Ferizaj shkëputi një pikë në Mitrovicë 2013-09-13 Ndeshja e hapëse e javës së 5-të në Raiffeisen Superligë, ndërmjet Trepçës dhe Ferizajt, që u zhvillua, të premten pasdite, në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë, është mbyllur me rezultat të barabartë 2:2.Pas këtij barazimi Ferizaj është ngjitur së…