XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/2019/09/22/drita-i-shmanget-humbjes-ne-fund-feronikeli-fiton-ne-kline/20%Daily2019-09-22 15:18
http://ffk-kosova.com/2019/09/21/kosova-u15-bindese-edhe-kunder-estonise/20%Daily2019-09-21 14:40
http://ffk-kosova.com/2019/09/21/u-mbajt-aktiviteti-me-femije-per-shenimin-e-grassroots-week/20%Daily2019-09-21 13:56
http://ffk-kosova.com/2019/09/21/rugova-kohezioni-federate-shtab-teknik-futbolliste-celes-i-suksesit-te-kosoves/20%Daily2019-09-21 20:10
http://ffk-kosova.com/2019/09/20/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves-4/20%Daily2019-09-20 15:26
http://ffk-kosova.com/2019/09/20/inicime-te-procedures-disiplinore-nga-komisioni-i-garave/20%Daily2019-09-20 13:26
http://ffk-kosova.com/2019/09/19/feronikeli-nuk-gabon-ferizaj-fiton-ne-kline-derisa-vushtrria-drenica-mbyllet-pa-fitues/20%Daily2019-09-19 16:28
http://ffk-kosova.com/2019/09/19/kosova-u15-e-shpartalloi-taxhakistanin/20%Daily2019-09-19 21:26
http://ffk-kosova.com/2019/09/19/kosova-vazhdon-progresin-ne-renditjen-e-fifa-s-2/20%Daily2019-09-19 10:03
http://ffk-kosova.com/2019/09/18/prishtina-shijon-fitoren-e-pare-gjilani-kryeson-i-vetem/20%Daily2019-09-20 13:38
http://ffk-kosova.com/2019/09/18/nis-procesi-i-akreditimit-te-mediave-per-ndeshjet-e-tetorit/20%Daily2019-09-18 14:27
http://ffk-kosova.com/2019/09/18/dr-murat-berisha-mori-pjese-ne-seminarin-e-uefa-s-me-mjeket-e-ekipeve-kombetare/20%Daily2019-09-18 13:58
http://ffk-kosova.com/2019/09/18/kombetarja-u15-merr-pjese-ne-turneun-zhvillimor-te-uefa-s-ne-kamez/20%Daily2019-09-18 15:08
http://ffk-kosova.com/2019/09/18/presidenti-ademi-priti-guvernatorin-e-bqk-se-fehmi-mehmeti/20%Daily2019-09-18 09:44
http://ffk-kosova.com/2019/09/17/vendimet-e-komisionit-disiplinor-223/20%Daily2019-09-18 07:55
http://ffk-kosova.com/2019/09/17/inicimet-e-komisionit-te-garave-4/20%Daily2019-09-17 21:33
http://ffk-kosova.com/2019/09/17/reagim-i-ffk-se-3/20%Daily2019-09-17 17:46
http://ffk-kosova.com/2019/09/16/flamurtari-e-prishtina-ne-ndeshjen-e-28-vjetorit-ndahen-baras/20%Daily2019-09-16 21:58
http://ffk-kosova.com/2019/09/15/flamurtari-me-pike-te-plota-ne-shtepi-vushtrria-festoi-si-mysafire/20%Daily2019-09-15 17:00
http://ffk-kosova.com/2019/09/15/rekrutimi-i-vajzave-ne-futboll-kacaniku-burim-i-talenteve-per-futbollin/20%Daily2019-09-15 16:17
http://ffk-kosova.com/2019/09/14/drita-e-gjilani-fitojne-dhe-marrin-kryesimin-e-ipko-superliges/20%Daily2019-09-15 17:46
http://ffk-kosova.com/2019/09/13/llapi-arketoi-tri-pike-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-09-14 16:24
