XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave-5/20%Daily2019-10-31 20:30
http://ffk-kosova.com/46453/20%Daily2019-10-31 16:17
http://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-gjyqtaret-e-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2019-10-31 15:40
http://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves-5/20%Daily2019-10-31 16:20
http://ffk-kosova.com/incimet-e-komisionit-te-garave/20%Daily2019-10-30 17:29
http://ffk-kosova.com/perfundoi-me-sukses-kursi-i-pare-per-trajnere-ne-bashkepunim-me-federaten-norvegjeze/20%Daily2019-10-29 19:52
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-229/20%Daily2019-10-29 18:27
http://ffk-kosova.com/perfundoi-me-sukses-kursi-i-pare-per-trajnere-ne-bashkepunim-me-federaten-norvegjeze/20%Daily2019-10-29 18:08
http://ffk-kosova.com/prishtina-fitoi-derbin-e-kryeqytetit/20%Daily2019-10-28 21:34
http://ffk-kosova.com/prishtina-fitoi-derbin-e-kryeqytetit/20%Daily2019-10-28 20:55
http://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-10/20%Daily2019-10-28 13:05
http://ffk-kosova.com/kombetarja-e-futsallit-mbylli-kualifikimet-me-humbje-nga-sllovenia/20%Daily2019-10-28 11:39
http://ffk-kosova.com/kombetarja-e-futsallit-mbylli-kualifikimet-me-humbje-nga-sllovenia/20%Daily2019-10-28 11:41
http://ffk-kosova.com/ballkani-e-drita-fituan-pa-veshtiresi-trepca-89-serish-e-mposhti-gjilanin/20%Daily2019-10-27 18:15
http://ffk-kosova.com/po-mbahet-kursi-i-pare-regjional-i-licences-c/20%Daily2019-10-27 18:21
http://ffk-kosova.com/ballkani-e-drita-fituan-pa-veshtiresi-trepca-89-serish-e-mposhti-gjilanin/20%Daily2019-10-28 22:00
http://ffk-kosova.com/po-mbahet-kursi-i-pare-regjional-i-licences-c/20%Daily2019-10-27 12:06
http://ffk-kosova.com/drenica-dhe-vushtrria-realizuan-fitore-si-vendase/20%Daily2019-10-26 20:28
http://ffk-kosova.com/filloi-kursi-per-trajnere-ne-bashkepunim-me-federaten-norvegjeze/20%Daily2019-10-26 20:27
http://ffk-kosova.com/kosova-ngadhenjeu-ndaj-maqedonise-se-veriut-ne-nje-loje-dramatike/20%Daily2019-10-26 20:25
http://ffk-kosova.com/drenica-dhe-vushtrria-realizuan-fitore-si-vendase/20%Daily2019-10-28 22:00
http://ffk-kosova.com/filloi-kursi-per-trajnere-ne-bashkepunim-me-federaten-norvegjeze/20%Daily2019-10-28 13:35
http://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-ndarjen-nga-jeta-te-jeton-nebiut/20%Daily2019-10-26 09:06
http://ffk-kosova.com/kosova-ngadhenjeu-ndaj-maqedonise-se-veriut-ne-nje-loje-dramatike/20%Daily2019-10-25 18:52
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-229-1/20%Daily2019-10-25 17:08
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-112/20%Daily2019-10-25 14:50
http://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves-ne-ipko-superlige-dhe-ligen-e-pare-3/20%Daily2019-10-25 14:30
http://ffk-kosova.com/kombetarja-e-futsallit-pesoi-humbje-nga-favoritja-e-grupit-ukraina1/20%Daily2019-10-24 19:45
http://ffk-kosova.com/prishtina-e-mundi-driten-me-golin-e-armend-thacit/20%Daily2019-10-24 19:42
http://ffk-kosova.com/delegacioni-i-ffk-se-qendroi-ne-plzen/20%Daily2019-10-24 19:02
http://ffk-kosova.com/prishtina-e-mundi-driten-me-golin-e-armend-thacit/20%Daily2019-10-24 18:39
