XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2018/08/31/emerorja-e-futbollisteve-te-ftuar-nga-bernard-challandes/20%Daily2018-08-31 17:10
http://ffk-kosova.com/2018/08/31/liria-mposhti-kampionin-ne-fuqi/20%Daily2018-08-31 16:58
http://ffk-kosova.com/2018/08/31/neser-dalin-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-kosova-u21-irlanda-u21/20%Daily2018-08-31 13:45
http://ffk-kosova.com/2018/08/31/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-4/20%Daily2018-08-31 13:24
http://ffk-kosova.com/2018/08/31/falenderim-dhe-mesazh-i-presidentit-agim-ademi/20%Daily2018-08-31 11:20
http://ffk-kosova.com/2018/08/30/leter-ngushelluese-e-presidentit-agim-ademi/20%Daily2018-08-30 21:31
http://ffk-kosova.com/2018/08/30/kombetarja-a-femrat-barazoi-kunder-maqedonise-ne-ndeshjen-e-pare/20%Daily2018-08-30 19:07
http://ffk-kosova.com/2018/08/30/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-2/20%Daily2018-08-30 15:05
http://ffk-kosova.com/2018/08/30/emerorja-e-kombetares-u21-per-ndeshjen-kunder-irlandes-2/20%Daily2018-08-30 13:50
http://ffk-kosova.com/2018/08/30/presidenti-infantino-i-shkruan-leter-falenderuese-presidentit-ademi/20%Daily2018-08-30 13:42
http://ffk-kosova.com/2018/08/30/vendim-i-keshillit-per-ceshtje-urgjente/20%Daily2018-08-30 09:52
http://ffk-kosova.com/2018/08/30/uefa-licencon-stadiumin-fadil-vokrri-per-ligen-e-kombeve/20%Daily2018-08-30 09:18
http://ffk-kosova.com/2018/08/29/ffk-nenshkruan-memorandum-me-mkrs-ne-per-kompleksin-e-futbollit-ne-obiliq/20%Daily2018-08-29 13:40
http://ffk-kosova.com/2018/08/29/kombetarja-a-e-femrave-udhetoi-per-maqedoni/20%Daily2018-08-29 12:33
http://ffk-kosova.com/2018/08/29/32434/20%Daily2018-08-29 12:23
http://ffk-kosova.com/2018/08/29/ffk-organizon-per-here-te-pare-kursin-e-trajnereve-per-licencen-b/20%Daily2018-08-29 09:49
http://ffk-kosova.com/2018/08/28/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-dyte/20%Daily2018-08-28 21:45
http://ffk-kosova.com/2018/08/28/vendimet-e-komisionit-te-garave-77/20%Daily2018-08-28 12:17
http://ffk-kosova.com/2018/08/28/fillon-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjet-e-shtatorit/20%Daily2018-08-28 08:46
http://ffk-kosova.com/2018/08/27/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2018-08-27 12:53
http://ffk-kosova.com/2018/08/27/nipi-i-fadil-vokrrit-nis-topin-nga-qendra-ne-ndeshjen-hapese-montlucon-foot-ain-sud-foot/20%Daily2018-08-27 12:34
http://ffk-kosova.com/2018/08/26/portieri-arjanet-muriqi-i-man-city-t-i-bashkohet-kombetares-a/20%Daily2018-08-26 14:30
http://ffk-kosova.com/2018/08/25/llapi-e-gjilani-fituan-si-mysafire-feronikeli-barazoi-serish/20%Daily2018-08-25 17:04
http://ffk-kosova.com/2018/08/25/sekretari-eroll-salihu-panelist-ne-konferencen-e-fifa-s-per-futbollin-e-femrave/20%Daily2018-08-25 16:02
http://ffk-kosova.com/2018/08/24/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2018-08-24 10:50
http://ffk-kosova.com/2018/08/23/presidenti-agim-ademi-ngushellon-gjyqtarin-fatlum-berisha/20%Daily2018-08-23 18:21
http://ffk-kosova.com/2018/08/23/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-pare/20%Daily2018-08-23 12:58
http://ffk-kosova.com/2018/08/23/u-be-terheqja-e-shortit-per-ligen-e-femrave/20%Daily2018-08-23 11:07
http://ffk-kosova.com/2018/08/22/rihapet-sistemi-per-transfere-per-ligen-e-dyte/20%Daily2018-08-22 17:37
