XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-7-te-2/20%Daily2017-09-29 20:55
https://ffk-kosova.com/orari-i-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve/20%Daily2017-09-29 14:53
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-14/20%Daily2017-09-29 14:26
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-147/20%Daily2017-09-29 12:52
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-45/20%Daily2017-09-29 12:20
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-17-mban-grumbullim-me-gjeneraten-2002/20%Daily2017-09-29 09:02
https://ffk-kosova.com/ja-ku-mund-ti-blini-biletat-per-ndeshjen-kosove-ukraine/20%Daily2017-09-29 08:47
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u15-mban-kamp-treditor-ne-gjermani/20%Daily2018-12-10 00:23
https://ffk-kosova.com/agjenda-e-kombetares-a-per-ndeshjet-me-ukrainen-dhe-islanden/20%Daily2017-09-28 21:06
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-zhvilloi-ndeshje-testuese-me-kek-un/20%Daily2017-09-28 20:32
https://ffk-kosova.com/sfida-ndermjet-drites-e-gjilanit-u-mbyll-pa-fitues/20%Daily2017-09-28 16:15
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-per-ankesa-4/20%Daily2017-09-28 13:48
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-8-te/20%Daily2017-09-28 12:32
https://ffk-kosova.com/22562/20%Daily2017-09-27 17:25
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-mban-grumbullim-treditor/20%Daily2017-09-27 16:10
https://ffk-kosova.com/llapi-pesoi-humbjen-e-pare-flamurtari-e-shijoi-fitoren-e-pare-2/20%Daily2017-09-27 16:01
https://ffk-kosova.com/ffk-se-shpejti-do-te-nise-me-sistemin-digjital-te-garave/20%Daily2017-09-27 13:57
https://ffk-kosova.com/22535/20%Daily2017-09-26 19:54
https://ffk-kosova.com/nis-puna-per-implementimin-e-sistemit-digjital-te-garave/20%Daily2017-09-26 17:14
https://ffk-kosova.com/testet-fizike-per-gjyqtare-mbahen-me-3-tetor/20%Daily2017-09-26 12:58
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-13/20%Daily2017-09-26 08:50
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-6-te-2/20%Daily2017-09-25 21:06
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-23/20%Daily2017-09-25 18:50
https://ffk-kosova.com/digitalb-fiton-te-drejtat-televizive-per-vala-superlige-edhe-per-dy-edicione/20%Daily2017-09-25 13:40
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-44/20%Daily2017-09-25 12:30
https://ffk-kosova.com/nuza-berisha-e-selimaj-ne-ligen-e-kampioneve-u-19/20%Daily2017-09-25 10:42
https://ffk-kosova.com/fillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-ukraine/20%Daily2017-09-25 07:55
https://ffk-kosova.com/drita-e-mposhti-vllaznine/20%Daily2017-09-24 16:12
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-u-prit-nga-kryeministri-ramush-haradinaj/20%Daily2017-09-24 11:48
https://ffk-kosova.com/drenica-e-besa-fituan-ne-shtepi-gjilani-prishtina-nuk-dha-fitues/20%Daily2017-09-23 16:13
https://ffk-kosova.com/llapi-e-kaloi-me-sukses-edhe-sfiden-me-vellaznimin/20%Daily2017-09-23 13:45
https://ffk-kosova.com/trepca89-e-mundi-feronikelin-ne-drenas/20%Daily2017-09-22 16:35
https://ffk-kosova.com/fillon-implementimi-i-programit-grassroots/20%Daily2017-09-22 14:58
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-3/20%Daily2017-09-22 13:05
https://ffk-kosova.com/klubi-turk-fton-presidentin-vokrri-ne-ceremonine-e-perurimit-te-stadiumit-te-ri/20%Daily2017-09-22 10:53
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-12/20%Daily2017-09-21 20:02
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-5-te-2/20%Daily2017-09-21 19:34
https://ffk-kosova.com/trajneri-i-kombetares-a-te-femrat-veton-citaku-takoi-shume-futbolliste-ne-diaspore/20%Daily2017-09-21 15:16
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-146/20%Daily2017-09-21 13:22
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-43/20%Daily2017-09-19 11:48
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-takimi-i-pare-per-programin-uefa-grassroots-charter/20%Daily2017-09-19 11:25
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kombetares-u-19-barazuan-me-malin-e-zi/20%Daily2017-09-18 16:11
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-6-te-dhe-7-te-ne-vala-superlige/20%Daily2017-09-18 13:55
https://ffk-kosova.com/ffk-fshf-marreveshje-per-shkembim-te-gjyqtareve/20%Daily2017-09-18 13:33
https://ffk-kosova.com/gjilani-e-befasoi-kampionin-ne-mitrovice-drita-bindese-kunder-drenices/20%Daily2017-09-17 16:29
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-4-t-2/20%Daily2017-09-17 15:26
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kombetares-u19-shpresojne-ne-fitore-kunder-malit-te-zi/20%Daily2017-09-17 13:44
https://ffk-kosova.com/llapi-e-prishtina-fitojne-ne-shtepi-flamurtari-ende-pa-fitore/20%Daily2017-09-16 16:26
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-2/20%Daily2017-09-16 11:12
https://ffk-kosova.com/u-shenua-26-vjetori-i-pavaresimit-te-futbollit-te-kosoves/20%Daily2017-09-15 17:01