http://ffk-kosova.com/2019/09/13/ballkani-ia-shkaktoi-humbjen-e-pare-trepces89/20%Daily2019-09-14 16:22
http://ffk-kosova.com/2019/09/13/ne-28-vjetorin-e-ndeshjes-se-pare-te-pavaresimit-te-futbollit-te-kosoves-u-nderuan-ish-kryetaret-e-ffk-se/20%Daily2019-09-13 20:44
http://ffk-kosova.com/2019/09/13/filloi-kursi-treditore-per-licencen-d-per-portiere/20%Daily2019-09-13 10:17
http://ffk-kosova.com/2019/09/13/28-vjet-nga-ndeshja-qe-shenoi-mevetesimin-e-futbollit-te-kosoves/20%Daily2019-09-13 08:14
http://ffk-kosova.com/2019/09/12/u-hodh-shorti-per-ligen-e-pare-ne-futsall/20%Daily2019-09-12 22:01
http://ffk-kosova.com/2019/09/12/orari-i-liges-se-femrave-liges-se-dyte-dhe-kadeteve/20%Daily2019-09-12 21:56
http://ffk-kosova.com/2019/09/12/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-25/20%Daily2019-09-12 15:49
http://ffk-kosova.com/2019/09/11/futbollistet-e-wolfsburgut-te-pameshirshme-ndaj-mitrovices/20%Daily2019-09-11 19:38
http://ffk-kosova.com/2019/09/10/anglia-ndal-serine-e-shkelqyeshme-te-dardaneve/20%Daily2019-09-13 08:49
http://ffk-kosova.com/2019/09/10/orar-i-ndeshjeve-te-javes-se-4-t-ne-ipko-superlige/20%Daily2019-09-10 14:41
http://ffk-kosova.com/2019/09/10/presidenti-clarke-nderoi-presidentin-ademi-me-trofeun-e-tre-luaneve/20%Daily2019-09-11 14:56
http://ffk-kosova.com/2019/09/10/telegram-ngushellimi-per-familjen-breznica/20%Daily2019-09-10 09:13
http://ffk-kosova.com/2019/09/09/kosova-u21-ben-loje-te-mire-por-peson-humbje-kunder-anglise-u21/20%Daily2019-09-13 08:50
http://ffk-kosova.com/2019/09/09/dardanet-te-gatshem-challandes-shpreson-te-gjeje-zgjidhje-per-ti-ndalur-tre-luanet/20%Daily2019-09-09 22:51
http://ffk-kosova.com/2019/09/09/vendimet-e-komisionit-disiplinor-222/20%Daily2019-09-09 16:55
http://ffk-kosova.com/2019/09/08/kosova-u21-e-gatshme-per-sfiden-me-angline-u21/20%Daily2019-09-08 20:54
http://ffk-kosova.com/2019/09/08/besfort-kasumi-ndan-drejtesine-ne-ndeshjen-greqi-lituani/20%Daily2019-09-08 17:42
http://ffk-kosova.com/2019/09/08/dardanet-zhvilluan-stervitjen-e-fundit-para-udhetimit-ne-angli/20%Daily2019-09-08 18:04
http://ffk-kosova.com/2019/09/07/urimi-i-presidentit-ademi-per-fitoren-kunder-cekise/20%Daily2019-09-07 22:32
http://ffk-kosova.com/2019/09/07/kosove-magjike-e-gjunjezon-edhe-cekine-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-09-07 18:30
http://ffk-kosova.com/2019/09/07/vini-re-keto-jane-gjerat-qe-nuk-lejohen-ne-stadium/20%Daily2019-09-07 07:18
http://ffk-kosova.com/2019/09/06/presidenti-ademi-shtroi-darke-per-delegacionin-e-federates-se-cekise/20%Daily2019-09-06 21:18
http://ffk-kosova.com/2019/09/06/kosova-e-pret-me-entuziazem-perballjen-me-cekine/20%Daily2019-09-06 16:14
