XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2019/03/31/kosoves-u17-e-mbyll-rrethin-elite-me-humbje/20%Daily2019-03-31 21:57
http://ffk-kosova.com/2019/03/31/prishtina-vazhdon-me-fitore/20%Daily2019-03-31 17:04
http://ffk-kosova.com/2019/03/30/kosoves-u17-e-pret-me-optimizem-duelin-kunder-greqise/20%Daily2019-03-31 21:55
http://ffk-kosova.com/2019/03/30/trepca89-arketoi-nje-pike-ne-gjilan-drenica-fitoi-bindshem/20%Daily2019-03-30 15:34
http://ffk-kosova.com/2019/03/29/vendimet-e-komisionit-disiplinor-204/20%Daily2019-03-29 18:49
http://ffk-kosova.com/2019/03/29/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-2-korriku-vllaznia/20%Daily2019-03-29 18:27
http://ffk-kosova.com/2019/03/29/vendimet-e-komisionit-te-garave-98/20%Daily2019-03-29 17:57
http://ffk-kosova.com/2019/03/29/llapi-e-drita-fituan-si-mysafire/20%Daily2019-03-29 15:43
http://ffk-kosova.com/2019/03/29/u-perurua-fusha-me-bari-sintetik-ne-sadovine-te-vitise/20%Daily2019-03-29 19:37
http://ffk-kosova.com/2019/03/29/argetim-me-lojen-e-futbollit/20%Daily2019-03-29 20:23
http://ffk-kosova.com/2019/03/29/presidenti-ademi-priti-ish-futbollistin-shefki-kuqi/20%Daily2019-03-29 09:36
http://ffk-kosova.com/2019/03/28/humbje-minimale-e-kosoves-u17-nga-spanja/20%Daily2019-03-28 22:16
http://ffk-kosova.com/2019/03/28/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-16/20%Daily2019-03-28 20:29
http://ffk-kosova.com/2019/03/28/u-mbajt-kuvendi-i-rregullt-i-punes-i-ffk-se/20%Daily2019-03-28 23:05
http://ffk-kosova.com/2019/03/28/sqarim-i-ffk-se-3/20%Daily2019-03-28 19:35
http://ffk-kosova.com/2019/03/28/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-dhe-junioreve-e-kadeteve/20%Daily2019-03-28 22:06
http://ffk-kosova.com/2019/03/27/kombetarja-u17-e-matur-para-ndeshjes-me-spanjen/20%Daily2019-03-29 20:10
http://ffk-kosova.com/2019/03/27/prishtina-fitoi-me-rezultat-bindes-kunder-flamurtarit/20%Daily2019-03-27 15:01
http://ffk-kosova.com/2019/03/27/neser-mbahet-kuvendi-i-rregullt-i-punes-i-ffk-se/20%Daily2019-03-27 13:28
http://ffk-kosova.com/2019/03/26/vendimet-e-komisionit-disiplinor-203/20%Daily2019-03-26 20:30
http://ffk-kosova.com/2019/03/26/kombetarja-u21-fiton-edhe-ne-miqesoren-kunder-maltes/20%Daily2019-03-26 17:49
http://ffk-kosova.com/2019/03/26/reagim-sqarues-i-sekretarit-te-pergjithshem-eroll-salihu/20%Daily2019-03-26 17:34
http://ffk-kosova.com/2019/03/26/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-6/20%Daily2019-03-27 20:00
http://ffk-kosova.com/2019/03/26/u-terhoq-shorti-per-gjysmefinale-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-03-26 13:00
http://ffk-kosova.com/2019/03/25/kosova-e-pafat-i-nis-me-barazim-kualifikimet-per-euro-2020/20%Daily2019-03-26 14:35
http://ffk-kosova.com/2019/03/25/kombetarja-u17-pesoi-humbje-nga-ukraina/20%Daily2019-03-25 17:22
http://ffk-kosova.com/2019/03/25/kombetarja-u21-sot-mbajti-stervitje-rigjenerimi-neser-miqesorja-me-malten/20%Daily2019-03-26 20:39
http://ffk-kosova.com/2019/03/25/presidenti-ademi-takoi-menaxherin-portugez-mendes/20%Daily2019-03-25 13:48
http://ffk-kosova.com/2019/03/25/ffk-mesazh-tifozeve-kujdes-mos-i-kaloni-rrethojat-cdo-veprim-i-tille-do-te-ndeshkohet/20%Daily2019-03-25 13:03
http://ffk-kosova.com/2019/03/25/presidenti-ademi-priti-ish-futbollistin-e-kombetares-se-shqiperise-fatmir-vata/20%Daily2019-03-25 11:23
