XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2019/05/31/presidenti-ademi-merr-pjese-ne-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Daily2019-05-31 20:22
http://ffk-kosova.com/2019/05/30/gjilani-mbetet-ne-ipko-superlige-e-mund-besen-ne-barazh/20%Daily2019-05-30 16:01
http://ffk-kosova.com/2019/05/29/ke-i-uefa-s-me-vendime-pozitive-per-kosoven/20%Daily2019-05-29 21:22
http://ffk-kosova.com/2019/05/29/urimi-i-presidentit-ademi-per-kff-mitrovica-per-titullin-e-kampionit/20%Daily2019-05-29 20:20
http://ffk-kosova.com/2019/05/29/mitrovica-kurorezohet-edhe-me-titullin-e-kampionit/20%Daily2019-05-29 19:48
http://ffk-kosova.com/2019/05/29/seminari-i-pare-i-uefa-se-me-instruktore-te-gjyqtareve/20%Daily2019-05-29 16:00
http://ffk-kosova.com/2019/05/29/u-certifikuan-11-talente-te-ndarjes-se-drejtesise/20%Daily2019-05-29 11:22
http://ffk-kosova.com/2019/05/29/u-hodh-shorti-per-ndeshjet-e-barazhit-te-ipko-superliges/20%Daily2019-05-29 10:17
http://ffk-kosova.com/2019/05/29/vendim-i-kd-se-per-ankesen-e-kf/20%Daily2019-05-29 06:38
http://ffk-kosova.com/2019/05/28/41047/20%Daily2019-05-28 20:05
http://ffk-kosova.com/2019/05/28/pese-futbolliste-nisin-stervitjet-per-ndeshjet-e-qershorit/20%Daily2019-05-28 18:01
http://ffk-kosova.com/2019/05/28/njoftim-per-biletat-e-ndeshjes-bullgari-kosove/20%Daily2019-05-28 17:02
http://ffk-kosova.com/2019/05/28/vendim-i-kg-se-per-ankesen-e-kf-trepca89-per-ndeshjen-kf-drita-kf-flamurtari/20%Daily2019-05-28 12:57
http://ffk-kosova.com/2019/05/28/rrefimi-i-hadergjonajt-me-padurim-pres-te-luaj-ndeshjen-e-pare-me-kosoven/20%Daily2019-05-28 11:17
http://ffk-kosova.com/2019/05/28/u-terhoq-shorti-per-ndeshjet-e-barazhit-te-liges-se-pare/20%Daily2019-05-28 10:04
http://ffk-kosova.com/2019/05/28/presidenti-ademi-priti-florent-hadergjonajn/20%Daily2019-05-28 09:36
http://ffk-kosova.com/2019/05/27/kombetarja-u21-nisi-pergatitjet-per-ndeshjet-e-qershorit/20%Daily2019-05-27 18:13
http://ffk-kosova.com/2019/05/27/prekazi-publikon-listen-beson-te-lojtaret-e-rinj/20%Daily2019-05-27 15:06
http://ffk-kosova.com/2019/05/27/zekaj-jam-krenar-qe-kam-zgjedhur-kosoven/20%Daily2019-05-27 12:15
http://ffk-kosova.com/2019/05/27/presidenti-ademi-priti-futbollistin-e-ri-arton-zekaj/20%Daily2019-05-27 11:01
http://ffk-kosova.com/2019/05/26/dihen-gjysmefinalistet-e-kupes-ne-ligen-e-veteraneve/20%Daily2019-05-26 11:16
http://ffk-kosova.com/2019/05/26/kreret-e-ffk-se-ishin-mysafire-nderi-ne-finalen-e-kupes-se-gjermanise/20%Daily2019-05-26 10:56
http://ffk-kosova.com/2019/05/25/urimi-i-presidentit-ademi-per-kf-feronikelin/20%Daily2019-05-25 00:58
http://ffk-kosova.com/2019/05/24/feronikeli-fiton-edhe-digitalb-kupen-e-kosoves/20%Daily2019-05-24 22:57
http://ffk-kosova.com/2019/05/24/rekrutimi-i-vajzave-ne-futboll-turne-me-interesim-te-madh-edhe-ne-peje/20%Daily2019-05-24 17:17
http://ffk-kosova.com/2019/05/24/kombetarja-u21-i-fillon-pergatitjet-per-ndeshjet-e-qershorit-me-27-maj/20%Daily2019-05-24 08:55
http://ffk-kosova.com/2019/05/24/ffk-organizon-kursin-e-pare-per-trajnere-te-portiereve-per-licencen-c/20%Daily2019-05-24 07:54
http://ffk-kosova.com/2019/05/23/infantino-i-shkruan-ademit-e-uron-feronikelin/20%Daily2019-05-23 17:26
http://ffk-kosova.com/2019/05/23/presidenti-ademi-priti-drejtuesit-e-tri-klubeve-qe-u-promovuan-ne-rang-me-te-larte-te-garave/20%Daily2019-05-23 15:13
http://ffk-kosova.com/2019/05/22/urimi-i-presidentit-ademi-per-kff-mitrovica/20%Daily2019-05-22 21:16
http://ffk-kosova.com/2019/05/22/mitrovica-fituese-e-kupes-se-kosoves-te-femrat/20%Daily2019-05-23 07:03
