/20/tubim-perkujtimor-per-favzi-ramen-e-faton-domin/20%Daily2017-11-20 12:45
http://ffk-kosova.com/2017/11/20/sot-nsi-kursi-per-trajnere-pet-licence-c-te-uefa-s/20%Daily2017-11-20 11:54
http://ffk-kosova.com/2017/11/19/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-15-te-2/20%Daily2017-11-19 21:07
http://ffk-kosova.com/2017/11/19/kombetarja-e-kosoves-u17-udhetoi-per-turqi/20%Daily2017-11-19 20:37
http://ffk-kosova.com/2017/11/19/neser-fillon-kursi-per-trajnere-te-licences-c-te-uefa-s/20%Daily2017-11-19 09:43
http://ffk-kosova.com/2017/11/18/drita-e-trepca89-fituan-ne-shtepi-llapi-barazoi-me-feronikelin/20%Daily2017-11-18 14:23
http://ffk-kosova.com/2017/11/17/24622/20%Daily2017-11-17 17:41
http://ffk-kosova.com/2017/11/17/drenica-e-befasoi-prishtinen-flamurtari-realizoi-fitoren-e-dyte/20%Daily2017-11-17 14:21
http://ffk-kosova.com/2017/11/17/komunikate-nga-ffk/20%Daily2017-11-17 09:20
http://ffk-kosova.com/2017/11/16/orari-i-liges-se-dyte-junioreve-dhe-liges-se-femrave/20%Daily2017-11-16 21:20
http://ffk-kosova.com/2017/11/16/24574/20%Daily2017-11-16 19:29
http://ffk-kosova.com/2017/11/16/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-15-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-11-16 15:45
http://ffk-kosova.com/2017/11/16/termini-i-afateve-kalimtare-dhe-i-edicioneve-garuese/20%Daily2017-11-16 14:32
http://ffk-kosova.com/2017/11/14/kombetarja-u21-barazoi-me-azerbejxhanin-ne-baku/20%Daily2017-11-14 16:05
http://ffk-kosova.com/2017/11/13/kosova-e-shijon-fitoren-e-pare-ne-shtepi-e-mposht-letonine/20%Daily2017-11-13 20:52
http://ffk-kosova.com/2017/11/13/federata-e-azerbejxhanit-shtroi-darke-per-delegacionin-e-ffk-se/20%Daily2017-11-13 20:17
http://ffk-kosova.com/2017/11/13/kombetarja-u21-shpreson-te-marre-rezultat-pozitiv-ne-azerbejxhan/20%Daily2017-11-13 16:40
http://ffk-kosova.com/2017/11/13/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-15-te-2/20%Daily2017-11-13 10:01
http://ffk-kosova.com/2017/11/13/sot-ndeshja-kosove-letoni-biletat-shiten-edhe-sot/20%Daily2017-11-13 09:00
http://ffk-kosova.com/2017/11/12/presidenti-vokrri-shtroi-darke-per-kreret-e-federates-se-let/20%Daily2017-11-12 20:28
http://ffk-kosova.com/2017/11/12/kombetarja-a-meton-fitore-kerkon-perkrahje-nga-publiku/20%Daily2017-11-12 15:08
http://ffk-kosova.com/2017/11/12/kombetarja-u21-udhetoi-per-ne-baku/20%Daily2017-11-12 07:38
http://ffk-kosova.com/2017/11/11/kombetarja-u21-mbajti-seancen-e-fundit-stervitore-para-nisjes-ne-azerbejxhan/20%Daily2017-11-11 16:12
http://ffk-kosova.com/2017/11/11/atmosfere-dhe-angazhim-per-pune-ne-kombetaren-a/20%Daily2017-11-11 15:57
http://ffk-kosova.com/2017/11/10/komunikate-per-media/20%Daily2017-11-10 17:09
http://ffk-kosova.com/2017/11/10/vazhdojne-pergatitjet-me-perkushtim-te-djemve-te-kombetares-a/20%Daily2017-11-10 15:48
http://ffk-kosova.com/2017/11/10/kombetarja-u21-u-rikthehet-stervitjeve-ska-vend-per-deshperim/20%Daily2017-11-10 15:22
http://ffk-kosova.com/2017/11/10/vendimet-e-komisionit-disiplinor-153/20%Daily2017-11-10 10:39
http://ffk-kosova.com/2017/11/10/sot-nis-shitja-e-biletave-per-miqesoren-kosove-letoni/20%Daily2017-11-09 23:13
http://ffk-kosova.com/2017/11/09/kosova-krijoi-rastet-izraeli-shenoi-golat/20%Daily2017-11-09 21:38
http://ffk-kosova.com/2017/11/09/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2017-11-09 15:13
http://ffk-kosova.com/2017/11/09/sot-ndeshja-kosove-izrael-biletat-mund-ti-gjeni-edhe-tek-stadiumi/20%Daily2017-11-09 09:48
http://ffk-kosova.com/2017/11/08/24212/20%Daily2017-11-08 18:29
