XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/orari-dhe-gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-12-te/20%Daily2016-10-31 13:58
https://ffk-kosova.com/prishtina-fitoi-ne-gjilan-liria-e-llapi-fituan-ne-shtepi/20%Daily2016-10-30 15:18
https://ffk-kosova.com/trepca89-fitoi-derbin-e-mitrovices/20%Daily2016-10-29 14:03
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-28-10-2016/20%Daily2016-10-28 17:48
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-13/20%Daily2016-10-28 17:26
https://ffk-kosova.com/feronikeli-vazhdon-serine-e-fitoreve/20%Daily2016-10-28 14:43
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-trete-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-10-28 12:39
https://ffk-kosova.com/kosova-luan-dy-miqesore-me-maqedonine-ne-futsall/20%Daily2016-10-28 09:35
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-11-te/20%Daily2016-10-27 18:51
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-121/20%Daily2016-10-27 14:21
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-10-te/20%Daily2016-10-27 10:33
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-rrethit-te-dyte-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-10-26 15:28
https://ffk-kosova.com/te-premten-shorti-per-rrethin-e-trete-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-10-25 14:58
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-120/20%Daily2016-10-25 14:33
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-12/20%Daily2016-10-25 14:14
https://ffk-kosova.com/akreditimi-per-ndeshjen-turqia-kosova/20%Daily2016-10-25 13:30
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-119/20%Daily2016-10-25 09:34
https://ffk-kosova.com/orari-dhe-gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-rrethit-te-dyte-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-10-24 13:33
https://ffk-kosova.com/ndahen-shperblimet-e-uefa-s-per-feronikelin-dhe-prishtinen/20%Daily2016-10-24 13:14
https://ffk-kosova.com/trepca89-e-mposhti-edhe-besen-gjilani-fitoi-me-veshtiresi-kunder-hajvalise/20%Daily2016-10-23 14:16
https://ffk-kosova.com/14988/20%Daily2016-10-22 14:53
https://ffk-kosova.com/kosova-debuton-edhe-ne-kualifikimet-per-euro-2018-ne-futsall/20%Daily2016-10-21 14:31
https://ffk-kosova.com/feniksi-ne-grup-te-veshtire-ne-elite-round/20%Daily2016-10-21 14:30
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-i-shkalles-se-dyte/20%Daily2016-10-21 14:21
https://ffk-kosova.com/ffshgj-dhe-drita-kosova-vizituan-ffk-ne/20%Daily2016-10-21 14:13
https://ffk-kosova.com/prishtina-fituese-e-superkupes-kosove-diaspore/20%Daily2016-10-20 16:49
https://ffk-kosova.com/te-henen-grumbullimi-i-radhes-i-perfaqesueses-u-15/20%Daily2016-10-20 14:06
https://ffk-kosova.com/kosova-ne-poziten-e-164-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2016-10-20 09:01
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-10-te-2/20%Daily2016-10-20 09:00
https://ffk-kosova.com/sc-drita-kosova-homazhe-te-varret-e-ibrahim-rugoves-dhe-adem-jasharit/20%Daily2016-10-20 08:48
https://ffk-kosova.com/14924/20%Daily2016-10-19 19:37
https://ffk-kosova.com/neser-ndeshja-per-superkupen-kosove-diaspore/20%Daily2016-10-19 12:56
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-9-te/20%Daily2016-10-19 10:00
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-118/20%Daily2016-10-18 20:54
https://ffk-kosova.com/tabela-e-fair-play-it-10/20%Daily2016-10-18 20:43
https://ffk-kosova.com/anetaret-e-ke-se-dhe-kryetari-i-komisionit-te-gjyqtareve-vizituan-gjyqtarin-baliqi/20%Daily2016-10-18 20:17
https://ffk-kosova.com/inicimet-e-komisionit-te-garave-2/20%Daily2016-10-18 14:20
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-te-garave-per-ndeshjen-llapi-feronikeli/20%Daily2016-10-18 13:53
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-10-18 12:15
https://ffk-kosova.com/topshenuesit-e-vala-superliges-2/20%Daily2016-10-17 20:51
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-15/20%Daily2016-10-17 13:32
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-8-te/20%Daily2016-10-16 21:27
https://ffk-kosova.com/te-merkuren-grumbullimi-i-perfaqesueses-u-17/20%Daily2016-10-16 17:36
