XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2018/02/28/komuna-e-obiliqit-e-miratoi-kerkesen-e-ffk-se-per-kompleksin-sportiv/20%Daily2018-02-28 18:16
http://ffk-kosova.com/2018/02/28/ne-ndeshjen-kunder-francesb-pesoi-humbje-kombetarja-a-femrat/20%Daily2018-02-28 17:18
http://ffk-kosova.com/2018/02/28/vendimet-e-komisionit-disiplinor-159/20%Daily2018-02-28 13:00
http://ffk-kosova.com/2018/02/28/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-20-te-2/20%Daily2018-02-28 11:05
http://ffk-kosova.com/2018/02/27/kombetarja-a-femrat-e-gatshme-per-ndeshjen-e-pare/20%Daily2018-02-27 16:36
http://ffk-kosova.com/2018/02/27/vendim-i-komisionit-te-garave-per-ndeshjen-kek-u-hajvalia/20%Daily2018-02-27 14:26
http://ffk-kosova.com/2018/02/27/vllaznia-drenica-mbyllet-pa-fitues/20%Daily2018-02-27 14:14
http://ffk-kosova.com/2018/02/27/vendimet-e-komisionit-te-garave-60/20%Daily2018-02-27 14:06
http://ffk-kosova.com/2018/02/26/kombetarja-a-femrat-udhetoi-per-turqi/20%Daily2018-02-26 18:21
http://ffk-kosova.com/2018/02/26/turne-i-veteraneve-synohet-edhe-krijimi-i-liges/20%Daily2018-02-26 14:20
http://ffk-kosova.com/2018/02/26/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-21-te-ne-vala-superlige/20%Daily2018-02-26 14:07
http://ffk-kosova.com/2018/02/26/kreret-e-ffk-se-po-merr-pjese-ne-kongresin-e-uefa-s/20%Daily2018-02-26 11:43
http://ffk-kosova.com/2018/02/26/shtyhet-ndeshja-vllaznia-drenica/20%Daily2018-02-26 08:04
http://ffk-kosova.com/2018/02/25/drita-fiton-dhe-behet-lidere-gjilani-feston-serish-ne-sekondat-e-fundit/20%Daily2018-02-25 14:17
http://ffk-kosova.com/2018/02/24/derbi-ne-gjakove-pa-gola-feronikeli-e-trepca89-arketuan-nga-tri-pike/20%Daily2018-02-24 14:10
http://ffk-kosova.com/2018/02/22/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-16/20%Daily2018-02-22 17:24
http://ffk-kosova.com/2018/02/22/kom/20%Daily2018-02-22 15:00
http://ffk-kosova.com/2018/02/22/orari-i-ndeshjeve-cerekfinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2018-02-22 12:43
http://ffk-kosova.com/2018/02/22/kombetarja-u-19-barazoi-ne-ndeshjen-e-dyte-me-bullgaret/20%Daily2018-02-22 12:32
http://ffk-kosova.com/2018/02/22/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-16-te-ne-superligen-e-junioreve/20%Daily2018-02-22 11:58
http://ffk-kosova.com/2018/02/22/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-19-te/20%Daily2018-02-22 06:48
http://ffk-kosova.com/2018/02/21/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2018-02-21 14:19
http://ffk-kosova.com/2018/02/21/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-20-te-ne-vala-superlige/20%Daily2018-02-21 09:45
http://ffk-kosova.com/2018/02/20/me-6-mars-kontrolimet-mjekesore-te-gjyqtareve-te-futsallit/20%Daily2018-02-20 19:01
http://ffk-kosova.com/2018/02/20/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-u-diskutuan-shume-ceshtje/20%Daily2018-02-20 18:39
http://ffk-kosova.com/2018/02/20/kosova-u-19-humbi-miqesoren-e-pare-kunder-bullgarise-u-19/20%Daily2018-02-20 17:19
http://ffk-kosova.com/2018/02/20/u-zhvillua-rrethi-i-pare-i-kupes-te-femrat-neser-shorti-per-rrethin-e-dyte/20%Daily2018-02-20 13:49
http://ffk-kosova.com/2018/02/20/vendimet-e-komisionit-te-garave-59/20%Daily2018-02-20 10:47
http://ffk-kosova.com/2018/02/19/gjilani-fitoi-me-golin-e-shenuar-ne-sekondat-e-fundit/20%Daily2018-02-19 13:36
http://ffk-kosova.com/2018/02/18/kombetarja-u-19-mbajti-stervitjen-e-pare-ne-bullgari/20%Daily2018-02-18 20:22
http://ffk-kosova.com/2018/02/18/prishtina-drita-trepca89-dhe-liria-e-nisin-stinorin-me-fitore/20%Daily2018-02-18 13:56
