XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2019/06/30/leter-ngushellimi-per-familjen-grezda-dhe-kf-vellaznimi/20%Daily2019-06-30 09:20
http://ffk-kosova.com/2019/06/28/presidenti-ademi-uron-kf-feronikeli-per-kualifikim-ne-fazen-e-pare-kualifikuese-te-champions-it/20%Daily2019-06-28 22:00
http://ffk-kosova.com/2019/06/28/feronikeli-ia-arrin-qellimit-kualifikohet-ne-fazen-e-pare-te-kualifikimeve-te-liges-se-kampioneve/20%Daily2019-06-28 21:05
http://ffk-kosova.com/2019/06/28/ffk-ndau-licencat-dhe-certifikatat-per-trajnere-e-trajnere/20%Daily2019-06-28 12:09
http://ffk-kosova.com/2019/06/27/prishtina-ndalet-ne-barazim-nga-st-josephs/20%Daily2019-06-28 22:30
http://ffk-kosova.com/2019/06/27/42187/20%Daily2019-06-27 12:38
http://ffk-kosova.com/2019/06/27/mesazhi-i-presidentit-ademi-pas-votimit-per-harmonizimin-e-ligjit-te-sponsorizimit/20%Daily2019-06-27 10:26
http://ffk-kosova.com/2019/06/26/njoftim-per-klubet-e-femrave/20%Daily2019-06-26 13:09
http://ffk-kosova.com/2019/06/26/dy-vite-nga-ndarja-e-hershme-nga-ne-e-ikones-prizrenase-agim-maloku/20%Daily2019-06-26 10:57
http://ffk-kosova.com/2019/06/26/presidenti-ademi-priti-ambasadorin-britanik-ruairi-oconnell/20%Daily2019-06-26 15:08
http://ffk-kosova.com/2019/06/26/u-bene-homazhe-tek-varri-i-ish-anetarit-te-ke-te-ffk-se-agim-maloku/20%Daily2019-06-26 10:45
http://ffk-kosova.com/2019/06/25/feronikeli-e-mposht-lincoln-red-imps-ne-finale-luan-me-santa-coloman/20%Daily2019-06-25 20:43
http://ffk-kosova.com/2019/06/25/arber-zeneli-operohet-me-sukses-ffk-i-uron-sherim-te-shpejte/20%Daily2019-06-25 16:49
http://ffk-kosova.com/2019/06/25/santa-coloma-finalist-i-pare-i-rrethit-parakualifikues-te-liges-se-kampioneve/20%Daily2019-06-25 15:06
http://ffk-kosova.com/2019/06/23/futsall-kombetarja-u-19-ze-vendin-e-dyte-ne-turneun-nderkombeatar-ne-porec/20%Daily2019-06-23 17:28
http://ffk-kosova.com/2019/06/23/veteranet-e-kosoves-fituan-me-golin-e-presidentit-ademi-ne-perballje-me-veteranet-e-diaspores/20%Daily2019-06-23 21:24
http://ffk-kosova.com/2019/06/23/presidenti-ademi-takoi-ish-futbollistin-e-gjenerates-se-arte-te-prishtines-xhevdet-muriqi/20%Daily2019-06-23 12:00
http://ffk-kosova.com/2019/06/23/presidenti-ademi-uron-majlinden-per-medaljen-e-arte-ne-minsk/20%Daily2019-06-23 09:55
http://ffk-kosova.com/2019/06/21/a/20%Daily2019-06-21 20:32
http://ffk-kosova.com/2019/06/21/mitrovica-meson-kundershtaret-ne-ligen-e-kampioneve/20%Daily2019-06-21 17:36
http://ffk-kosova.com/2019/06/21/kosova-me-progres-te-jashtezakonshem-ne-ranglisten-e-uefa-s/20%Daily2019-06-21 10:21
http://ffk-kosova.com/2019/06/21/reagim-i-ffk-se-per-ndeshjet-ilegale-ne-territorin-e-republikes-se-kosoves/20%Daily2019-06-21 08:38
http://ffk-kosova.com/2019/06/20/projekti-rekrutimi-i-vajzave-ne-futboll-malisheva-vater-e-talenteve-te-futbollit/20%Daily2019-06-20 18:57
