XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-rrethit-te-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-10-31 14:21
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-51/20%Daily2017-10-31 13:21
https://ffk-kosova.com/drenica-trepca89-sfida-hapese-e-javes-se-14-te/20%Daily2017-10-31 12:18
https://ffk-kosova.com/feronikeli-ia-shkaktoi-humbjen-e-pare-gjilanit/20%Daily2017-10-30 17:37
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2017-10-30 13:11
https://ffk-kosova.com/fitore-te-llapit-trepces89-dhe-drites/20%Daily2017-10-29 14:40
https://ffk-kosova.com/prishtina-rikthehet-te-fitorja-e-mposht-flamurtarin/20%Daily2017-10-28 13:38
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-12-te/20%Daily2017-10-27 21:30
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-13-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-10-27 16:26
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-151/20%Daily2017-10-27 14:43
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-50/20%Daily2017-10-27 14:23
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-liga-e-dyte-junioret-kadetet-dhe-femrat/20%Daily2017-10-27 12:24
https://ffk-kosova.com/neser-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-10-26 16:49
https://ffk-kosova.com/prishtina-flamurtari-e-hap-javen-e-13-te-ne-vala-superlige/20%Daily2017-10-26 14:32
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-17-lista-e-futbollisteve-per-grumbullimin-me-30-e-31-tetor/20%Daily2017-10-26 14:21
https://ffk-kosova.com/besa-gjilani-mbyllet-pa-fitues-feronikeli-rigjen-fitoren/20%Daily2017-10-26 14:05
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-disiplinor-10/20%Daily2017-10-26 13:30
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-11-te-2/20%Daily2017-10-25 21:31
https://ffk-kosova.com/presidenti-i-ffk-se-z-fadil-vokrri-ngushellon-familjen-e-shemsi-humollit/20%Daily2017-10-25 20:08
https://ffk-kosova.com/llapi-fiton-ne-skenderaj-rikthehet-ne-poziten-e-pare/20%Daily2017-10-25 13:46
https://ffk-kosova.com/vellaznimi-shkeputi-nje-pike-ne-prizren/20%Daily2017-10-24 13:40
https://ffk-kosova.com/fillon-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjet-e-nentorit/20%Daily2017-10-24 11:59
https://ffk-kosova.com/te-enjten-luajne-skuadrat-e-liges-se-dyte-dhe-junioret/20%Daily2017-10-23 18:07
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-12-te-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2017-10-23 17:25
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-150/20%Daily2017-10-23 13:59
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-49/20%Daily2017-10-23 13:34
https://ffk-kosova.com/vendimi-i-kg-se-per-ndeshjen-flamurtari-vellaznimi/20%Daily2017-10-23 13:01
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-merr-pjese-ne-the-best-fifa-football-awards-2017/20%Daily2017-10-23 12:17
https://ffk-kosova.com/23629/20%Daily2017-10-22 14:11
https://ffk-kosova.com/ligjerata-dhe-lojera-futbolli-ne-kampin-futboll-per-qef-futboll-per-krejt-2/20%Daily2017-10-21 16:22
https://ffk-kosova.com/prishtina-merr-kryesimin-e-vala-superliges/20%Daily2017-10-21 14:50
https://ffk-kosova.com/nisi-kampi-futboll-per-qef-futboll-per-krejt/20%Daily2017-10-21 10:16
https://ffk-kosova.com/liria-bindese-pa-fitues-ne-gjilan-dhe-skenderaj/20%Daily2017-10-20 16:23
https://ffk-kosova.com/mbahet-kampi-edukativ-socializimi-dhe-barazia-gjinore/20%Daily2017-10-20 13:43
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-15/20%Daily2017-10-19 13:37
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-5/20%Daily2017-10-19 13:19
https://ffk-kosova.com/nuza-dhe-selimaj-ndajne-drejtesine-ne-kualifikimet-per-evropianin-u-17-2/20%Daily2017-10-19 10:25
https://ffk-kosova.com/treshja-e-gjyqtareve-kosovare-diplomohet-ne-qendren-e-ekselences-per-gjyqtare-ne-uefa/20%Daily2017-10-18 17:41
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-rrethit-te-pare-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-10-18 15:02
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-149/20%Daily2017-10-18 14:59