http://ffk-kosova.com/2018/08/22/u-terhoq-shorti-per-ligen-e-dyte-ne-te-dyja-grupet/20%Daily2018-08-22 12:39
http://ffk-kosova.com/2018/08/20/te-enjten-shorti-per-ligen-e-femrave/20%Daily2018-08-20 17:11
http://ffk-kosova.com/2018/08/20/u-mbajt-ceremonia-e-shperndarjes-se-licencave-c-te-uefa-s/20%Daily2018-08-20 17:03
http://ffk-kosova.com/2018/08/20/vendim-i-komisionit-te-garave-per-ndeshjen-kf-prishtina-kf-gjilani/20%Daily2018-08-20 14:17
http://ffk-kosova.com/2018/08/20/urimi-i-presidentit-agim-ademi-me-rastin-e-kurban-bajramit/20%Daily2018-08-20 12:42
http://ffk-kosova.com/2018/08/20/32276/20%Daily2018-08-20 10:48
http://ffk-kosova.com/2018/08/20/i-deleguari-i-uefa-s-dany-ryser-ne-vizite-ffk-se-se-shpejti-fillon-shkollimi-per-licencen-b/20%Daily2018-08-20 09:46
http://ffk-kosova.com/2018/08/19/drita-bindese-ballkani-e-drenica-fitojne-si-mysafire/20%Daily2018-08-19 16:57
http://ffk-kosova.com/2018/08/18/32211/20%Daily2018-08-18 17:45
http://ffk-kosova.com/2018/08/18/32197/20%Daily2018-08-18 16:27
http://ffk-kosova.com/2018/08/18/ne-skenderaj-nis-ndertimi-i-fushes-me-bari-artificial/20%Daily2018-08-18 13:07
http://ffk-kosova.com/2018/08/18/transferimet-e-afatit-kalimtar-ne-klubet-e-ipko-superliges/20%Daily2018-08-17 22:19
http://ffk-kosova.com/2018/08/17/u-mbajt-takim-me-vezhgues-te-ndeshjeve/20%Daily2018-08-17 16:19
http://ffk-kosova.com/2018/08/17/32169/20%Daily2018-08-17 15:48
http://ffk-kosova.com/2018/08/17/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-pare-te-ipko-superliges/20%Daily2018-08-17 13:52
http://ffk-kosova.com/2018/08/17/te-merkuren-shorti-per-ligen-e-dyte-dhe-per-u-19-u-17/20%Daily2018-08-17 13:39
http://ffk-kosova.com/2018/08/17/mesazhi-i-presidentit-agim-ademi-para-fillimit-te-kampionatit/20%Daily2018-08-17 11:10
http://ffk-kosova.com/2018/08/16/presidenti-ademi-priti-z-helmut-hachk-nga-dfb-ja/20%Daily2018-08-16 12:53
http://ffk-kosova.com/2018/08/16/32139/20%Daily2018-08-16 12:22
http://ffk-kosova.com/2018/08/15/ffk-ja-licencon-jusuf-tortoshin-si-ndermjetesuesin-e-pare/20%Daily2018-08-15 12:45
http://ffk-kosova.com/2018/08/15/ne-shtator-ndeshje-miqesore-te-kombetares-u-17-ne-shqiperi-u-16-ne-luksemburg/20%Daily2018-08-15 10:49
http://ffk-kosova.com/2018/08/14/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-pare-ne-ipko-superlige/20%Daily2018-08-14 10:06
http://ffk-kosova.com/2018/08/13/drita-fitues-i-superkupes-se-kosoves/20%Daily2018-08-13 21:22
http://ffk-kosova.com/2018/08/13/njoftim-per-publikun/20%Daily2018-08-13 10:27
http://ffk-kosova.com/2018/08/13/njoftim-per-terheqje-te-akreditimeve/20%Daily2018-08-13 10:15
http://ffk-kosova.com/2018/08/12/drita-dhe-prishtina-sterviten-ne-stadiumin-fadil-vokrri/20%Daily2018-08-12 19:30
http://ffk-kosova.com/2018/08/12/ffk-kerkon-largimin-e-veturave-te-parkuara-perreth-stadiumit-fadil-vokrri/20%Daily2018-08-12 19:09
http://ffk-kosova.com/2018/08/12/u-mbyll-seminari-i-gjyqtareve-presidenti-ademi-kerkon-perkushtim-maksimal-te-tyre-ne-edicionin-e-ri/20%Daily2018-08-12 15:11
http://ffk-kosova.com/2018/08/12/ffk-nuk-do-te-toleroje-falsifikimin-e-fanellave-te-kombetares/20%Daily2018-08-12 12:14
http://ffk-kosova.com/2018/08/12/shitja-e-biletave-per-superkupe-po-vazhdon/20%Daily2018-08-12 11:18
http://ffk-kosova.com/2018/08/12/presidenti-ademi-vizitoi-gjyqtaret-ne-testin-e-normave-fizike/20%Daily2018-08-12 10:00
http://ffk-kosova.com/2018/08/12/njoftim-per-media/20%Daily2018-08-12 08:59