http://ffk-kosova.com/2019/06/20/ke-i-ffk-se-kerkon-nga-deputetet-ta-votojne-ne-seancen-e-radhes-amandametin-qe-mundeson-zbatimin-e-ligjit-per-sponsorizim/20%Daily2019-06-20 09:33
http://ffk-kosova.com/2019/06/19/vendimet-e-komisionit-disiplinor-219/20%Daily2019-06-19 08:23
http://ffk-kosova.com/2019/06/18/feronikeli-e-prishtina-mesojne-kundershtaret-ne-rast-te-kalimit-te-rrethit-parakualifikues/20%Daily2019-06-18 14:51
http://ffk-kosova.com/2019/06/18/presidenti-ademi-takoi-kryetarin-e-kf-dardana-perzgjedhesin-e-u21-dhe-perfaqesuesit-e-shkollave-te-futbollit/20%Daily2019-06-18 13:29
http://ffk-kosova.com/2019/06/17/vendimet-e-komisionit-disiplinor-218/20%Daily2019-06-17 20:33
http://ffk-kosova.com/2019/06/17/presidenti-ademi-priti-kryetarin-e-klines-dhe-kryetarin-e-kf-dukagjini/20%Daily2019-06-17 20:04
http://ffk-kosova.com/2019/06/16/leter-ngushellimi-e-presidentit-ademi-per-familjen-e-leke-zherkes/20%Daily2019-06-16 11:19
http://ffk-kosova.com/2019/06/15/spektakel-ne-naten-e-yjeve-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-06-20 18:14
http://ffk-kosova.com/2019/06/15/41928/20%Daily2019-06-15 17:38
http://ffk-kosova.com/2019/06/11/kosova-u21-dhuron-spektakel-ne-fadil-vokrri-kunder-turqve-kryeson-grupin-e-3-te/20%Daily2019-06-15 10:43
http://ffk-kosova.com/2019/06/06/kosova-u21-shkelqen-kunder-andorres-fiton-40/20%Daily2019-06-15 10:41
http://ffk-kosova.com/en/2019/06/15/amazing-kosovo-enjoys-historic-win-in-bulgaria/20%Daily2019-06-15 10:36
http://ffk-kosova.com/2019/06/15/filloi-kursi-per-licencen-c-per-portiere/20%Daily2019-06-15 09:12
http://ffk-kosova.com/2019/06/14/femrat-kosova-u19-humb-miqesoren-kunder-shqiperise-u19/20%Daily2019-06-14 18:42
http://ffk-kosova.com/2019/06/14/kreret-e-ffk-se-ne-takim-pune-me-majoren-e-policise-vjollca-hoti/20%Daily2019-06-14 14:52
http://ffk-kosova.com/2019/06/14/u-prezantua-projekti-i-stadiumit-kombetar/20%Daily2019-06-14 11:36
http://ffk-kosova.com/2019/06/14/kosova-ngjitet-per-gjashte-pozita-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2019-06-14 09:15
http://ffk-kosova.com/2019/06/13/veteranet-e-mitrovices-fitues-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-06-13 21:07
http://ffk-kosova.com/2019/06/13/akreditimi-per-ndeshjen-e-yjeve-granit-xhaka-vs-milot-rashica/20%Daily2019-06-13 13:34
http://ffk-kosova.com/2019/06/13/kreret-e-ffk-se-takuan-ministrin-gashi-ne-prizren-neser-prezantohet-projekti-i-stadiumit-kombetar/20%Daily2019-06-13 12:40
http://ffk-kosova.com/2019/06/13/te-shtunen-ndeshja-e-yjeve-granit-xhaka-vs-milot-rashica/20%Daily2019-06-13 12:16
http://ffk-kosova.com/2019/06/13/edicioni-i-ri-ne-superlige-nis-me-17-gusht/20%Daily2019-06-13 11:24
http://ffk-kosova.com/2019/06/12/caktohet-termini-i-ndeshjeve-te-fazes-paraeliminatore-ne-champions/20%Daily2019-06-12 19:25
http://ffk-kosova.com/2019/06/12/ffk-organizon-kursin-e-trete-te-edukimit-grassroots-per-trajnere/20%Daily2019-06-12 11:07
http://ffk-kosova.com/2019/06/12/neser-finalja-e-kupes-se-kosoves-per-veteranet/20%Daily2019-06-12 10:23
