XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-22-te/20%Daily2017-03-31 19:57
https://ffk-kosova.com/prishtina-shenoi-fitore-kunder-ferizajt/20%Daily2017-03-31 14:50
https://ffk-kosova.com/lista-e-futbollisteve-te-perfaqesueses-u15-2/20%Daily2017-03-31 12:25
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-25/20%Daily2017-03-31 11:42
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-priti-nxenesit-e-komunitetit-boshnjak/20%Daily2017-03-30 13:28
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-3/20%Daily2017-03-30 13:08
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-130/20%Daily2017-03-30 12:12
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-dhe-treshja-e-gjyqtareve-u-priten-nga-ministri-shala/20%Daily2017-03-29 14:19
https://ffk-kosova.com/ndeshjet-e-para-gjysmefinale-nuk-japin-fitues/20%Daily2017-03-29 14:05
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-24/20%Daily2017-03-28 13:51
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-gjysmefinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-03-28 13:35
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-18/20%Daily2017-03-27 13:50
https://ffk-kosova.com/prishtina-ferizaj-e-hap-javen-e-23-te-ne-vala-superlige/20%Daily2017-03-27 12:54
https://ffk-kosova.com/treshja-e-gjyqtareve-nuza-berisha-e-selimaj-udhetuan-per-turqi/20%Daily2017-03-26 08:07
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-ndeshjeve-te-sotme/20%Daily2017-03-25 17:38
https://ffk-kosova.com/kosova-u21-e-pafat-kunder-irlandes/20%Daily2017-03-25 15:58
https://ffk-kosova.com/18126/20%Daily2017-03-25 08:33
https://ffk-kosova.com/bunjakukjo-ishte-ndeshja-me-e-mire-deri-me-tash/20%Daily2017-03-24 22:35
https://ffk-kosova.com/nuhiu-jam-i-bindur-qe-ne-te-ardhmen-do-te-kemi-shume-suksese/20%Daily2017-03-24 22:32
https://ffk-kosova.com/ujkani-nuk-duhet-ta-ulim-koken-luajtem-me-zemer/20%Daily2017-03-24 22:24
https://ffk-kosova.com/avdiaj-duhet-pak-durim-ditet-e-mira-do-te-vijne/20%Daily2017-03-24 22:07
https://ffk-kosova.com/18076/20%Daily2017-03-24 21:02
https://ffk-kosova.com/dreke-e-perbashket-e-delegacioneve-te-irlandes-dhe-kosoves/20%Daily2017-03-24 19:13
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-u21-e-gatshme-per-debutim/20%Daily2017-03-24 14:52
https://ffk-kosova.com/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes/20%Daily2017-03-24 06:49
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-shtroi-darke-per-kreret-e-ff-te-islandes/20%Daily2017-03-24 06:28
https://ffk-kosova.com/bunjaku-do-te-jete-nje-ndeshje-e-forte-por-mund-te-kete-befasi/20%Daily2017-03-23 20:39
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-u21-vazhdon-pergatitjet-per-ndeshjen-me-irlanden/20%Daily2017-03-23 20:07
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-a-mbajti-senacen-e-fundit-stervitore/20%Daily2017-03-23 16:52
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-liges-se-pare/20%Daily2017-03-23 12:18
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-129/20%Daily2017-03-23 11:21
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-u21-mbajti-stervitjen-e-pare-ne-dublin/20%Daily2017-03-22 18:20
https://ffk-kosova.com/evidenca-e-kartoneve-dhe-shikueshmerise-2/20%Daily2017-03-22 18:18
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-23/20%Daily2017-03-22 18:03
https://ffk-kosova.com/aktivitetet-qe-mund-te-ndiqen-nga-mediat-para-ndeshjes-kosove-islande/20%Daily2017-03-22 17:59
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-digit-alb-kupen-e-kosoves-per-femra/20%Daily2017-03-22 14:25
https://ffk-kosova.com/ekspedita-e-perfaqesueses-u21-u-nis-per-dublin/20%Daily2017-03-22 04:38
https://ffk-kosova.com/kryeministri-mustafa-priti-presidentin-e-ffk-se-fadil-vokrri/20%Daily2017-03-21 21:02
https://ffk-kosova.com/perfaqesuesja-u21-udheton-neser-ne-mengjes-ne-dublin/20%Daily2017-03-21 15:36
https://ffk-kosova.com/agjenda-e-perfaqesueses-se-kosoves/20%Daily2017-03-20 17:50
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-gjysmefinale-te-digitalb-kupes/20%Daily2017-03-20 13:54
https://ffk-kosova.com/17886/20%Daily2017-03-20 10:27
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-vizitoi-perfaqesuesen-u21/20%Daily2017-03-20 10:06
https://ffk-kosova.com/trepca89-bindese-besa-fiton-ne-gjilan/20%Daily2017-03-19 14:57
https://ffk-kosova.com/neser-perzgjedhesi-bunjaki-mban-konference-per-media/20%Daily2017-03-19 09:38
https://ffk-kosova.com/drita-arketon-tri-pike-si-mysafire-drenica-fiton-ne-shtepi/20%Daily2017-03-18 14:59
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-128/20%Daily2017-03-17 15:11
https://ffk-kosova.com/feronikeli-fiton-me-lehtesi-ndaj-hajvalise/20%Daily2017-03-17 14:37
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-22/20%Daily2017-03-17 13:00
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-gjysmefinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-03-17 08:56
