Liga e Parë Femrat – Java  19
Feronikeli – Malisheva, e shtunë, 12:30, stadiumi ‘Rexhep Rexhepi’, Drenas
Vizioni – Llapi, e diel, 16:00, Ferizaj
Liria – Jakova, e shtunë, 13:30, Prizren
Drenica – Bazeli 2015, e diel, 14:30, Skenderaj
Dukagjini – Mitrovica, u shty
Kosova (P) – Ulpiana, nuk zhvillohet

 

Liga U16 Femrat – Java 10
Dukagjini – Llapi, e shtunë, 15:00, Klinë
Mitrovica – Kosova (P), e diel, 13:00, Mitrovicë
Bazeli 2015 – Malisheva, e hënë, 15:00, Kaçanik

 

Liga e Dytë – Grupi A            Java 24                20-21.04.2019
Dardanët – Dushkaja, e premte, 16:00, Gjakovë
Gjyqtarët:Eduard Aliaj, Gani Germizaj, Diamant Bakaj

Lugu i Baranit – Rahoveci,e premte, 15:00, Brestovik
Gjyqtarët: Eridon Podvorica, Visar Kupina, Valon Mustafa

Dardania – Behari, e diel, 16:00, Brestovik
Gjyqtarët: Pren Kabashi, Besar Kelmendi, Qendrim Ferizaj

Opoja – Gjakova, e diel, 13:30, Prizren
Gjyqtarët: Liridon Bunjaku, Gentrit Restelica, Gezim Sejdiu

Uv Malisheva – Pashtriku, e diel, 15:00, Malishevë
Gjyqtarët: Granit Gashi, Admir Krasniqi, Arlind Gashi

Dukagjini – Drini i Bardhë, e premte, 13:00, Gjakovë
Gjyqtarët: Landrit Nuhiu, Burim Halili, Premtim Ibrahimi

Vellazeria – Dejni, e diel, 16:00, Prizren
Gjyqtarët: Egzon Tahiri, Veton Hasi, Ardit Nuli

Liga e Dytë – Grupi B            Java 24                20-21.04.2019
Kastrioti – Lepenci, e diel, 15:00, Kaçanik
Gjyqtarët: Labinot Metaj, Egzon Dakaj, Demokrat Shala

Rilindja – Dardana, e hene, 15:00, Prishtinë
Gjyqtarët: Ilir Mehmeti, Eris Sekiraqa, Liridon Bulliqi

Xerxa – Ulpiana, e diel, 15:00, Xerxe
Gjyqtarët: Mentor Ajeti, Altin Zhegrova, Drilon Rexhepi

Çeliku – Minatori, e shtune, 14:00, Ferizaj
Gjyqtarët: Kujtim Pantina, Ilir Peci, Valdrin Fetahu

Galaksia – Bashkimi Gj, e hene, 15:00, Gjilan
Gjyqtarët: Valbon Hoxha, Zgjim Rahimi, Faton Jakupi

Sharri – Kosova P, e shtune, 15:00, Kaçanik
Gjyqtarët: Gezim Ibrahimi, Albion Ramadani, Rilind Halimi

Rinia – Bashkimi Km, e diel, 15:00, Miradi
Gjyqtarët: Gentrit Zogaj, Alban Hesati, Shqiprim Gashi

Superliga Juniorët – Java 24
Gjilani-2 Korriku, e diel, 11:00,  Gjilan
Gjyqtarët:Fitim Sadriu,Besnik Derguti,Bekim Derguti

Besa-Vushtrria,  e hënë, 12:00,  stadiumi “Shahin Haxhiislami”
Gjyqtarët: Arben Fazliu,Diamant Hoti,Egzon Kuqi

Vëllaznimi-Prishtrina,  e hënë ,11:00,   Gjakovë
Gjyqtarët: Dashurim Kryeziu,Arber Qoqaj,Ardian Bytyqi

Drenica-Lidhja e Prizrenit,  e hënë ,14:00 , Skenderaj
Gjyqtarët: Nexhat Boshtraj,Leutrim Raci,Albion Qelaj

Llapi-Trepca’89,  e hënë, 11:00, Podujevë
Gjyqtarët: Petrit Rama,Berat Babaj,Edon Syla

Ferizaj-Feronikeli,  e diel, 11:00,  Ferizaj
Gjyqtarët: Nexhmedin Jonuzi,Enis Bejtullahu,Minir Kadriu

Ramiz Sadiku-Fushë Kosova, e diel 11:00,  stadiumi i Ramiz Sadikut
Gjyqtarët:Lirim Jashari,Berat Hamiti,Albion Hyseni

Flamurtari-Liria, e diel, 11:00 , stadiumi i Flamurtarit
Gjyqtarët:Dylot Brahimi,Ardian Ismajli,Kastriot Peci

Liga e parë – Juniorët –  Java 17
Trepça-Rilindja, e diel ,15:00, Mitrovicë
Gjyqtarët: Granit Musolli, Samir Blakqori, Gramos Bullatovci

KEK-u- Ballkani,  e martë , 13:00, stadiumi ‘Agron Rama’
Gjyqtarët: Fitim Kastrati,Kushtrim Maloku,Ermir Sheholli

Kadetët – Java 18
El-Clasico-2 Korriku, e hënë, 13:00 , Vushtrri
Gjyqtarët:Ergim Baliqi,Alban Mulaj,Besart Selmanaj

Llapi-Kurda, e shtunë, 11:00, Podujevë
Gjyqtarët: Granit Pacolli,Fitore Govori,Durim Kastrati

Feronikeli-Ferizaj, e diel, 13:00, Drenas
Gjyqtarët:Altin Shala,Armend Pjetri,Shaban Ademaj

Ramiz Sadiku-Besëlidhja, e shtunë, 12:00, R. Sadiku
Gjyqtarët: Shpetim Hasani,Leutrim Azemi,Adil Shala

Prishtina-Trepça’89, e hënë, 11:00,  (Top-futboll, Mazgit)
Gjyqtarët:Ilaz Ajeti,Drion Osmani,Taulant Ramadani