http://ffk-kosova.com/2019/06/11/kosova-u21-dhuron-spektakel-ne-fadil-vokrri-kunder-turqve-kryeson-grupin-e-3-te/20%Daily2019-06-11 23:00
http://ffk-kosova.com/2019/06/11/mesazhi-i-presidentit-ademi-kosova-me-djem-te-arte-qe-po-e-shkruajne-historine/20%Daily2019-06-14 19:12
http://ffk-kosova.com/2019/06/11/ffk-shtroi-dreke-per-delegacionin-e-federates-turke/20%Daily2019-06-11 15:56
http://ffk-kosova.com/2019/06/11/feronikeli-dhe-prishtina-mesuan-kundershtaret-ne-garat-evropiane/20%Daily2019-06-11 15:26
http://ffk-kosova.com/2019/06/10/kosove-e-mrekullueshme-shijon-fitore-historike-ne-bullgari/20%Daily2019-06-15 10:34
http://ffk-kosova.com/2019/06/10/ff-e-bullgarise-shtroi-darke-per-kreret-e-ffk-se-para-ndeshjes/20%Daily2019-06-10 18:23
http://ffk-kosova.com/2019/06/10/leter-ngushelluese-e-presidentit-ademi-per-familjen-fazliu/20%Daily2019-06-10 10:55
http://ffk-kosova.com/2019/06/10/presidenti-ademi-flet-per-atmosferen-ne-sofje-ne-prag-te-ndeshjes-bullgari-kosove/20%Daily2019-06-10 10:33
http://ffk-kosova.com/2019/06/09/vendimet-e-komisionit-disiplinor-217/20%Daily2019-06-09 19:17
http://ffk-kosova.com/2019/06/09/dardanet-kryen-stervitjen-e-fundit-te-gatshem-per-duelin-me-bullgarine/20%Daily2019-06-09 18:12
http://ffk-kosova.com/2019/06/09/challandes-e-rashica-synojme-fitoren-ne-sofje/20%Daily2019-06-13 22:15
http://ffk-kosova.com/2019/06/09/agjenda-per-ndeshjen-kosova-u21-turqia-u21/20%Daily2019-06-09 15:02
http://ffk-kosova.com/2019/06/09/neser-dalin-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-kosova-u21-turqia-u21/20%Daily2019-06-13 22:16
http://ffk-kosova.com/2019/06/09/kombetarja-e-nderoi-ish-presidentin-vokrri-ne-sofje/20%Daily2019-06-09 15:05
http://ffk-kosova.com/2019/06/09/kreret-e-ffk-se-dhe-ish-bashkelojtaret-bejne-homazhe-tek-varri-i-ish-presidentit-vokrri/20%Daily2019-06-09 15:59
http://ffk-kosova.com/2019/06/09/1-vit-pa-futbollistin-me-te-mire-emblemen-e-futbollit-shqiptar-dhe-me-gjere-legjenden-fadil-vokrri/20%Daily2019-06-09 06:23
http://ffk-kosova.com/2019/06/08/projekti-rekrutimi-i-vajzave-ferizaj-qytet-me-talente-te-shumta-te-futbollit/20%Daily2019-06-08 22:43
http://ffk-kosova.com/2019/06/08/presidenti-ademi-e-inkurajon-arber-zenelin-per-rikthim-te-shpejte-ne-fushe/20%Daily2019-06-08 19:47
http://ffk-kosova.com/2019/06/08/kosova-mbajti-stervitjen-e-pare-ne-bullgari/20%Daily2019-06-08 17:53
http://ffk-kosova.com/2019/06/08/njoftim-per-media-3/20%Daily2019-06-08 17:25
http://ffk-kosova.com/2019/06/07/kosova-barazon-me-malin-e-zi-ne-podgorice/20%Daily2019-06-07 21:50
http://ffk-kosova.com/2019/06/07/kosova-barazon-me-malin-e-zi-ne-podgorice/20%Daily2019-06-14 13:45
http://ffk-kosova.com/2019/06/06/ff-e-malit-te-zi-shtroi-darke-per-kreret-e-ffk-se/20%Daily2019-06-06 22:30
http://ffk-kosova.com/2019/06/06/urimi-i-presidentit-ademi-per-kombetaren-u21/20%Daily2019-06-06 23:46
