XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2018/10/31/prishtina-fiton-me-lehtesi-ndaj-trepces89/20%Daily2018-11-06 18:32
http://ffk-kosova.com/2018/10/31/feronikeli-e-gjilani-fituan-si-vendas-ballkani-e-befasoi-llapin/20%Daily2018-11-06 18:40
http://ffk-kosova.com/2018/10/31/vendimet-e-komisionit-disiplinor-184/20%Daily2018-10-31 07:54
http://ffk-kosova.com/2018/10/30/presidenti-ademi-vizitoi-fshf-ne/20%Daily2018-11-06 22:52
http://ffk-kosova.com/2018/10/30/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-6/20%Daily2018-11-06 23:29
http://ffk-kosova.com/2018/10/30/drita-vazhdoi-serine-e-fitoreve-liria-ferizaj-mbyllet-pa-fitues/20%Daily2018-11-06 22:58
http://ffk-kosova.com/2018/10/29/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-12-te/20%Daily2018-10-29 22:58
http://ffk-kosova.com/2018/10/29/kombetarja-u17-e-mposhti-zvicren/20%Daily2018-11-06 23:00
http://ffk-kosova.com/2018/10/29/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-dyte/20%Daily2018-11-06 23:05
http://ffk-kosova.com/2018/10/29/vendimet-e-komisionit-te-garave-88/20%Daily2018-10-29 15:13
http://ffk-kosova.com/2018/10/29/leter-ngushelluese-per-z-ilir-shulku/20%Daily2018-11-06 23:43
http://ffk-kosova.com/2018/10/27/presidenti-ademi-dhe-djali-i-legjendes-vokrri-moren-pjese-ne-samitin-e-gazetareve-sportive-ne-oher/20%Daily2018-11-06 23:07
http://ffk-kosova.com/2018/10/27/feronikeli-prishtina-e-llapi-fituan-si-mysafire/20%Daily2018-11-06 23:10
http://ffk-kosova.com/2018/10/26/kombetarja-u17-pesoi-humbje-ne-ndeshjen-e-pare-kunder-skocise/20%Daily2018-11-06 23:45
http://ffk-kosova.com/2018/10/26/34909/20%Daily2018-11-06 23:49
http://ffk-kosova.com/2018/10/26/kombetarja-a-femrat-dy-miqesore-ne-turqi/20%Daily2018-11-06 23:52
http://ffk-kosova.com/2018/10/25/kreret-e-ffk-se-ne-ndeshjen-e-evropa-liges-zurich-leverkusen/20%Daily2018-11-06 23:54
http://ffk-kosova.com/2018/10/25/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-3/20%Daily2018-11-06 23:56
http://ffk-kosova.com/2018/10/25/prishtina-fitoi-me-penallti-ndeshjen-kunder-bardhosh-gervalles/20%Daily2018-11-06 23:58
http://ffk-kosova.com/2018/10/25/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-8/20%Daily2018-11-07 00:01
http://ffk-kosova.com/2018/10/25/kosova-ngjitet-nje-pozite-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2018-10-25 12:29
http://ffk-kosova.com/2018/10/25/ekspedita-e-klubit-akv-bardhosh-gervalla-beri-homazhe-te-varri-i-legjendes-fadil-vokrri/20%Daily2018-11-07 00:04
http://ffk-kosova.com/2018/10/25/klubi-akv-bardhosh-gervalla-vizitoi-ffk-ne/20%Daily2018-10-25 10:06
http://ffk-kosova.com/2018/10/24/kombetarja-u17-zhvilloi-stervitjen-e-fundit-para-nisjes-per-qipro/20%Daily2018-11-07 00:07
http://ffk-kosova.com/2018/10/24/vendimet-e-komisionit-disiplinor-183/20%Daily2018-10-24 12:04
http://ffk-kosova.com/2018/10/24/u-mbajt-konferenca-per-media-para-ndeshjes-fc-prishtina-akv-bardhosh-gervalla/20%Daily2018-11-07 00:11
http://ffk-kosova.com/2018/10/23/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-11-te/20%Daily2018-10-23 21:19
http://ffk-kosova.com/2018/10/23/vendimet-e-komisionit-te-garave-87/20%Daily2018-10-23 18:48
http://ffk-kosova.com/2018/10/23/presidenti-ademi-priti-presidentin-e-ff-te-maqedonise-muhamet-sejdini/20%Daily2018-10-23 12:22