https://ffk-kosova.com/trepca-eliminoi-trepcen89-pas-penalltive/20%Daily2017-03-16 14:48
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-2/20%Daily2017-03-16 13:50
https://ffk-kosova.com/salihu-priti-drejtuesit-e-kompanise-turke-akay-construction-inc/20%Daily2017-03-16 11:47
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-merr-pjese-ne-takimin-e-14-federatave-te-rajonit-ne-larnaca/20%Daily2017-03-16 09:21
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-21-te/20%Daily2017-03-15 21:52
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-ishte-mysafir-ne-asamblene-e-fshf-se/20%Daily2017-03-15 19:20
https://ffk-kosova.com/yll-hoxha-kerkon-falje-publike/20%Daily2017-03-15 14:54
https://ffk-kosova.com/besa-drenica-dhe-llapi-kalojne-ne-gjysmefinale/20%Daily2017-03-15 14:41
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-127/20%Daily2017-03-15 14:25
https://ffk-kosova.com/evidenca-e-kartoneve-dhe-shikueshmerise/20%Daily2017-03-15 11:03
https://ffk-kosova.com/sot-perfundon-afati-per-akreditim-per-ndeshjen-kosove-islande/20%Daily2017-03-15 09:48
https://ffk-kosova.com/neser-fillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-islande/20%Daily2017-03-15 09:00
https://ffk-kosova.com/te-premten-shorti-per-gjysmefinalen-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-03-15 07:36
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-21/20%Daily2017-03-14 14:49
https://ffk-kosova.com/presidenti-i-ffk-se-vokrri-bashke-me-kryeministrin-mustafa-dhe-ministrin-shala-vizituan-vendin-ku-do-te-nisin-punimet-per-ndertimin-e-stadiumit-kombetar/20%Daily2017-03-14 14:02
https://ffk-kosova.com/feronikeli-hajvalia-e-hap-javen-e-22-te-ne-vala-superlige/20%Daily2017-03-14 11:48
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-pare-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-03-14 11:36
https://ffk-kosova.com/neser-kreret-e-qeverise-dhe-ffk-se-vizitojne-ngastren-kadastrale-ne-bernice/20%Daily2017-03-13 15:38
https://ffk-kosova.com/tabela-fair-play/20%Daily2017-03-13 14:15
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-cerekfinale/20%Daily2017-03-13 11:40
https://ffk-kosova.com/trepca89-e-feronikeli-fitojne-si-mysafire-drita-fiton-ne-shtepi/20%Daily2017-03-12 14:12
https://ffk-kosova.com/akreditimi-per-ndeshjen-kosove-islande/20%Daily2017-03-12 10:03
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-20-te/20%Daily2017-03-11 22:32
https://ffk-kosova.com/prishtina-shkeputi-tri-pike-ne-minutat-shtese-ne-adem-jashari-llapi-barazoi-ne-shtepi/20%Daily2017-03-11 14:33
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-126/20%Daily2017-03-10 14:26
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-20/20%Daily2017-03-10 13:45
https://ffk-kosova.com/kosova-rikthehet-ne-poziten-e-164-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2017-03-09 14:41
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2017-03-09 14:17
https://ffk-kosova.com/evidenca-e-kartoneve-dhe-shikuesve/20%Daily2017-03-09 12:21
https://ffk-kosova.com/evidenca-e-kartoneve/20%Daily2017-03-08 22:21
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-125/20%Daily2017-03-08 15:01
https://ffk-kosova.com/feronikeli-fiton-ne-duel-me-llapin-ngjitet-ne-poziten-e-dyte/20%Daily2017-03-08 14:46
https://ffk-kosova.com/me-1819-mars-nisin-garat-liga-e-dyte-junioret-dhe-kadetet/20%Daily2017-03-08 10:08
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-19/20%Daily2017-03-07 15:24
https://ffk-kosova.com/trepca89-e-mposhti-prishtinen-e-rrit-epersine-ndaj-ndjekesve/20%Daily2017-03-07 14:28
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-20-te/20%Daily2017-03-07 14:09
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjes-trepca89-prishtina/20%Daily2017-03-06 14:02
https://ffk-kosova.com/besa-fituese-e-turneut-adem-jashari/20%Daily2017-03-05 21:38
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kosoves-e-permbyllen-pjesemarrjen-ne-turneun-analya-cup/20%Daily2017-03-05 16:50
https://ffk-kosova.com/17579/20%Daily2017-03-05 13:41
https://ffk-kosova.com/prishtina-besa-finalja-e-turneut-adem-jashari/20%Daily2017-03-04 22:11
https://ffk-kosova.com/llapi-mposhti-gjilanin-trepca-ferizaj-mbyllet-pa-fitues/20%Daily2017-03-04 13:52
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-seminar-per-vezhguesit-e-futsallit/20%Daily2017-03-04 13:10
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kosoves-mposhten-nga-rumania-por-e-permiresojne-nivelin-e-lojes/20%Daily2017-03-03 16:40
https://ffk-kosova.com/trepca89-e-prishtina-realizuan-fitore-te-lehta/20%Daily2017-03-03 14:10
https://ffk-kosova.com/ekspedita-e-gjyqtareve-udhetoi-ne-malte/20%Daily2017-03-03 07:41
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves/20%Daily2017-03-02 14:01
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-124/20%Daily2017-03-02 11:33
https://ffk-kosova.com/kosova-pesoi-humbje-nga-polonia/20%Daily2017-03-01 16:19
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-18-te/20%Daily2017-03-01 15:00