http://ffk-kosova.com/2019/03/24/presidenti-ademi-shtroi-darke-per-presidentin-e-ff-te-bullgarise-borislav-mikhailov/20%Daily2019-03-24 22:01
http://ffk-kosova.com/2019/03/24/kombetarja-u21-shenoi-fitore-ne-miqesoren-kunder-turkmenistanit/20%Daily2019-03-24 19:45
http://ffk-kosova.com/2019/03/24/dardanet-te-gatshem-per-debutimin-ne-kualifikimet-per-euro-2020/20%Daily2019-03-24 19:23
http://ffk-kosova.com/2019/03/24/kombetarja-u17-e-gatshme-per-duelin-me-ukrainen/20%Daily2019-03-26 13:55
http://ffk-kosova.com/2019/03/24/njoftim-rreth-shtypjes-se-biletes/20%Daily2019-03-24 13:27
http://ffk-kosova.com/2019/03/24/challandes-jam-i-ngazellyer-qe-do-te-luajme-kunder-ekipeve-te-medha/20%Daily2019-03-24 11:18
http://ffk-kosova.com/2019/03/24/njoftim-rreth-veturave-te-parkuara-afer-stadiumit/20%Daily2019-03-24 10:32
http://ffk-kosova.com/2019/03/24/kosove-bullgari-ja-kur-hapen-dyert-e-stadiumit-dhe-gjerat-e-ndaluara/20%Daily2019-03-24 10:03
http://ffk-kosova.com/2019/03/23/dardanet-zhvillojne-stervitjen-e-radhes-e-presin-me-padurim-ndeshjen-kunder-bullgarise/20%Daily2019-03-23 18:38
http://ffk-kosova.com/2019/03/23/reportazhi-i-uefa-s-per-kosoven-euro-2020-ne-po-vijme/20%Daily2019-03-23 10:53
http://ffk-kosova.com/2019/03/22/deshire-dhe-vullnet-per-futboll-nga-vajzat-e-reja-edhe-ne-suhareke/20%Daily2019-03-22 20:39
http://ffk-kosova.com/2019/03/22/kombetarja-u21-mbajti-stervitjen-e-radhes-ne-antalya/20%Daily2019-03-22 19:49
http://ffk-kosova.com/2019/03/22/kombetaren-u17-e-vizitoi-konsulli-i-pergjithshem-ne-gjeneve-ramadan-avdiu/20%Daily2019-03-22 17:48
http://ffk-kosova.com/2019/03/22/orari-i-liges-se-dyte-dhe-liges-se-femrave/20%Daily2019-03-22 17:22
http://ffk-kosova.com/2019/03/22/vendimet-e-komisionit-te-garave-per-ligen-e-pare/20%Daily2019-03-22 13:49
http://ffk-kosova.com/2019/03/22/agjenda-per-ndeshjen-kosove-bullgari/20%Daily2019-03-22 17:52
http://ffk-kosova.com/2019/03/21/kosova-vazhdon-me-paraqitje-dinjitoze-barazon-me-danimarken/20%Daily2019-03-22 17:52
http://ffk-kosova.com/2019/03/21/kombetarja-u17-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2019-03-22 17:50
http://ffk-kosova.com/2019/03/20/presidenti-ademi-shtroi-darke-per-homologun-danez-jesper-moller/20%Daily2019-03-20 21:50
http://ffk-kosova.com/2019/03/20/vendimet-e-komisionit-disiplinor-202/20%Daily2019-03-20 19:11
http://ffk-kosova.com/2019/03/20/kombetarja-u21-arriti-ne-antalya-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2019-03-21 08:50
http://ffk-kosova.com/2019/03/20/kombetarja-u17-udhetoi-per-ne-zvicer/20%Daily2019-03-22 17:51
http://ffk-kosova.com/2019/03/20/kosova-e-gatshme-per-testin-kunder-danimarkes/20%Daily2019-03-22 17:53
http://ffk-kosova.com/2019/03/20/mbahet-seminari-uefa-stewards-training/20%Daily2019-03-20 13:30
http://ffk-kosova.com/2019/03/20/kryeziu-i-bashkohet-kombetares-mbetet-te-shihet-gjendja-e-tij/20%Daily2019-03-20 12:26
http://ffk-kosova.com/2019/03/20/vendimet-e-komisionit-te-garave-97/20%Daily2019-03-20 08:28
http://ffk-kosova.com/2019/03/19/gjyqtaret-e-kosoves-ndajne-drejtesine-ne-ndeshjen-qipro-gjibraltari-u21/20%Daily2019-03-19 21:42
http://ffk-kosova.com/2019/03/19/kombetarja-mbajti-seancen-stervitore-optimizem-per-vazhdimesine-e-serise-pozitive/20%Daily2019-03-19 21:14