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-humb-nga-islanda-por-jep-shpresa-per-te-ardhmen/20%Daily2017-09-15 14:57
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-145/20%Daily2017-09-15 14:15
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-11/20%Daily2017-09-15 13:15
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-42/20%Daily2017-09-15 10:20
https://ffk-kosova.com/vellaznimi-shkeputi-nje-pike-ne-gjilan/20%Daily2017-09-14 16:32
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-e-gatshme-per-sfiden-me-islanden/20%Daily2017-09-14 12:54
https://ffk-kosova.com/akreditimi-per-ndeshjet-e-tetorit/20%Daily2017-09-14 12:01
https://ffk-kosova.com/neser-ndeshja-revyale-flamurtari-prishtina/20%Daily2017-09-14 10:41
https://ffk-kosova.com/vllaznia-shijoi-fitoren-e-pare-fituan-edhe-besa-e-liria/20%Daily2017-09-13 16:50
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-3-te/20%Daily2017-09-12 20:38
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-144/20%Daily2017-09-12 19:31
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-pesoi-humbje-nga-gjermania/20%Daily2017-09-12 18:44
https://ffk-kosova.com/llapi-arketoi-nje-pike-ne-drenas/20%Daily2017-09-12 16:43
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-te-garave-per-ndeshjen-kika-bashkimi/20%Daily2017-09-12 14:34
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-41/20%Daily2017-09-12 14:12
https://ffk-kosova.com/leter-qarkore-2/20%Daily2017-09-12 09:38
https://ffk-kosova.com/ffk-vazhdon-partneritetin-me-vala-telekomin-e-kosoves/20%Daily2017-09-12 09:15
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-10/20%Daily2017-09-11 17:48
https://ffk-kosova.com/22019/20%Daily2017-09-11 16:37
https://ffk-kosova.com/ftese-per-oferte/20%Daily2017-09-11 14:00
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-mbajti-dy-stervitje-ne-duisburg/20%Daily2017-09-10 17:45
https://ffk-kosova.com/21986/20%Daily2017-09-10 16:47
https://ffk-kosova.com/prishtina-arrin-fitoren-e-dyte-flamurtari-merr-piken-e-pare/20%Daily2017-09-09 16:47
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-ne-qendren-sportive-sportschule-wedau-ne-duisburg/20%Daily2017-09-09 14:32
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-e-femrave-udhetoi-ne-gjermani/20%Daily2017-09-09 07:50
https://ffk-kosova.com/feronikeli-fitoi-ne-shtepi-llapi-barazoi-me-gjilanin/20%Daily2017-09-08 16:37
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve/20%Daily2017-09-08 11:26
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-trete-ne-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-09-07 13:03
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-mban-grumbullim-dyditor/20%Daily2017-09-07 12:02
https://ffk-kosova.com/bunjaku-nje-humbje-qe-dhemb/20%Daily2017-09-05 21:22
https://ffk-kosova.com/kosova-e-pafat-pesoi-nga-finlanda/20%Daily2017-09-05 21:04
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-pesoi-me-rezultat-te-ngushte-nga-gjermania/20%Daily2017-09-05 19:21
https://ffk-kosova.com/dreke-e-perbashket-e-delegacioneve-para-sfides-gjermani-kosove/20%Daily2017-09-05 15:07
https://ffk-kosova.com/ffk-shtroi-darke-per-delegacionin-e-finlandes-dhe-fifa-s/20%Daily2017-09-04 21:13
https://ffk-kosova.com/kosova-kerkon-fitoren-e-pare-ne-duel-me-finlanden/20%Daily2017-09-04 17:39
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-21-synon-paraqitje-dinjitoze-edhe-kunder-gjermanise/20%Daily2017-09-04 17:28
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-per-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-09-04 10:10
https://ffk-kosova.com/kushtrim-munishi-zbardh-listen-e-futbollisteve-per-gjermani/20%Daily2017-09-03 22:58
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-vazhdoi-me-pergatitjet-per-sfiden-me-gjermanine/20%Daily2017-09-03 19:06
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-ndeshjeve-te-sotme-2/20%Daily2017-09-03 17:12
https://ffk-kosova.com/bunjaku-luajtem-mire-si-kolektiv-e-dhimbshme-qe-pesuam-gol/20%Daily2017-09-03 14:57
https://ffk-kosova.com/kosova-pesoi-humbje-me-rezultat-te-ngushte-nga-kroacia/20%Daily2017-09-03 14:33
https://ffk-kosova.com/ndeshja-kroaci-kosove-u-nderpre-per-shkak-te-shiut/20%Daily2017-09-02 20:46
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-arriti-ne-osnabruck-mbajti-stervitje-te-lehte/20%Daily2017-09-02 18:32
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-ndeshjeve-te-zhvilluara-sot/20%Daily2017-09-02 18:18
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-udhetoi-per-ne-gjermani/20%Daily2017-09-02 08:55
https://ffk-kosova.com/prekazi-shpirti-luftarak-i-ekipit-na-e-solli-fitoren/20%Daily2017-09-01 22:55
https://ffk-kosova.com/fitore-historike-e-kosoves-u21-e-permbys-norvegjine-ne-adem-jashari/20%Daily2017-09-01 20:23
https://ffk-kosova.com/shuker-vokrri-do-ta-thellojme-edhe-me-shume-bashkepunimin/20%Daily2017-09-01 20:10
https://ffk-kosova.com/bunjaku-kroacia-favorite-metojme-ta-befasojme/20%Daily2017-09-01 19:00
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-2-te-2/20%Daily2017-09-01 15:42