http://ffk-kosova.com/2018/02/18/ne-samitin-e-fifa-s-diskutohen-tema-te-rendesishme-presidenti-vokrri-takime-te-frytshme/20%Daily2018-02-18 09:44
http://ffk-kosova.com/2018/02/17/feniksi-fitues-i-kupes-se-kosoves-ne-futsall-2/20%Daily2018-02-17 19:59
http://ffk-kosova.com/2018/02/16/presidenti-fadil-vokrri-e-menaxheri-per-licencim-bajram-shala-nisen-per-mauritani/20%Daily2018-02-16 19:07
http://ffk-kosova.com/2018/02/16/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-19-te-ne-vala-superlige/20%Daily2018-02-16 16:06
http://ffk-kosova.com/2018/02/16/u-hodh-shorti-per-cerekfinalet-e-digitalb-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2018-02-16 14:14
http://ffk-kosova.com/2018/02/16/3-milione-euro-do-te-investohen-ne-kompleksin-sportiv-ne-obiliq/20%Daily2018-02-16 11:48
http://ffk-kosova.com/2018/02/16/stinori-pranveror-nis-me-ndeshje-joshese/20%Daily2018-02-16 09:55
http://ffk-kosova.com/2018/02/15/caktohen-datat-e-fillimit-te-stinorit-ne-ligen-e-dyte-te-junioret-dhe-kadetet/20%Daily2018-02-15 12:28
http://ffk-kosova.com/2018/02/14/dihen-shtate-skuadrat-cerekfinaliste-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-02-14 14:57
http://ffk-kosova.com/2018/02/14/kosova-luan-dy-miqesore-ne-muajin-mars/20%Daily2018-02-14 13:46
http://ffk-kosova.com/2018/02/14/njoftim-per-trajnere-te-futbollit/20%Daily2018-02-14 13:03
http://ffk-kosova.com/2018/02/14/vendimet-e-komisionit-disiplinor-158/20%Daily2018-02-14 12:04
http://ffk-kosova.com/2018/02/13/25901/20%Daily2018-02-13 10:25
http://ffk-kosova.com/2018/02/12/te-premten-shorti-per-cerekfinalen-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-02-12 14:51
http://ffk-kosova.com/2018/02/11/feniks-besa-finalja-e-kupes-se-kosoves-futsall/20%Daily2018-02-11 16:26
http://ffk-kosova.com/2018/02/10/nje-seminar-shume-domethenes-per-klubet-qe-metojne-garat-evropiane/20%Daily2019-03-27 21:52
http://ffk-kosova.com/2018/02/09/orari-i-testeve-fizike-te-gjyqtareve/20%Daily2018-02-09 14:53
http://ffk-kosova.com/2018/02/09/telegram-ngushellimi-i-presidentit-vokrri-per-familjen-e-z-agim-binaku/20%Daily2018-02-09 13:41
http://ffk-kosova.com/2018/02/09/ffk-ndau-fanella-dhe-topa-per-shoqaten-sportive-te-shurdherve-te-kosoves/20%Daily2018-02-09 12:55
http://ffk-kosova.com/2018/02/09/vendimet-e-komisionit-per-regjistrimin-statusin-dhe-transferin-e-lojtareve-2/20%Daily2018-02-09 12:04
http://ffk-kosova.com/2018/02/06/ndeshjet-e-digitalb-kupes-se-kosoves-me-14-shkurt/20%Daily2018-02-06 15:11
http://ffk-kosova.com/2018/02/06/dihen-ciftet-gjysmefinaliste-te-kupes-ne-futsall/20%Daily2018-02-06 10:21
http://ffk-kosova.com/2018/02/03/nenkryetari-agim-ademi-dhe-bakir-burri-e-mirsad-collaku-vizituan-gjyqtaret-ne-ulqin/20%Daily2018-02-03 15:00
http://ffk-kosova.com/2018/02/02/kerkohet-perkushtim-edhe-me-i-madh-nga-delegatet-e-ndeshjeve/20%Daily2018-02-02 14:55
http://ffk-kosova.com/2018/02/02/kerkesat-per-nderrim-klubi-ne-afatin-kalimtar/20%Daily2018-02-02 10:28
http://ffk-kosova.com/2018/02/01/ne-ulqin-ligjerate-kunder-kurdisjeve-per-gjyqtaret/20%Daily2018-02-01 20:37
http://ffk-kosova.com/2018/02/01/kombetarja-u-19-perfundon-pergatitjet-me-3-fitore-nje-humbje/20%Daily2018-02-01 18:11
http://ffk-kosova.com/2018/02/01/mjeku-i-kombetares-dr-murat-berisha-ne-simpoziumin-mjekesor-ne-athine/20%Daily2018-02-01 15:42
http://ffk-kosova.com/2018/02/01/ne-ulqin-po-mbahet-seminar-per-gjyqtare/20%Daily2018-02-01 14:58
http://ffk-kosova.com/2018/02/01/stinori-pranveror-te-femrat-nis-me-ndeshjet-e-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-02-01 14:51