http://ffk-kosova.com/2019/03/18/challandes-tani-jemi-ne-nivel-tjeter-e-dime-cfare-ndeshjesh-na-presin/20%Daily2019-03-18 12:51
http://ffk-kosova.com/2019/03/17/feronikeli-bindes-gjilani-arrin-te-fitorja-ne-minutat-e-fundit/20%Daily2019-03-17 15:12
http://ffk-kosova.com/2019/03/17/leter-urimi-e-presidentit-ademi-per-muhamed-sejdinin/20%Daily2019-03-17 15:03
http://ffk-kosova.com/2019/03/17/presidenti-ademi-takoi-perzgjedhesin-challandes-i-jep-perkrahje-per-fillimin-e-ciklit-te-ri/20%Daily2019-03-17 14:31
http://ffk-kosova.com/2019/03/17/agjenda-e-kombetares-se-kosoves-per-miqesoren-me-danimarken/20%Daily2019-03-17 14:13
http://ffk-kosova.com/2019/03/17/kryeziu-per-uefa-n-kosova-vend-i-cmendur-pas-futbollit/20%Daily2019-03-16 23:28
http://ffk-kosova.com/2019/03/16/ballkani-e-ferizaj-arketuan-nga-nje-pike-si-mysafire-drita-fitoi-ne-shtepi/20%Daily2019-03-16 15:14
http://ffk-kosova.com/2019/03/15/presidenti-ademi-vizitoi-lidhjen-rajonale-te-gjakoves/20%Daily2019-03-15 16:00
http://ffk-kosova.com/2019/03/15/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-15/20%Daily2019-03-15 13:14
http://ffk-kosova.com/2019/03/14/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-kadeteve-dhe-femrave/20%Daily2019-03-15 08:13
http://ffk-kosova.com/2019/03/14/vendimet-e-komisionit-per-ankesa-9/20%Daily2019-03-14 18:14
http://ffk-kosova.com/2019/03/14/vendimet-e-komisionit-disiplinor-201/20%Daily2019-03-14 18:04
http://ffk-kosova.com/2019/03/14/leter-ngushellimi-e-presidentit-ademi-per-familjen-dallku/20%Daily2019-03-14 17:27
http://ffk-kosova.com/2019/03/14/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjet-me-danimarken-dhe-bullgarine/20%Daily2019-03-14 14:01
http://ffk-kosova.com/2019/03/13/presidenti-ademi-priti-ambasadorin-e-osbe-se-braathu-jeni-storie-e-suksesit/20%Daily2019-03-13 16:54
http://ffk-kosova.com/2019/03/12/vendimet-e-komisionit-disiplinor-200/20%Daily2019-03-12 20:11
http://ffk-kosova.com/2019/03/12/me-turneun-ne-mitrovice-filloi-projekti-rekrutimi-i-vajzave-te-reja-shkollore-ne-futbollin-e-organizuar/20%Daily2019-03-12 19:10
http://ffk-kosova.com/2019/03/12/38850/20%Daily2019-03-12 16:47
http://ffk-kosova.com/2019/03/12/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-5/20%Daily2019-03-13 06:59
http://ffk-kosova.com/2019/03/12/ffk-nenshkroi-memorandum-me-mkrs-ne/20%Daily2019-03-12 11:17
http://ffk-kosova.com/2019/03/12/fshfgj-apelon-per-respektimin-e-organeve-udheheqese-te-ffk-se/20%Daily2019-03-12 19:58
http://ffk-kosova.com/2019/03/11/prekazi-publikon-listen-e-futbollisteve-per-miqesoret-e-marsit/20%Daily2019-03-11 15:57
http://ffk-kosova.com/2019/03/11/kreret-e-ffk-se-takuan-perfaqesuesit-e-klubeve-te-futsallit/20%Daily2019-03-11 15:46
http://ffk-kosova.com/2019/03/11/se-shpejti-do-te-krijohet-liga-e-veteraneve/20%Daily2019-03-11 13:46
http://ffk-kosova.com/2019/03/11/presidenti-ademi-priti-gjeneralin-sylejman-selimi/20%Daily2019-03-11 13:09
http://ffk-kosova.com/2019/03/10/feronikeli-bindes-fiton-edhe-prishtina/20%Daily2019-03-10 14:45
http://ffk-kosova.com/2019/03/10/kololli-per-uefa-kosovaret-jane-krenare-miqesore-dhe-fanatike-te-futbollit-video/20%Daily2019-03-13 17:07