http://ffk-kosova.com/kombetarja-e-futsallit-pesoi-humbje-nga-favoritja-e-grupit-ukraina1/20%Daily2019-10-24 18:28
http://ffk-kosova.com/kosova-vazhdon-ngritjen-e-114-ta-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2019-10-24 12:13
http://ffk-kosova.com/kosova-vazhdon-ngritjen-e-114-ta-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2019-10-28 13:37
http://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-priten-ambasadorin-e-ri-britanik-nicholas-abbott/20%Daily2019-10-23 17:56
http://ffk-kosova.com/gjilani-dhe-drenica-bindese-trepca89-fiton-me-autogol/20%Daily2019-10-23 17:55
http://ffk-kosova.com/gjilani-dhe-drenica-bindese-trepca89-fiton-me-autogol/20%Daily2019-10-23 14:30
http://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-priten-ambasadorin-e-ri-britanik-nicholas-abbott/20%Daily2019-10-23 12:40
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-228/20%Daily2019-10-27 10:29
http://ffk-kosova.com/feronikeli-kthehet-te-fitorja-me-nje-gol-te-minutave-shtese/20%Daily2019-10-22 20:36
http://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-ndarjen-nga-jeta-te-shukri-doganit/20%Daily2019-10-22 18:37
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-111/20%Daily2019-10-22 14:30
http://ffk-kosova.com/feronikeli-kthehet-te-fitorja-me-nje-gol-te-minutave-shtese/20%Daily2019-10-22 14:25
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komesares-se-garave/20%Daily2019-10-22 13:16
http://ffk-kosova.com/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-13/20%Daily2019-10-21 17:32
http://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-mesjaves/20%Daily2019-10-22 16:49
http://ffk-kosova.com/drita-mposht-ballkanin-rikthehet-ne-poziten-e-pare/20%Daily2019-10-20 16:44
http://ffk-kosova.com/kombetarja-e-futsallit-nisi-pergatitjet-per-kualifikimet-e-boterorit/20%Daily2019-10-20 16:04
http://ffk-kosova.com/drita-mposht-ballkanin-rikthehet-ne-poziten-e-pare/20%Daily2019-10-20 15:06
http://ffk-kosova.com/hapet-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjet-e-nentorit/20%Daily2019-10-20 11:36
http://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-moren-pjese-ne-turneun-e-policise-ne-gjilan/20%Daily2019-10-19 09:50
http://ffk-kosova.com/presidenti-infantino-uron-presidentin-ademi-per-ditelindje/20%Daily2019-10-19 09:31
http://ffk-kosova.com/45838/20%Daily2019-10-18 18:26
http://ffk-kosova.com/projekti-rekrutimi-i-vajzave-decani-vater-e-talenteve-te-futbollit/20%Daily2019-10-18 16:57
http://ffk-kosova.com/45838/20%Daily2019-10-18 14:39
http://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-disiplinor-15/20%Daily2019-10-18 16:06
http://ffk-kosova.com/hapet-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjet-e-nentorit/20%Daily2019-10-18 09:46
http://ffk-kosova.com/njoftim-lidhur-me-biletat-e-ndeshjes-ceki-kosove/20%Daily2019-10-20 11:39
http://ffk-kosova.com/cimili-publikon-listen-e-futbollisteve-per-rrethin-e-dyte-kualifikues/20%Daily2019-10-17 14:34
http://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-femrave-junioreve-dhe-kadeteve-2/20%Daily2019-10-17 14:03
http://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves-4/20%Daily2019-10-17 20:22
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-227/20%Daily2019-10-17 12:11