https://ffk-kosova.com/trepca89-ia-shkaktoi-humbjen-e-pare-prishtines-ndeshja-ne-merdar-u-nderpre/20%Daily2016-10-16 14:03
https://ffk-kosova.com/te-marten-mbahet-grumbullimi-i-perfaqesueses-u15/20%Daily2016-10-15 18:02
https://ffk-kosova.com/liria-mposhti-gjilanin-hajvalia-barazoi-me-besen/20%Daily2016-10-15 14:11
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-117/20%Daily2016-10-14 21:33
https://ffk-kosova.com/feniksi-arrin-sukses-historik-kualifikohet-ne-fazen-elitare-ne-uefa-futsal-cup/20%Daily2016-10-14 14:16
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-11/20%Daily2016-10-14 13:13
https://ffk-kosova.com/te-marten-terhiqet-shorti-per-kupen-e-kosoves/20%Daily2016-10-14 09:38
https://ffk-kosova.com/feniksi-pesoi-humbje-nga-kampioni-i-azerbajxhanit/20%Daily2016-10-12 18:09
https://ffk-kosova.com/14720/20%Daily2016-10-12 17:18
https://ffk-kosova.com/prishtina-barazon-trepca89-ngjitet-ne-krye-llapi-befason-gjilanin/20%Daily2016-10-12 15:38
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-7-te/20%Daily2016-10-12 14:21
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-116/20%Daily2016-10-12 09:46
https://ffk-kosova.com/feniksi-e-nis-me-fitore-fazen-e-dyte-ne-uefa-futsal-cup/20%Daily2016-10-12 08:21
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-14/20%Daily2016-10-11 17:56
https://ffk-kosova.com/bekim-haxhiu-e-murat-hoxha-terhiqen-nga-komiteti-ekzekutiv-i-ffk-se/20%Daily2016-10-11 16:43
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-mundi-me-veshtiresi-driten/20%Daily2016-10-11 15:19
https://ffk-kosova.com/me-20-tetor-superkupa-kosove-diaspore/20%Daily2016-10-10 14:10
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-10/20%Daily2016-10-10 13:59
https://ffk-kosova.com/14560/20%Daily2016-10-10 08:53
https://ffk-kosova.com/bunjaki-luajtem-me-mire-por-nuk-kishim-fat/20%Daily2016-10-09 18:54
https://ffk-kosova.com/kosova-peson-humbje-edhe-nga-ukraina/20%Daily2016-10-09 18:04
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-fundjaves/20%Daily2016-10-09 14:37
https://ffk-kosova.com/dreke-e-perbashket-e-drejtuesve-te-ukraines-dhe-kosoves/20%Daily2016-10-09 14:09
https://ffk-kosova.com/drejtuesit-e-expressit-vizituan-kreret-e-ffk-se-ne-krakove/20%Daily2016-10-09 10:38
https://ffk-kosova.com/14573/20%Daily2016-10-08 17:28
https://ffk-kosova.com/14569/20%Daily2016-10-08 14:26
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-e-kosoves-mberriti-ne-krakove/20%Daily2016-10-07 13:21
https://ffk-kosova.com/14517/20%Daily2016-10-06 20:05
https://ffk-kosova.com/vokrri-shtroi-darke-per-kreret-e-federates-kroate/20%Daily2016-10-06 07:15
https://ffk-kosova.com/bunjaki-optimist-jemi-mire-ne-cdo-aspekt/20%Daily2016-10-05 18:09
https://ffk-kosova.com/ffk-nenshkroi-marreveshje-me-kompanine-spanjolle-kelme/20%Daily2016-10-05 17:57
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-115/20%Daily2016-10-05 15:30
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-media-per-kartelat-e-akreditimit/20%Daily2016-10-04 19:57
https://ffk-kosova.com/kosova-dhe-kroacia-akomodohen-ne-shkoder-neser-stervitjet-e-fundit/20%Daily2016-10-04 19:11
https://ffk-kosova.com/kosova-e-gatshme-per-sfiden-me-kroacine/20%Daily2016-10-04 11:07
https://ffk-kosova.com/ende-ka-bileta-ne-shitje-per-ndeshjen-kosove-kroaci/20%Daily2016-10-04 08:37
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-mbajti-seancen-stervitore-u-vizitua-nga-kreret-e-institucioneve/20%Daily2016-10-03 17:11
https://ffk-kosova.com/gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-7-te-ne-ligen-e-pare/20%Daily2016-10-03 13:27
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-9/20%Daily2016-10-03 13:11
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-ndeshjeve-te-zhvilluara-ne-fundjave/20%Daily2016-10-02 16:00
https://ffk-kosova.com/neser-mbahet-stervitja-e-pare-e-perfaqesueses/20%Daily2016-10-02 14:09
https://ffk-kosova.com/perzgjedhesi-bunjaki-shpalli-listen-per-ndeshjet-me-kroacine-e-ukrainen/20%Daily2016-10-02 13:56
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-114/20%Daily2016-10-01 17:22
https://ffk-kosova.com/kosova-barazoi-me-gjermanine-ne-miqesoren-e-beach-soccer/20%Daily2016-10-01 16:54