XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/trepca89-fiton-ne-prizren-e-mbyll-stinorin-vjeshtor-ne-poziten-e-pare/20%Daily2016-11-30 14:36
https://ffk-kosova.com/uefa-e-gatshme-ta-ndihmoje-futbollin-e-femrave-ne-kosove/20%Daily2016-11-30 13:29
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-9/20%Daily2016-11-30 08:56
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-katert-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-11-29 14:12
https://ffk-kosova.com/orari-dhe-gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-17-te/20%Daily2016-11-29 12:29
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-15-te/20%Daily2016-11-27 23:01
https://ffk-kosova.com/trepca89-rikthehet-ne-poziten-e-pare-trepca-befasoi-besen/20%Daily2016-11-27 14:18
https://ffk-kosova.com/te-marten-shorti-per-rrethin-e-katert-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2016-11-27 11:15
https://ffk-kosova.com/15886/20%Daily2016-11-26 14:11
https://ffk-kosova.com/feniksi-pesoi-humbje-edhe-nga-kairat-almaty/20%Daily2016-11-25 20:10
https://ffk-kosova.com/15879/20%Daily2016-11-25 14:46
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-te-garave/20%Daily2016-11-25 14:37
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-mposhti-drenicen-me-golin-e-zekes/20%Daily2016-11-25 14:10
https://ffk-kosova.com/feniksi-pesoi-humbje-ne-ndeshjen-e-pare-ne-elite-round/20%Daily2016-11-24 14:29
https://ffk-kosova.com/fifa-konfirmon-gjashte-gjyqtare-te-kosoves/20%Daily2016-11-24 13:21
https://ffk-kosova.com/ndeshja-feronikeli-drenica-e-hap-javen-e-16-te/20%Daily2016-11-24 12:46
https://ffk-kosova.com/kosova-ne-poziten-e-165-te-ne-renditjen-e-re-te-fifa-s/20%Daily2016-11-24 11:36
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-u-15-mban-grumbullimin-e-radhes/20%Daily2016-11-23 19:27
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-rrethit-te-trete-te-kupes/20%Daily2016-11-23 15:18
https://ffk-kosova.com/presidenti-i-shqiperise-dekoroi-veprimtarin-xhelil-musa/20%Daily2016-11-23 12:51
https://ffk-kosova.com/inicimet-e-komisionit-te-garave-3/20%Daily2016-11-22 13:51
https://ffk-kosova.com/vendimet-per-ndeshjet-drenica-gjilani-dhe-ulpiana-vllaznia/20%Daily2016-11-22 13:38
https://ffk-kosova.com/familja-jusufi-dhuron-komplete-te-veshjes-per-gjyqtaret/20%Daily2016-11-22 13:04
https://ffk-kosova.com/trepca-e-shijoi-fitoren-e-pare-fitojne-edhe-llapi-ferizaj-e-drita/20%Daily2016-11-20 14:13
https://ffk-kosova.com/prishtina-e-mundi-besen-gjilani-arketoi-nje-pike-ne-skenderaj/20%Daily2016-11-19 14:17
https://ffk-kosova.com/grumbullim-treditor-i-perfaqesueses-u-19/20%Daily2016-11-18 15:19
https://ffk-kosova.com/orari-dhe-gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-15-te/20%Daily2016-11-17 15:28
https://ffk-kosova.com/te-merkuren-luhen-ndeshjet-e-rrethit-te-trete-te-kupes/20%Daily2016-11-17 10:37
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-123/20%Daily2016-11-16 19:47
https://ffk-kosova.com/trepca89-feronikeli-mbyllet-pa-fitues-ferizaj-fitoi-si-mysafir/20%Daily2016-11-16 14:24
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-16/20%Daily2016-11-15 20:00
https://ffk-kosova.com/inicime-disiplinore-26/20%Daily2016-11-15 15:10
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-te-garave-per-ndeshjen-ballkani-flamurtari/20%Daily2016-11-15 15:07
https://ffk-kosova.com/prishtina-barazoi-me-hajvaline/20%Daily2016-11-15 14:28
https://ffk-kosova.com/komisioni-i-garave-reagon-ndaj-trysnise-se-kf-ballkani/20%Daily2016-11-15 13:33
https://ffk-kosova.com/orari-dhe-gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-14-te-ne-vala-superlige/20%Daily2016-11-14 11:44
https://ffk-kosova.com/bunjaki-po-rritemi-nga-ndeshja-ne-ndeshje/20%Daily2016-11-12 20:30
https://ffk-kosova.com/terim-kosova-do-te-jete-edhe-me-e-mire-ne-te-ardhmen/20%Daily2016-11-12 20:14
https://ffk-kosova.com/deklaratat-e-protagonisteve/20%Daily2016-11-12 19:24