http://ffk-kosova.com/2017/11/08/u-mmbaj-mbledhja-e-radhes-e-ke/20%Daily2017-11-08 16:01
http://ffk-kosova.com/2017/11/08/24188/20%Daily2017-11-08 15:04
http://ffk-kosova.com/2017/11/08/njoftim-per-ndeshjen-kosove-izrael/20%Daily2017-11-08 14:16
http://ffk-kosova.com/2017/11/08/agjenda-e-kombetares-a-dhe-e-kombetares-u21/20%Daily2017-11-08 12:26
http://ffk-kosova.com/2017/11/08/sahiti-publikoi-listen-e-futbollisteve-per-miqesoren-me-letonine-video/20%Daily2017-11-08 12:10
http://ffk-kosova.com/2017/11/07/vendimet-e-komisionit-te-garave-53/20%Daily2017-11-07 21:17
http://ffk-kosova.com/2017/11/07/presidenti-vokrri-mori-pjese-ne-perurimin-e-stadiumit-ne-kacanik/20%Daily2017-11-07 16:02
http://ffk-kosova.com/2017/11/07/atmosfere-optimiste-ne-kombetaren-u21-para-sfides-me-izraelin/20%Daily2017-11-07 14:50
http://ffk-kosova.com/2017/11/07/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-trete-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-11-07 14:09
http://ffk-kosova.com/2017/11/07/neser-publikohet-lista-e-futbollisteve-te-kombetares-a-per-miqesoren-me-letonine/20%Daily2017-11-07 09:42
http://ffk-kosova.com/2017/11/06/te-enjten-luhen-ndeshjet-e-liges-se-dyte-dhe-te-junioreve/20%Daily2017-11-06 21:36
http://ffk-kosova.com/2017/11/06/kombetarja-u21-mbajti-stervitjen-e-pare-para-ndeshjes-me-izraelin/20%Daily2017-11-06 17:52
http://ffk-kosova.com/2017/11/06/prekazi-video/20%Daily2017-11-06 11:23
http://ffk-kosova.com/2017/11/06/sot-filloi-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-izreal/20%Daily2017-11-06 10:55
http://ffk-kosova.com/2017/11/05/24044/20%Daily2017-11-05 14:52
http://ffk-kosova.com/2017/11/04/liria-e-mposhti-prishtinen-vellaznimi-i-arketoi-tri-pike-si-mysafir/20%Daily2017-11-04 14:23
http://ffk-kosova.com/2017/11/03/24024/20%Daily2017-11-03 14:19
http://ffk-kosova.com/2017/11/03/24022/20%Daily2017-11-03 14:18
http://ffk-kosova.com/2017/11/03/drenica-e-mposhti-kampionin-ne-fuqi/20%Daily2017-11-03 14:11
http://ffk-kosova.com/2017/11/03/besart-ismajli-ndane-drejtesine-ne-lojerat-olimpike-te-futsallit/20%Daily2017-11-03 13:53
http://ffk-kosova.com/2017/11/03/te-marten-shorti-i-rrethit-te-trete-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-11-03 12:16
http://ffk-kosova.com/2017/11/03/vendimet-e-komisionit-te-garave-52/20%Daily2017-11-03 12:00
http://ffk-kosova.com/2017/11/03/te-henen-konferenca-e-perzgjedhesit-rafet-prekazi/20%Daily2017-11-03 11:12
http://ffk-kosova.com/2017/11/02/vendimet-e-komisionit-disiplinor-152/20%Daily2017-11-02 16:57
http://ffk-kosova.com/2017/11/02/vendimet-e-komisionit-disiplinor-per-kf-rahoveci/20%Daily2017-11-02 16:49
http://ffk-kosova.com/2017/11/02/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-13-te/20%Daily2017-11-02 15:26
http://ffk-kosova.com/2017/11/02/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-14-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-11-02 14:55
http://ffk-kosova.com/2017/11/02/kika-kalon-ne-rrethin-e-trete-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-11-02 14:17
http://ffk-kosova.com/2017/11/01/rezultatet-e-rrethit-te-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-11-01 14:27
http://ffk-kosova.com/2017/11/01/inicim-disiplinor-ndaj-kf-rahoveci/20%Daily2017-11-01 12:57
http://ffk-kosova.com/2017/11/01/biletat-per-ndeshjen-kosove-u21-izrael-u21-dalin-ne-shitje-me-6-nentor/20%Daily2017-11-01 12:25
http://ffk-kosova.com/2017/11/01/stadiumi-adem-jashari-arene-e-dy-ndeshjeve-nderkombetare/20%Daily2017-11-01 09:58