http://ffk-kosova.com/2019/05/22/uefa-i-jep-mbeshtetje-te-plote-projekteve-dhe-zhvillimit-te-ffk-se/20%Daily2019-05-22 13:39
http://ffk-kosova.com/2019/05/22/pikat-e-shitjes-se-biletave-per-finalen-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-05-22 11:16
http://ffk-kosova.com/2019/05/22/bernard-challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-dy-ndeshjet-e-qershorit/20%Daily2019-05-22 10:25
http://ffk-kosova.com/2019/05/22/kreret-e-ffk-se-priten-zyrtarin-e-larte-te-uefa-s-thierry-favre/20%Daily2019-05-22 09:10
http://ffk-kosova.com/2019/05/21/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-10/20%Daily2019-05-21 21:05
http://ffk-kosova.com/2019/05/21/vendimet-e-komisionit-disiplinor-216/20%Daily2019-05-21 17:41
http://ffk-kosova.com/2019/05/21/vendimet-e-komisionit-te-garave-106/20%Daily2019-05-21 13:11
http://ffk-kosova.com/2019/05/20/mesazh-urimi-i-presidentit-ademi/20%Daily2019-05-20 20:49
http://ffk-kosova.com/2019/05/20/te-merkuren-finalja-kosova-p-mitrovica-hyrja-falas/20%Daily2019-05-20 12:16
http://ffk-kosova.com/2019/05/20/fillon-procesi-i-akreditimit-per-finalen-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-05-20 09:06
http://ffk-kosova.com/2019/05/20/kosova-u19-zhvillon-dy-miqesore-me-shqiperine-u19-ne-fillim-te-qershorit/20%Daily2019-05-20 07:42
http://ffk-kosova.com/2019/05/19/feronikeli-kampion-i-kosoves-trepca89-e-gjilani-ne-barazh/20%Daily2019-05-19 17:53
http://ffk-kosova.com/2019/05/19/nje-delegacion-i-uefa-s-viziton-kosoven/20%Daily2019-05-19 08:02
http://ffk-kosova.com/en/2019/05/18/licensing-commission-clarifies-clubs-licensing-procedures/20%Daily2019-05-18 23:49
http://ffk-kosova.com/en/2019/05/18/an-uefa-competitions-club-licensing-seminar-takes-place/20%Daily2019-05-18 23:49
http://ffk-kosova.com/2019/05/18/kampi-treditor-i-ffk-se-per-talentet-u15-ne-londer/20%Daily2019-05-18 20:11
http://ffk-kosova.com/2019/05/18/40614/20%Daily2019-05-18 09:13
http://ffk-kosova.com/2019/05/17/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-drita-flamurtari/20%Daily2019-05-28 12:59
http://ffk-kosova.com/2019/05/17/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-trepca-kika/20%Daily2019-05-17 20:32
http://ffk-kosova.com/2019/05/17/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-vitia-vllaznia/20%Daily2019-05-17 20:19
http://ffk-kosova.com/2019/05/17/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-drenasi-fushe-kosova/20%Daily2019-05-17 20:06
http://ffk-kosova.com/2019/05/17/vendimet-e-komisionit-te-garave-105/20%Daily2019-05-17 20:44
http://ffk-kosova.com/2019/05/17/lajm-i-mire-nga-budapesti-kosova-me-tri-klube-ne-garat-e-uefa-s/20%Daily2019-05-17 17:31
http://ffk-kosova.com/2019/05/17/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-30-te-ne-ligen-e-pare/20%Daily2019-05-17 14:25
http://ffk-kosova.com/2019/05/17/fillon-procesi-i-akreditimit-te-mediave-per-ndeshjet-kunder-malit-te-zi-dhe-bullgarise/20%Daily2019-05-17 09:17
http://ffk-kosova.com/2019/05/15/fitojne-feronikeli-e-prishtina-titulli-vendoset-ne-javen-e-fundit/20%Daily2019-05-15 16:30
http://ffk-kosova.com/2019/05/15/ffk-pjesemarrese-ne-big-5-fifa-tms-conference/20%Daily2019-05-15 13:47
http://ffk-kosova.com/2019/05/15/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-fundit-ne-ipko-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2019-05-15 12:39
http://ffk-kosova.com/2019/05/14/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-9/20%Daily2019-05-14 17:11
http://ffk-kosova.com/2019/05/14/vendimet-e-komisionit-disiplinor-215/20%Daily2019-05-14 16:11
http://ffk-kosova.com/2019/05/14/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-24/20%Daily2019-05-14 13:44