http://ffk-kosova.com/2019/03/09/kosove-danimarke-shitja-e-biletave-po-ecen-me-ritem-shume-te-mire-te-henen-nis-edhe-shitja-e-biletave-per-kosove-bullgari/20%Daily2019-03-09 19:18
http://ffk-kosova.com/2019/03/09/llapi-e-drita-fitojne-ne-shtepi/20%Daily2019-03-09 14:53
http://ffk-kosova.com/2019/03/08/orari-i-liges-se-femrave-dhe-liges-se-dyte-2/20%Daily2019-03-11 12:44
http://ffk-kosova.com/2019/03/08/vendimet-e-komisionit-disiplinor-199/20%Daily2019-03-08 17:56
http://ffk-kosova.com/2019/03/08/filloi-kursi-per-trajneret-e-portiereve/20%Daily2019-03-08 16:16
http://ffk-kosova.com/2019/03/08/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-14/20%Daily2019-03-08 14:31
http://ffk-kosova.com/2019/03/08/sot-fillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjet-kosove-danimarke-dhe-kosove-bullgari/20%Daily2019-03-08 09:30
http://ffk-kosova.com/2019/03/07/sekretari-i-pergjithshem-eroll-salihu-po-merr-pjese-ne-mitingun-e-uefa-s/20%Daily2019-03-07 19:02
http://ffk-kosova.com/2019/03/07/presidenti-ademi-sqaron-situaten-rreth-shkrimeve-te-fundit-ne-portale/20%Daily2019-03-07 22:14
http://ffk-kosova.com/2019/03/07/ke-i-ffk-se-u-ofron-mbeshtetje-gjyqtareve-kerkon-drejtesi-maksimale/20%Daily2019-03-07 20:17
http://ffk-kosova.com/2019/03/06/leter-ngushellimi-per-familjen-e-gezim-hadrit/20%Daily2019-03-06 17:15
http://ffk-kosova.com/2019/03/06/llapi-e-liria-fituan-ne-udhetim/20%Daily2019-03-06 19:27
http://ffk-kosova.com/2019/03/06/vendim-i-komisionit-per-ankesa-20/20%Daily2019-03-06 10:01
http://ffk-kosova.com/2019/03/05/5-marsi-2014-dita-ku-te-gjithe-u-ndjeme-krenare/20%Daily2019-03-05 19:09
http://ffk-kosova.com/2019/03/05/vendimet-e-komisionit-disiplinor-198/20%Daily2019-03-05 18:05
http://ffk-kosova.com/2019/03/05/38675/20%Daily2019-03-05 18:43
http://ffk-kosova.com/2019/03/05/drita-arketoi-tri-pike-ne-therande/20%Daily2019-03-05 15:01
http://ffk-kosova.com/2019/03/05/presidenti-ademi-priti-komandantin-e-karabiniereve-ruggiero-capodivento/20%Daily2019-03-05 12:19
http://ffk-kosova.com/2019/03/05/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-21-te-ne-ipko-superlige/20%Daily2019-03-05 12:52
http://ffk-kosova.com/2019/03/04/vendimet-e-komisionit-te-garave-96/20%Daily2019-03-04 15:49
http://ffk-kosova.com/2019/03/04/ffk-me-platforme-per-procesin-e-akreditimit-te-mediave/20%Daily2019-03-04 13:22
http://ffk-kosova.com/2019/03/04/orari-i-ndeshjeve-te-mesjaves-dhe-fundjaves/20%Daily2019-03-06 10:39
http://ffk-kosova.com/2019/03/03/fc-prishtina-fituese-e-trofeut-adem-jashari-ne-futsall/20%Daily2019-03-03 22:59
http://ffk-kosova.com/2019/03/03/reagim-i-ffk-se-per-shpifjet-e-fc-llapi/20%Daily2019-03-03 10:13
http://ffk-kosova.com/2019/03/03/ne-kosove-vetem-ffk-ja-eshte-autonome-dhe-legjitime-te-organizoje-gara/20%Daily2019-03-03 08:19
http://ffk-kosova.com/2019/03/02/me-gjithe-humbjen-nga-polonia-vashat-kombetares-u19-treguan-loje-te-mire/20%Daily2019-03-02 17:32
http://ffk-kosova.com/2019/03/02/feronikeli-vazhdon-me-fitore-llapi-mundi-prishtinen/20%Daily2019-03-02 18:05
http://ffk-kosova.com/2019/03/01/drita-dhe-ferizaj-realizuan-fitore-te-rendesishme/20%Daily2019-03-01 14:48
http://ffk-kosova.com/2019/03/01/kreret-e-ffk-se-udhetuan-ne-stamboll/20%Daily2019-03-01 08:34
http://ffk-kosova.com/2019/03/01/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-7/20%Daily2019-03-01 06:45