http://ffk-kosova.com/2018/10/23/ffk-ja-shperndau-topa-per-klubet-e-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2018-11-06 23:28
http://ffk-kosova.com/2018/10/22/presidenti-ademi-uron-presidentet-e-federates-se-italise-dhe-luksemburgut/20%Daily2018-11-06 23:32
http://ffk-kosova.com/2018/10/22/orari-per-tri-javet-e-radhes-ne-ipko-superlige/20%Daily2018-10-22 18:38
http://ffk-kosova.com/2018/10/22/nuza-e-berisha-gjykojne-ndeshjet-kualifikuese-per-evropianin-u17/20%Daily2018-10-22 13:32
http://ffk-kosova.com/2018/10/22/ffk-shperndan-topa-per-klubet-e-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2018-10-22 12:10
http://ffk-kosova.com/2018/10/22/njoftim-per-licencen-a-per-trajner/20%Daily2018-10-22 09:23
http://ffk-kosova.com/2018/10/21/izraeli-serish-fiton-me-rezultat-bindes-ndaj-kombetares-u21/20%Daily2018-10-25 20:14
http://ffk-kosova.com/2018/10/20/kampioni-triumfon-si-mysafire-prishtina-drenica-e-ballkani-fitojne-ne-shtepi/20%Daily2018-10-20 15:23
http://ffk-kosova.com/2018/10/19/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-2/20%Daily2018-10-19 14:25
http://ffk-kosova.com/2018/10/19/duka-e-pavelko-urojne-presidentin-ademi/20%Daily2018-10-19 14:09
http://ffk-kosova.com/2018/10/19/vendimet-e-komisionit-disiplinor-182/20%Daily2018-10-19 12:00
http://ffk-kosova.com/2018/10/19/infantino-ceferin-e-duka-urojne-presidentin-ademi-per-datelindje/20%Daily2018-10-19 10:20
http://ffk-kosova.com/2018/10/18/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-7/20%Daily2018-10-18 13:59
http://ffk-kosova.com/2018/10/18/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-10-te/20%Daily2018-10-17 22:03
http://ffk-kosova.com/2018/10/17/presidenti-ademi-po-vazhdon-ti-vizitoje-dhe-mbeshtese-klubet-e-ligave-te-dyta/20%Daily2018-10-17 12:27
http://ffk-kosova.com/2018/10/17/vendimet-e-komisionit-te-garave-86/20%Daily2018-10-17 11:55
http://ffk-kosova.com/2018/10/17/ne-gjilan-u-mbajt-aktiviteti-te-gjithe-jemi-te-barabarte-me-femijet-me-nevoja-te-vecanta/20%Daily2019-03-29 20:26
http://ffk-kosova.com/2018/10/16/kombetarja-u-19-nuk-arriti-te-perserise-suksesin-nga-viti-i-kaluar/20%Daily2018-11-06 22:48
http://ffk-kosova.com/2018/10/16/izraeli-serish-fiton-me-rezultat-bindes-ndaj-kombetares-u21-2/20%Daily2018-11-07 00:16
http://ffk-kosova.com/2018/10/16/ff-e-izraelit-shtroi-dreke-per-delegacionin-e-ffk-se/20%Daily2018-10-16 12:53
http://ffk-kosova.com/2018/10/16/34550/20%Daily2018-10-16 11:23
http://ffk-kosova.com/2018/10/15/kombetarja-u21-e-gatshme-per-duelin-me-izraelin-2/20%Daily2018-11-07 00:17
http://ffk-kosova.com/2018/10/15/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-10-te-ne-ipko-superlige/20%Daily2018-10-15 13:12
http://ffk-kosova.com/2018/10/15/njoftim-i-komisionit-te-garave-2/20%Daily2018-10-15 11:02
http://ffk-kosova.com/2018/10/14/kosova-barazon-ne-ishujt-faroe-mbetet-e-para-ne-grup/20%Daily2018-11-07 23:23
http://ffk-kosova.com/2018/10/14/kombetarja-u21-zhvilloi-stervitjen-e-pare-ne-tel-aviv/20%Daily2018-11-07 00:18
http://ffk-kosova.com/2018/10/14/ff-e-ishujve-faroe-shtroi-dreke-per-kreret-e-ffk-se/20%Daily2018-10-14 13:42
http://ffk-kosova.com/2018/10/14/mesazhi-i-presidentit-ademi-para-sfides-se-sotme/20%Daily2018-10-14 09:51