http://ffk-kosova.com/2019/05/14/vendimet-e-komisionit-te-garave-104/20%Daily2019-05-14 09:42
http://ffk-kosova.com/2019/05/14/ne-fundjave-nis-faza-e-play-off-it-ne-futsall/20%Daily2019-05-14 08:23
http://ffk-kosova.com/2019/05/13/rekrutimi-i-vajzave-ne-futboll-turne-interesant-dhe-me-shume-talente-edhe-ne-podujeve/20%Daily2019-05-13 15:45
http://ffk-kosova.com/2019/05/13/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-dukagjini-vushtrria/20%Daily2019-05-13 14:45
http://ffk-kosova.com/2019/05/13/ademi-3-vjet-ne-fifa-3-vjet-pune-pergjegjesi-e-sukses/20%Daily2019-05-13 14:17
http://ffk-kosova.com/2019/05/11/java-e-32-te-ne-ipko-superlige-luhet-ne-mesjave/20%Daily2019-05-11 16:53
http://ffk-kosova.com/2019/05/11/feronikeli-bindes-prishtina-mund-llapin/20%Daily2019-05-11 19:45
http://ffk-kosova.com/2019/05/10/ferizaj-e-ballkani-me-fitore-tejet-te-rendesishme-flamurtari-drenica-mbyllet-pa-fitues/20%Daily2019-05-10 16:27
http://ffk-kosova.com/2019/05/10/vendim-i-komisionit-per-ankesa-21/20%Daily2019-05-10 14:15
http://ffk-kosova.com/2019/05/10/40508/20%Daily2019-05-10 13:50
http://ffk-kosova.com/2019/05/10/7-klube-licencohen-per-garat-e-uefa-s/20%Daily2019-05-10 13:29
http://ffk-kosova.com/2019/05/09/kombetarja-e-kosoves-dhuron-25-mije-euro-per-humanizem/20%Daily2019-05-09 21:49
http://ffk-kosova.com/2019/05/09/mesazhi-i-presidentit-ademi-pas-vendimit-te-hadergjonajt-per-tiu-bashkuar-kosoves/20%Daily2019-05-09 16:28
http://ffk-kosova.com/2019/05/09/florent-hadergjonaj-pajiset-me-pasaporte-te-kosoves-behet-dardan/20%Daily2019-05-09 13:02
http://ffk-kosova.com/2019/05/09/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-23/20%Daily2019-05-09 12:24
http://ffk-kosova.com/2019/05/08/finalja-e-kupes-kosova-p-mitrovica-me-22-maj/20%Daily2019-05-08 14:53
http://ffk-kosova.com/2019/05/08/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave-4/20%Daily2019-05-10 14:43
http://ffk-kosova.com/2019/05/08/vendimet-e-komisionit-disiplinor-214/20%Daily2019-05-08 12:25
http://ffk-kosova.com/2019/05/07/vendimet-e-komisionit-te-garave-103/20%Daily2019-05-07 17:32
http://ffk-kosova.com/2019/05/07/finalja-e-digitalb-kupes-se-kosoves-me-24-maj/20%Daily2019-05-07 13:44
http://ffk-kosova.com/2019/05/07/orari-i-ndeshjeve-per-ipko-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2019-05-07 13:12
http://ffk-kosova.com/2019/05/04/feronikeli-fiton-ne-skenderaj-prishtina-barazon-ne-gjilan/20%Daily2019-05-04 16:18
http://ffk-kosova.com/2019/05/03/40450/20%Daily2019-05-04 12:47
http://ffk-kosova.com/2019/05/03/40438/20%Daily2019-05-04 12:48
http://ffk-kosova.com/2019/05/03/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-22/20%Daily2019-05-03 15:18
http://ffk-kosova.com/2019/05/03/kreret-e-ffk-se-vizituan-futbollistin-hekuran-kryeziu/20%Daily2019-05-03 15:05
http://ffk-kosova.com/2019/05/03/sot-tri-vjet-nga-pranimi-i-kosoves-ne-uefa/20%Daily2019-05-03 09:17
http://ffk-kosova.com/2019/05/02/vendimet-e-komisionit-disiplinor-213/20%Daily2019-05-02 20:26
http://ffk-kosova.com/2019/05/02/gjyqtari-fatlum-berisha-i-perfundoi-me-sukses-testet-fizike-gjykon-ne-evropianin-u17/20%Daily2019-05-02 16:50
http://ffk-kosova.com/2019/05/02/kombetarja-u19-mban-grumbullim-treditor/20%Daily2019-05-04 12:46
http://ffk-kosova.com/2019/05/02/kosova-u16-femrat-mund-lihtenshtajnin-fiton-turneun-zhvillimor-te-uefa-s/20%Daily2019-05-02 13:55
http://ffk-kosova.com/2019/05/01/feronikeli-trepca89-finalja-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-05-01 15:54
http://ffk-kosova.com/2019/05/01/orari-i-ndeshjeve-te-fundjaves-11/20%Daily2019-05-01 12:09