http://ffk-kosova.com/cimili-publikon-listen-e-futbollisteve-per-rrethin-e-dyte-kualifikues/20%Daily2019-10-17 12:15
http://ffk-kosova.com/drenica-arketon-nje-pike-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-10-16 18:07
http://ffk-kosova.com/projekti-rekrutimi-i-vajzave-vajzat-gjakovare-treguan-entuziazem-per-lojen-e-futbollit/20%Daily2019-10-16 17:33
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-i-perfundoi-kualifikimet-me-humbje-nga-uellsi/20%Daily2019-10-16 13:40
http://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-vdekjen-e-ish-presidentit-te-fshf-se-mico-papadhopulli/20%Daily2019-10-16 11:45
http://ffk-kosova.com/kosova-u21-pesoi-humbje-ne-elbasan/20%Daily2019-10-16 08:52
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-i-perfundoi-kualifikimet-me-humbje-nga-uellsi/20%Daily2019-10-16 09:09
http://ffk-kosova.com/kosova-u21-pesoi-humbje-ne-elbasan/20%Daily2019-10-28 13:39
http://ffk-kosova.com/fshf-shtroi-dreke-per-delegacionin-e-ffk-se/20%Daily2019-10-17 13:19
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-grumbullohet-me-21-tetor-ja-lista-e-futbollisteve/20%Daily2019-10-17 17:32
http://ffk-kosova.com/kosove-mahnitese-gjunjezon-malin-e-zi-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-10-15 06:50
http://ffk-kosova.com/kosove-mahnitese-gjunjezon-malin-e-zi-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-10-15 18:37
http://ffk-kosova.com/u-nenshkrua-marreveshja-e-bashkepunimit-ffk-dfb/20%Daily2019-10-14 15:22
http://ffk-kosova.com/saviceviq-beri-homazhe-te-varri-i-legjendes-fadil-vokrri/20%Daily2019-10-14 13:00
http://ffk-kosova.com/u-nenshkrua-marreveshja-e-bashkepunimit-ffk-dfb/20%Daily2019-10-14 13:07
http://ffk-kosova.com/njoftim-per-publikun-4/20%Daily2019-10-14 08:41
http://ffk-kosova.com/saviceviq-beri-homazhe-te-varri-i-legjendes-fadil-vokrri/20%Daily2019-10-15 07:01
http://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-per-perballjen-me-malin-e-zi-challandes-e-rashica-besojne-ne-fitore/20%Daily2019-10-13 21:16
http://ffk-kosova.com/ffk-shtroi-darke-per-delegacionin-e-federates-malazeze/20%Daily2019-10-13 21:07
http://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-per-perballjen-me-malin-e-zi-challandes-e-rashica-besojne-ne-fitore/20%Daily2019-10-13 17:49
http://ffk-kosova.com/neser-nenshkruhet-marreveshja-e-bashkepunimit-ffk-dfb/20%Daily2019-10-13 08:26
http://ffk-kosova.com/liburni-eliminohet-pa-humbje-nga-champions-league/20%Daily2019-10-12 18:00
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-pesoi-humbje-nga-sllovenia/20%Daily2019-10-12 21:41
http://ffk-kosova.com/dardanet-te-kompletuar-perkushtim-maksimal-ne-stervitje/20%Daily2019-10-12 17:01
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-pesoi-humbje-nga-sllovenia/20%Daily2019-10-12 15:08
http://ffk-kosova.com/dardanet-te-kompletuar-perkushtim-maksimal-ne-stervitje/20%Daily2019-10-12 13:11
http://ffk-kosova.com/dardanet-rikthehen-ne-stervitje-berisha-e-hasani-presin-loje-me-te-mire-kunder-malit-te-zi/20%Daily2019-10-12 13:06
http://ffk-kosova.com/dardanet-e-rinj-pergatitet-me-perkushtim-optimiste-per-fitore-kunder-shqiperise/20%Daily2019-10-12 17:37