http://ffk-kosova.com/2018/10/13/kombetarja-u19-barazon-edhe-me-hungarine/20%Daily2018-11-07 00:29
http://ffk-kosova.com/2018/10/13/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-fundit-para-ndeshjes-se-neserme/20%Daily2018-10-13 19:09
http://ffk-kosova.com/2018/10/13/challandes-ne-do-ta-zhvillojme-lojen-tone-qe-jemi-mysafire/20%Daily2018-10-13 17:32
http://ffk-kosova.com/2018/10/13/arriti-ne-ishujt-faroe-kombetarja-a/20%Daily2018-10-13 14:09
http://ffk-kosova.com/2018/10/12/presidenti-ademi-vizitoi-kombetaren-u21/20%Daily2018-10-12 18:57
http://ffk-kosova.com/2018/10/12/leter-falenderimi-e-presidentit-agim-ademi/20%Daily2018-10-12 18:35
http://ffk-kosova.com/2018/10/12/kombetarja-u21-zhvilloi-ndeshje-testuese-kunder-trepces89/20%Daily2018-12-11 20:36
http://ffk-kosova.com/2018/10/12/kombetarja-a-udheton-per-ne-ishujt-faroe-e-gatshme-per-sfiden/20%Daily2018-10-12 17:35
http://ffk-kosova.com/2018/10/12/kololli-do-te-mungoje-kunder-ishujve-faroe/20%Daily2018-10-12 14:19
http://ffk-kosova.com/2018/10/11/kosova-feston-edhe-kunder-maltes-dardanet-te-paret-ne-grupin-3/20%Daily2018-10-11 21:52
http://ffk-kosova.com/2018/10/11/kombetarja-u21-po-punon-me-perkushtim-per-duelin-me-izraelin/20%Daily2018-11-07 00:21
http://ffk-kosova.com/2018/10/11/leter-ngushlluese-e-presidentit-ademit-per-familjen-harbuzi/20%Daily2018-10-11 16:49
http://ffk-kosova.com/2018/10/11/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-liges-se-pare-dhe-te-dyte/20%Daily2018-10-11 12:59
http://ffk-kosova.com/2018/10/11/leter-ngushelluese-per-familjen-jusufi/20%Daily2018-10-11 11:23
http://ffk-kosova.com/2018/10/11/orari-i-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2018-10-11 08:55
http://ffk-kosova.com/2018/10/11/njoftim-per-veturat-e-parkuara-perreth-stadiumit-fadil-vokrri/20%Daily2018-10-11 07:33
http://ffk-kosova.com/2018/10/10/presidenti-i-agim-ademi-shtroi-darke-per-kreret-e-ff-te-maltes/20%Daily2018-10-10 20:41
http://ffk-kosova.com/2018/10/10/kombetarja-u21-po-pergatitet-per-duelin-me-izrealin/20%Daily2018-10-10 17:51
http://ffk-kosova.com/2018/10/10/farrugia-kosova-nuk-do-ta-kete-lehte/20%Daily2018-10-10 16:17
http://ffk-kosova.com/2018/10/10/kombetarja-u-19-ne-ndeshjen-e-pare-luajti-baras-kunder-austrise/20%Daily2018-10-10 15:55
http://ffk-kosova.com/2018/10/10/ffk-ja-dhe-teb-banka-nenshkruan-marreveshje-per-sponsorizim/20%Daily2018-10-10 13:41
http://ffk-kosova.com/2018/10/09/kombetarja-a-po-vazhdon-me-stervitje-te-intensitetit-te-larte/20%Daily2018-10-09 18:32
http://ffk-kosova.com/2018/10/09/vendimet-e-komisionit-disiplinor-181/20%Daily2018-10-09 11:41
http://ffk-kosova.com/2018/10/09/vendimet-e-komisionit-te-garave-85/20%Daily2018-10-09 10:25
http://ffk-kosova.com/2018/10/09/njoftim-per-publik/20%Daily2018-10-09 10:14
http://ffk-kosova.com/2018/10/08/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-9-te/20%Daily2018-10-08 20:46
http://ffk-kosova.com/2018/10/08/kombetarja-u-19-udhetoi-per-hungari/20%Daily2018-10-08 19:25
http://ffk-kosova.com/2018/10/08/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-pare-2/20%Daily2018-10-08 18:35
http://ffk-kosova.com/2018/10/08/kosova-arrin-sukses-historik-ne-futbollin-e-femrave-kualifikohet-ne-rrethin-elite-te-evropianit-2019-2/20%Daily2018-10-08 14:59