https://ffk-kosova.com/kosova-peson-humbje-nga-turqia/20%Daily2016-11-12 18:51
https://ffk-kosova.com/bernard-berisha-mungon-per-shkak-te-gripit/20%Daily2016-11-12 16:44
https://ffk-kosova.com/15559/20%Daily2016-11-12 16:36
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesen-e-vizitoi-drejtori-i-pergjithshem-i-vales/20%Daily2016-11-12 09:08
https://ffk-kosova.com/kosova-mbajti-seancen-e-fundit-para-ndeshjes-me-turqine/20%Daily2016-11-11 17:16
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-11-11-2016/20%Daily2016-11-11 15:03
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-11-11-2016/20%Daily2016-11-11 15:01
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-10-11-2016/20%Daily2016-11-11 14:56
https://ffk-kosova.com/bunjaki-duhet-te-kemi-durim-sukseset-do-te-vijne/20%Daily2016-11-11 14:34
https://ffk-kosova.com/kosova-u-19-femrat-ne-grup-me-gjermanine/20%Daily2016-11-11 11:54
https://ffk-kosova.com/15507/20%Daily2016-11-10 19:30
https://ffk-kosova.com/mbahet-stervitja-e-radhes-atmosfera-ne-perfaqesuese-e-mire/20%Daily2016-11-10 16:15
https://ffk-kosova.com/gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-javes-14-te-te-liges-se-pare/20%Daily2016-11-10 12:45
https://ffk-kosova.com/albert-bunjaku-mungon-per-shkak-te-lendimit/20%Daily2016-11-10 09:47
https://ffk-kosova.com/fifa-i-jep-leje-mergim-vojvodes/20%Daily2016-11-10 09:34
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-mbajti-stervitjen-e-pare-ne-antalya/20%Daily2016-11-09 16:34
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-mbajti-ore-teorike/20%Daily2016-11-09 14:21
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-122/20%Daily2016-11-08 21:25
https://ffk-kosova.com/gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-rrethit-te-trete-te-kupes/20%Daily2016-11-08 08:30
https://ffk-kosova.com/bunjaki-publikoi-listen-e-futbollisteve/20%Daily2016-11-07 13:09
https://ffk-kosova.com/takim-me-perfaqesuesit-e-klubeve-te-femrave/20%Daily2016-11-07 10:47
https://ffk-kosova.com/trepca89-barazoi-ne-gjilan-prishtina-mposhti-lirine-besa-e-llapi-fituan-si-mysafire/20%Daily2016-11-06 14:23
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-drenica-fituan-ne-shtepi/20%Daily2016-11-05 14:46
https://ffk-kosova.com/grumbullim-treditor-me-talentet-e-diaspores/20%Daily2016-11-04 17:32
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-04-11-2016/20%Daily2016-11-04 16:59
https://ffk-kosova.com/inicime-disiplinore-04-11-2016/20%Daily2016-11-04 13:43
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-per-ankesa-4-11-2016/20%Daily2016-11-04 13:32
https://ffk-kosova.com/orari-dhe-gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-superliges-se-junioreve-dhe-raiffeisenliges-se-kadeteve/20%Daily2016-11-03 19:19
https://ffk-kosova.com/komisioni-disiplinor-i-fifa-s-e-gjobit-ffk-ne/20%Daily2016-11-03 17:10
https://ffk-kosova.com/delegacioni-i-fifa-s-pati-takim-me-administraten-e-ffk-se/20%Daily2016-11-03 14:18
https://ffk-kosova.com/mbyllet-pa-fitues-edhe-ndeshja-llapi-prishtina/20%Daily2016-11-03 14:03
https://ffk-kosova.com/kryetari-vokrri-mori-pjese-ne-perurimin-e-fushes-ne-stadiumin-zahir-pajaziti/20%Daily2016-11-03 13:35
https://ffk-kosova.com/takimi-i-delegacionit-te-fifa-s-me-komitetin-ekzekutiv-te-ffk-se/20%Daily2016-11-03 12:37
https://ffk-kosova.com/delegacioni-i-fifa-s-takim-me-gazetaret/20%Daily2016-11-02 15:36
https://ffk-kosova.com/pese-ndeshje-pese-barazime/20%Daily2016-11-02 14:38
https://ffk-kosova.com/kosova-pesoi-humbje-nga-maqedonia/20%Daily2016-11-01 18:51
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-11-te/20%Daily2016-11-01 14:43
https://ffk-kosova.com/presidenti-i-fshf-se-nderohet-me-mirenjohje/20%Daily2016-11-01 13:05
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-14/20%Daily2016-11-01 11:38
https://ffk-kosova.com/delegacioni-i-fifa-s-ne-kosove-takim-me-shume-faktore/20%Daily2016-11-01 10:34