Kombëtarja A

Challandes nesër mban konferencë për media 

31 gusht, 2019 – Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes do të paraqitet nesër në konferencë për media në prag të ndeshjeve kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë, më 7 shtator dhe kundër Anglisë më 10 shtator. Konferenca mbahet në orën 11:00…

P