http://ffk-kosova.com/2018/10/08/agjenda-e-aktiviteteve-te-kombetare-se-kosoves-dhe-maltes/20%Daily2018-10-08 12:30
http://ffk-kosova.com/2018/10/08/legjenda-fadil-vokrri-nga-sot-e-mot-do-te-perjetesohet-edhe-ne-pulle-postare/20%Daily2018-10-08 12:10
http://ffk-kosova.com/2018/10/08/challandes-e-rendesishme-qe-paraqitja-e-ekipit-te-jete-e-mire/20%Daily2018-10-08 10:48
http://ffk-kosova.com/2018/10/07/neser-fillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-malte/20%Daily2018-10-07 19:44
http://ffk-kosova.com/2018/10/07/ffk-ja-denon-ashper-sulmin-ndaj-bylbyl-sokolit/20%Daily2018-10-07 18:58
http://ffk-kosova.com/2018/10/07/kosova-synon-fitore-bindese-kunder-estonise-per-kualifikim/20%Daily2018-10-07 16:48
http://ffk-kosova.com/2018/10/06/prishtina-e-mposhti-llapin-feronikeli-vazhdon-me-fitore/20%Daily2018-10-06 20:09
http://ffk-kosova.com/2018/10/05/kosova-barazon-me-irlanden-e-veriut/20%Daily2018-10-05 20:11
http://ffk-kosova.com/2018/10/05/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-6/20%Daily2018-10-05 17:03
http://ffk-kosova.com/2018/10/05/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve/20%Daily2018-10-05 13:56
http://ffk-kosova.com/2018/10/05/vendimet-e-komisionit-disiplinor-180/20%Daily2018-10-05 12:53
http://ffk-kosova.com/2018/10/05/vendimet-e-komisionit-te-garave-84/20%Daily2018-10-05 12:40
http://ffk-kosova.com/2018/10/04/shpresa-per-rezultat-te-favorshem-kunder-irlandes-se-veriut/20%Daily2018-10-04 19:57
http://ffk-kosova.com/2018/10/04/orari-i-ndeshjeve-te-fundjaves-10/20%Daily2018-10-04 13:49
http://ffk-kosova.com/2018/10/04/prekazi-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjen-kunder-izraelit/20%Daily2018-11-07 00:23
http://ffk-kosova.com/2018/10/04/feronikeli-e-mposhti-llapin-prishtina-fitoi-ne-prizren/20%Daily2018-10-04 09:46
http://ffk-kosova.com/2018/10/04/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-8-te-2/20%Daily2018-10-04 09:36
http://ffk-kosova.com/2018/10/03/njoftim-per-licencen-a-te-uefa-s/20%Daily2018-10-03 08:17
http://ffk-kosova.com/2018/10/02/gjermanet-te-forta-perballe-vashave-tona/20%Daily2018-10-02 15:09
http://ffk-kosova.com/2018/10/02/kasumi-e-zeqiri-neser-udhetojne-per-ne-bullgari-ne-uefa-regions-cup/20%Daily2018-10-02 13:26
http://ffk-kosova.com/2018/10/02/kombetarja-u-19-grumbullohet-me-5-tetor-per-ndeshjet-kualifikuese/20%Daily2018-11-07 00:35
http://ffk-kosova.com/2018/10/02/vendimet-e-komisionit-disiplinor-179/20%Daily2018-10-01 23:48
http://ffk-kosova.com/2018/10/02/vendimet-e-komisionit-te-garave-83/20%Daily2018-10-01 22:07
http://ffk-kosova.com/2018/10/01/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-7-te/20%Daily2018-10-01 18:26
http://ffk-kosova.com/2018/10/01/kombetarja-u19-femrat-zhvilloi-stervitjen-e-fundit-para-ndeshjes-se-neserme-me-gjermanine/20%Daily2018-10-01 17:56
http://ffk-kosova.com/2018/10/01/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-5/20%Daily2018-10-01 16:50
http://ffk-kosova.com/2018/10/01/uefa-njofton-edhe-ne-edicionin-e-ri-vetem-dy-skuadra-ne-garat-evropiane/20%Daily2018-10-01 16:03
http://ffk-kosova.com/2018/10/01/sot-filloi-procesi-i-akreditimit-te-mediave/20%Daily2018-10-01 09:26