http://ffk-kosova.com/2019/09/06/presidenti-ademi-uron-policine-e-kosoves-ne-jubileun-e-20-te/20%Daily2019-09-06 09:51
http://ffk-kosova.com/2019/09/06/kombetarja-u16-barazoi-ne-miqesoren-e-dyte-me-luksemburgun/20%Daily2019-09-06 08:47
http://ffk-kosova.com/2019/09/05/presidenti-ademi-priti-ish-futbollistin-e-kombetares-enis-alushi-dekorim-i-vecante-ne-diten-e-ndeshjes-kosove-ceki/20%Daily2019-09-05 18:17
http://ffk-kosova.com/2019/09/05/dardanet-stervitin-nen-temperatura-te-larta-ambientohen-me-kohen-e-ndeshjes-2/20%Daily2019-09-05 18:12
http://ffk-kosova.com/2019/09/05/u-terhoq-shorti-per-superligen-e-futsallit/20%Daily2019-09-05 11:02
http://ffk-kosova.com/2019/09/05/u-hodh-shorti-i-liges-se-veteraneve/20%Daily2019-09-05 10:56
http://ffk-kosova.com/2019/09/05/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave-dhe-liges-se-dyte-2/20%Daily2019-09-05 10:27
http://ffk-kosova.com/2019/09/04/dardanet-stervitje-me-intensitet-te-plote-muriqi-e-hadergjonaj-kerkojne-fitore-kunder-cekeve/20%Daily2019-09-04 19:51
http://ffk-kosova.com/2019/09/04/presidenti-ademi-takoi-sabri-hashanin/20%Daily2019-09-04 15:37
http://ffk-kosova.com/2019/09/03/kombetarja-u17-shenoi-fitore-ne-miqesoren-kunder-luksemburgut/20%Daily2019-09-06 08:45
http://ffk-kosova.com/2019/09/03/vendimet-e-komisionit-disiplinor-221/20%Daily2019-09-03 21:44
http://ffk-kosova.com/2019/09/03/dardanet-pesuan-humbje-ne-slloveni/20%Daily2019-09-03 21:40
http://ffk-kosova.com/2019/09/03/kombetarja-me-atmosfere-te-mire-ujkani-e-aliti-besojne-ne-vazhdimin-e-serise-pozitive/20%Daily2019-09-03 20:11
http://ffk-kosova.com/2019/09/03/ff-e-sllovenise-shtroi-dreke-zyrtare-para-ndeshjes-slloveni-turqi/20%Daily2019-09-04 12:19
http://ffk-kosova.com/2019/09/03/inicim-disiplinor-nga-komisioni-i-garave/20%Daily2019-09-03 13:20
http://ffk-kosova.com/2019/09/03/lista-e-futbollisteve-per-grumbullimin-e-radhes-se-kombetares-u19/20%Daily2019-09-03 14:12
http://ffk-kosova.com/2019/09/03/kombetarja-u21-po-pergatitet-me-entuziazem-per-ndeshjen-me-angline/20%Daily2019-09-03 13:41
http://ffk-kosova.com/2019/09/02/kombetarja-nis-pergatitjet-berisha-e-rashkaj-shpresojne-ne-fitore/20%Daily2019-09-02 19:26
http://ffk-kosova.com/2019/09/02/agjenda-e-stervitjeve-e-kombetares-a-dhe-kombetares-u21/20%Daily2019-09-02 12:30
http://ffk-kosova.com/2019/09/02/prekazi-anglia-favorite-por-ne-do-te-japim-me-te-miren/20%Daily2019-09-02 14:03
http://ffk-kosova.com/2019/09/01/gjilani-fiton-drenica-merr-nje-pike-ne-mitrovice/20%Daily2019-09-01 17:36
http://ffk-kosova.com/2019/09/01/challandes-na-presin-dy-ndeshje-shume-te-forta-duhet-te-luftojme-si-ekip/20%Daily2019-09-01 11:21