http://ffk-kosova.com/dardanet-e-rinj-pergatitet-me-perkushtim-optimiste-per-fitore-kunder-shqiperise/20%Daily2019-10-11 18:35
http://ffk-kosova.com/dardanet-rikthehen-te-fitorja-e-mposhtin-gjibraltarin-ne-miqesore/20%Daily2019-10-11 13:50
http://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-per-ligen-e-femrave/20%Daily2019-10-11 12:48
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-226/20%Daily2019-10-11 11:18
http://ffk-kosova.com/dardanet-e-rinj-ne-hapje-te-kualifikimeve-barazojne-me-kampionin-e-evropes/20%Daily2019-10-11 21:00
http://ffk-kosova.com/dardanet-rikthehen-te-fitorja-e-mposhtin-gjibraltarin-ne-miqesore/20%Daily2019-10-10 22:08
http://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-shtroi-dreke-per-delegacionin-e-gjibraltarit/20%Daily2019-10-10 14:05
http://ffk-kosova.com/njoftim-per-publikun-3/20%Daily2019-10-10 13:05
http://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-per-miqesoren-me-gjibraltarin-test-pergatitor-per-malin-e-zi/20%Daily2019-10-09 21:21
http://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-uron-kombetaren-u17-per-barazimin-me-holanden/20%Daily2019-10-09 19:43
http://ffk-kosova.com/dardanet-e-rinj-ne-hapje-te-kualifikimeve-barazojne-me-kampionin-e-evropes/20%Daily2019-10-09 21:39
http://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-per-miqesoren-me-gjibraltarin-test-pergatitor-per-malin-e-zi/20%Daily2019-10-09 19:09
http://ffk-kosova.com/prekazi-e-kastrati-shfaqen-optimiste-per-ndeshjen-me-shqiperine/20%Daily2019-10-09 11:47
http://ffk-kosova.com/prekazi-e-kastrati-shfaqen-optimiste-per-ndeshjen-me-shqiperine/20%Daily2019-10-09 10:32
http://ffk-kosova.com/dardanet-vazhdojne-me-stervitje-ujkani-e-nuhiu-optimiste-per-fitore-kunder-malit-te-zi/20%Daily2019-10-08 21:30
http://ffk-kosova.com/dardanet-rikthen-te-fitorja-i-mposhtin-estonet-ne-tartu/20%Daily2019-10-08 21:22
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-i-mbyll-kualifikimet-me-barazim-kunder-turqise/20%Daily2019-10-08 21:34
http://ffk-kosova.com/dardanet-rikthen-te-fitorja-i-mposhtin-estonet-ne-tartu/20%Daily2019-10-08 20:56
http://ffk-kosova.com/dardanet-vazhdojne-me-stervitje-ujkani-e-nuhiu-optimiste-per-fitore-kunder-malit-te-zi/20%Daily2019-10-08 18:45
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-i-mbyll-kualifikimet-me-barazim-kunder-turqise/20%Daily2019-10-08 20:10
http://ffk-kosova.com/ffk-dhe-up-pajtohen-per-inicim-te-bashkepunimit/20%Daily2019-10-08 19:43
http://ffk-kosova.com/drenica-ndal-driten-gjilani-fiton-me-veshtiresi-ndaj-dukagjinit/20%Daily2019-10-08 14:32
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-udhetoi-per-ne-holande/20%Daily2019-10-08 12:31
http://ffk-kosova.com/challandes-mali-i-zi-i-forte-duhet-ta-mposhtim-per-ta-vazhduar-endrren/20%Daily2019-10-08 12:29
http://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-udhetoi-per-ne-holande/20%Daily2019-10-08 09:27
http://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshme-per-sfiden-me-estonet/20%Daily2019-10-07 19:51
http://ffk-kosova.com/dardanet-i-nisen-pergatitjet-per-dy-ndeshjet-e-tetorit/20%Daily2019-10-07 19:08
http://ffk-kosova.com/challandes-mali-i-zi-i-forte-duhet-ta-mposhtim-per-ta-vazhduar-endrren/20%Daily2019-10-07 11:16