http://ffk-kosova.com/2019/06/06/kosova-u21-shkelqen-kunder-andorres-fiton-40/20%Daily2019-06-06 23:54
http://ffk-kosova.com/2019/06/06/dardanet-besojne-ne-fitore-kunder-malit-te-zi/20%Daily2019-06-06 23:44
http://ffk-kosova.com/2019/06/06/41519/20%Daily2019-06-06 21:54
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/fillon-procesi-i-akreditimit-per-ndeshje-kosova-u21-turqia-u21/20%Daily2019-06-05 20:16
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/kosova-u21-e-gatshme-per-ndeshjen-kunder-andorres-u21/20%Daily2019-06-08 22:57
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/kosova-u19-peson-serish-humbje-nga-shqiperia-u19/20%Daily2019-06-05 19:51
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/dardanet-arrijne-ne-podgorice/20%Daily2019-06-05 19:39
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/vendimet-e-komisionit-te-garave-107/20%Daily2019-06-05 12:34
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/kombetarja-zhvilloi-stervitjen-e-fundit-ne-kosove-ujkani-e-aliti-te-bindur-per-rezultat-pozitiv/20%Daily2019-06-05 11:55
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/leter-urimi-e-presidentit-ademi-per-presidentin-e-fifa-s-gianni-infantino/20%Daily2019-06-05 09:42
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/leter-ngushellimi-e-presidentit-ademi-per-vdekjen-e-ish-presidentit-te-uefa-s-lennart-johansson/20%Daily2019-06-05 09:19
http://ffk-kosova.com/2019/06/05/kreret-e-ffk-se-ne-kongresin-e-69-te-te-fifa-s/20%Daily2019-06-05 07:46
http://ffk-kosova.com/2019/06/04/dardanet-ne-forme-te-mire-rrahmani-e-vojovda-shpresojne-ne-fitore-ne-podgorice/20%Daily2019-06-04 22:43
http://ffk-kosova.com/2019/06/04/urimi-i-presidentit-ademi-per-festen-e-fiter-bajramit/20%Daily2019-06-04 05:51
http://ffk-kosova.com/2019/06/03/ramiz-sadiku-mbetet-ne-ligen-e-pare/20%Daily2019-06-03 21:44
http://ffk-kosova.com/2019/06/03/kosova-u21-zhvilloi-stervitjen-e-fundit-para-nisjes-ne-andorre/20%Daily2019-06-03 21:39
http://ffk-kosova.com/2019/06/03/kosova-u19-peson-humbje-ne-miqesoren-e-pare-me-shqiperine-u19/20%Daily2019-06-03 21:31
http://ffk-kosova.com/2019/06/03/kombetarja-zhvilloi-ndeshje-stervitore-rashkaj-e-muriqi-optimiste-per-fitore-ne-podgorice/20%Daily2019-06-03 20:02
http://ffk-kosova.com/2019/06/02/dardana-ngjitet-ne-ligen-e-pare/20%Daily2019-06-02 22:35
http://ffk-kosova.com/2019/06/02/dardanet-fillojne-stervitjet-per-perballjet-me-malin-e-zi-e-bullgarine/20%Daily2019-06-02 22:49
http://ffk-kosova.com/2019/06/01/presidenti-ademi-ne-finalen-e-champions-it/20%Daily2019-06-01 21:51
http://ffk-kosova.com/2019/06/01/vizioni-kampion-ne-ligen-u16-te-vajzave/20%Daily2019-06-01 19:55
http://ffk-kosova.com/2019/06/01/trepca89-vazhdon-ne-superlige-vellaznimi-mbetet-ne-ligen-e-pare/20%Daily2019-06-01 16:20
http://ffk-kosova.com/2019/06/01/filloi-edicioni-i-11-te-i-kampit-elita-u15-ne-durres/20%Daily2019-06-01 19:58
http://ffk-kosova.com/2019/06/01/41272/20%Daily2019-06-01 12:49