http://ffk-kosova.com/2018/08/10/mitrovica-pesoi-humbje-edhe-nga-sllavia-e-prages/20%Daily2018-08-10 20:15
http://ffk-kosova.com/2018/08/10/perkushtim-i-vashave-te-kombetares-u19-ne-grumbullimin-katerditor/20%Daily2018-08-10 19:54
http://ffk-kosova.com/2018/08/10/presidenti-agim-ademi-dhe-kryetari-i-komunes-shpend-ahmeti-vizituan-stadiumin-fadil-vokrri/20%Daily2018-08-10 17:00
http://ffk-kosova.com/2018/08/10/presidenti-ademi-fton-qytetaret-qe-te-jene-ne-numer-sa-me-te-madh-ne-ndeshjen-e-superkupes/20%Daily2018-08-10 12:11
http://ffk-kosova.com/2018/08/09/kombetarja-u-19-pesoi-humbje-ne-ndeshjen-e-dyte/20%Daily2018-11-07 00:58
http://ffk-kosova.com/2018/08/09/ipko-sponsor-gjeneral-i-ffk-se/20%Daily2018-08-09 10:02
http://ffk-kosova.com/2018/08/08/filloi-seminari-peseditore-per-gjyqtare/20%Daily2018-08-08 09:49
http://ffk-kosova.com/2018/08/07/perzgjedhja-e-lrf-prishtines-fituese-e-kampit-u15/20%Daily2018-08-07 19:05
http://ffk-kosova.com/2018/08/07/mitrovica-pesoi-humbje-ne-ndeshjen-e-pare-te-championsit/20%Daily2018-08-07 15:56
http://ffk-kosova.com/2018/08/07/31656/20%Daily2018-08-07 15:13
http://ffk-kosova.com/2018/08/07/presidenti-agim-ademi-priti-instruktorin-e-fifa-s-alan-snodby/20%Daily2018-08-07 11:18
http://ffk-kosova.com/2018/08/07/familjare-e-miq-te-fadil-vokrrit-e-vizituan-presidentin-agim-ademi/20%Daily2018-08-07 11:08
http://ffk-kosova.com/2018/08/07/fillon-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjen-e-superkupes/20%Daily2018-08-07 10:51
http://ffk-kosova.com/2018/08/07/keshillim-peseditor-per-gjyqtaret-me-instruktore-te-njohur/20%Daily2018-08-07 08:35
http://ffk-kosova.com/2018/08/06/kombetarja-u-19-barazoi-ne-ndeshjen-e-pare/20%Daily2018-11-07 00:55
http://ffk-kosova.com/2018/08/06/presidenti-ademi-priti-veteranet-e-mergates-dhe-se-bashku-bene-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-vokrri/20%Daily2018-08-06 17:23
http://ffk-kosova.com/2018/08/06/kombetarja-u19-e-femrave-ne-grumbullim-katerditor/20%Daily2018-08-06 13:04
http://ffk-kosova.com/2018/08/06/presidenti-agim-ademi-priti-drejtuesit-e-federates-se-futbollit-shqiptar-ne-gjermani/20%Daily2018-08-06 09:29
http://ffk-kosova.com/2018/08/06/orari-i-xhirove-te-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2018-08-06 06:36
http://ffk-kosova.com/2018/08/05/kombetarja-u-19-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2018-11-07 00:56
http://ffk-kosova.com/2018/08/05/veteranet-e-llapit-dhe-te-diaspores-nderojne-ish-presidentin-vokrri/20%Daily2018-08-05 16:53
http://ffk-kosova.com/2018/08/04/presidenti-agim-ademi-vizitoi-stadiumin-fadil-vokrri/20%Daily2018-08-04 19:50
http://ffk-kosova.com/2018/08/04/kombetarja-u-19-udhetoi-per-slloveni/20%Daily2018-08-04 14:39
http://ffk-kosova.com/2018/08/03/ftese-per-oferte-2/20%Daily2018-08-03 13:01
http://ffk-kosova.com/2018/08/03/dokumentacioni-i-obligueshem-per-licencim/20%Daily2018-08-03 12:38
http://ffk-kosova.com/2018/08/02/orari-i-kontrollimeve-mjekesore-per-klubet-e-femrave/20%Daily2018-08-02 15:14
http://ffk-kosova.com/2018/08/02/presidenti-agim-ademi-prit-presidentin-e-fshf-se-armand-duka-dhe-u-d-te-presidentit-te-ffm-se-muhamet-sejdini/20%Daily2018-08-02 12:37
http://ffk-kosova.com/2018/08/02/nga-edicioni-i-ri-fillon-zbatimi-i-sistemit-digjital-te-garave/20%Daily2018-08-02 09:33
http://ffk-kosova.com/2018/08/01/31492/20%Daily2018-08-01 11:45