http://ffk-kosova.com/kombetarja-zhvilloi-stervitjen-e-pare-ne-tartu/20%Daily2019-10-06 10:50
http://ffk-kosova.com/ferizaj-arketoi-piket-e-plota-ne-stadiumin-zahir-pajaziti/20%Daily2019-10-05 18:21
http://ffk-kosova.com/u19-dardanet-pesuan-humbje-edhe-nga-hungaria/20%Daily2019-10-05 18:18
http://ffk-kosova.com/ferizaj-arketoi-piket-e-plota-ne-stadiumin-zahir-pajaziti/20%Daily2019-10-05 15:10
http://ffk-kosova.com/u19-dardanet-pesuan-humbje-edhe-nga-hungaria/20%Daily2019-10-05 14:37
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-225/20%Daily2019-10-04 19:29
http://ffk-kosova.com/u-mbajt-kampi-treditor-per-u15-ne-gjermani/20%Daily2019-10-05 18:33
http://ffk-kosova.com/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-dy-ndeshjet-e-tetorit/20%Daily2019-10-05 18:12
http://ffk-kosova.com/vendim-per-ndeshjen-feronikeli-drenica/20%Daily2019-10-04 16:46
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-110/20%Daily2019-10-04 20:19
http://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-28/20%Daily2019-10-04 20:41
http://ffk-kosova.com/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-dy-ndeshjet-e-tetorit/20%Daily2019-10-04 14:29
http://ffk-kosova.com/dardanet-po-sterviten-me-entuziazem-per-duelin-me-estonet/20%Daily2019-10-04 07:42
http://ffk-kosova.com/drita-dhe-gjilani-realizojne-fitore-bindese/20%Daily2019-10-03 19:20
http://ffk-kosova.com/dardanet-po-sterviten-me-entuziazem-per-duelin-me-estonet/20%Daily2019-10-04 10:11
http://ffk-kosova.com/drita-dhe-gjilani-realizojne-fitore-bindese/20%Daily2019-10-03 14:36
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-224/20%Daily2019-10-03 09:46
http://ffk-kosova.com/u19-danezet-te-forta-per-dardanet/20%Daily2019-10-02 19:26
http://ffk-kosova.com/njoftim-per-klubet-e-liges-u16-femrat/20%Daily2019-10-02 18:25
http://ffk-kosova.com/llapi-e-ballkani-fituan-si-mysafire-dukagjini-shijoi-fitoren-e-pare/20%Daily2019-10-02 18:19
http://ffk-kosova.com/u19-danezet-te-forta-per-dardanet/20%Daily2019-10-02 17:54
http://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-vizitoi-qendren-kombetare-sportive-te-bjellorusise/20%Daily2019-10-02 17:06
http://ffk-kosova.com/llapi-e-ballkani-fituan-si-mysafire-dukagjini-shijoi-fitoren-e-pare/20%Daily2019-10-03 21:36
http://ffk-kosova.com/sahiti-e-shuker-dakordohen-per-miqesore-kosove-kroaci/20%Daily2019-10-02 13:50
http://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-109/20%Daily2019-10-02 18:47
http://ffk-kosova.com/biletat-e-ndeshjes-kosova-mali-i-zi-dalin-ne-shitje-me-7-tetor/20%Daily2019-10-02 08:00
http://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-udhetoi-ne-minsk-per-takimin-e-komisionit-hattrick/20%Daily2019-10-01 22:01
http://ffk-kosova.com/kosova-u19-femrat-zhvilloi-stervitjen-e-pare-ne-antalya-te-merkuren-dueli-me-danezet/20%Daily2019-10-01 21:59
http://ffk-kosova.com/shuker-beri-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-nderohet-me-cmimin-fadil-vokrri-i-arte/20%Daily2019-10-01 21:23
http://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-27/20%Daily2019-10-01 14:22
http://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-udhetoi-ne-minsk-per-takimin-e-komisionit-hattrick/20%Daily2019-10-01 06:23