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-mysafir-special-ne-ndeshjen-skenderbeu-partizani/20%Daily2017-10-18 12:58
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-11-te-dhe-12-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-10-17 18:35
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-rrethit-te-pare-te-kupes/20%Daily2017-10-17 12:51
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-10-te-2/20%Daily2017-10-16 21:25
https://ffk-kosova.com/hungaria-e-forte-per-kombetaren-u17/20%Daily2017-10-16 18:28
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-pare-te-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2017-10-16 14:29
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-48/20%Daily2017-10-16 12:57
https://ffk-kosova.com/liburni-pesoi-humbje-nga-armenet/20%Daily2017-10-15 20:07
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-e-gatshme-per-ndeshjen-me-hungarine/20%Daily2017-10-15 14:45
https://ffk-kosova.com/prishtina-i-gezohet-fitores-ne-mitrovice-fitojne-edhe-gjilani-e-besa/20%Daily2017-10-15 14:13
https://ffk-kosova.com/liria-e-befasoi-feronikelin-llapi-fiton-ne-shtepi/20%Daily2017-10-14 14:22
https://ffk-kosova.com/liburni-nuk-ia-doli-perballe-kampionit-te-kroacise/20%Daily2017-10-13 20:57
https://ffk-kosova.com/filloi-liga-e-femrave-u-16/20%Daily2017-10-13 16:25
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-17-pesoi-humbje-edhe-nga-uellsi/20%Daily2017-10-13 13:53
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-148/20%Daily2017-10-13 13:18
https://ffk-kosova.com/liburni-e-mposhti-kampionin-e-frances-video/20%Daily2017-10-12 20:52
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-9-te-2/20%Daily2017-10-12 20:22
https://ffk-kosova.com/te-henen-shorti-per-rrethin-e-pare-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-10-12 17:19
https://ffk-kosova.com/me-13-nentor-miqesorja-kosove-letoni/20%Daily2017-10-12 15:56
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-10-te-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2017-10-12 14:48
https://ffk-kosova.com/para-ndeshjes-me-uellsin-atmosfere-e-mire-ne-kombetaren-u17/20%Daily2017-10-12 13:58
https://ffk-kosova.com/kombetaren-u17-e-vizitoi-ambasadorja-e-kosoves-ne-hungari-znj-luljete-vuniqi/20%Daily2017-10-12 12:41
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-47/20%Daily2017-10-12 11:17
https://ffk-kosova.com/vendimi-i-kg-se-per-ndeshjen-ballkani-rahoveci/20%Daily2017-10-12 10:57
https://ffk-kosova.com/java-e-10-te-dy-ndeshje-te-shtunen-tjerat-te-dielen/20%Daily2017-10-11 18:52
https://ffk-kosova.com/prishtina-trepca89-e-drenica-fituan-si-vendase/20%Daily2017-10-11 14:14
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-humbi-nga-holanda/20%Daily2017-10-10 17:09
https://ffk-kosova.com/drita-mposht-llapin-ska-fitues-ne-prishtine-e-prizren/20%Daily2017-10-10 15:17
https://ffk-kosova.com/23153/20%Daily2017-10-10 13:17
https://ffk-kosova.com/delegacioni-i-ffk-se-vizitoi-punimet-ne-stadiumin-e-qytetit-ne-prishtine/20%Daily2017-10-10 10:31
https://ffk-kosova.com/islanda-e-mund-kosoven-dhe-kualifikohet-ne-boteror/20%Daily2017-10-09 21:18
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-shkruan-histori-kualifikohet-ne-rrethin-elite/20%Daily2017-10-09 17:17
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-9-te-ne-vala-superlige/20%Daily2017-10-09 13:36
https://ffk-kosova.com/bunjaku-islanda-favorit-por-synojme-ta-befasojme/20%Daily2017-10-09 00:12
https://ffk-kosova.com/pritje-e-ngrohte-nga-kreret-e-federates-islandeze-per-kreret-e-ffk-se/20%Daily2017-10-08 23:55
https://ffk-kosova.com/23026/20%Daily2017-10-08 13:13
https://ffk-kosova.com/darke-pershendetese-per-perzgjedhesin-albert-bunjaku/20%Daily2017-10-07 19:41
https://ffk-kosova.com/kombetarja-e-kosoves-udhetoi-per-ne-hungari/20%Daily2017-10-07 07:48
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-shtroi-darke-per-delegacionin-e-ukraines/20%Daily2017-10-07 00:01
https://ffk-kosova.com/konferenca-e-perzgjedhesit-dhe-e-kapitenit-video/20%Daily2017-10-06 23:04
https://ffk-kosova.com/kosova-mposhtet-nga-ukraina/20%Daily2017-10-06 20:59
https://ffk-kosova.com/ngadhenjim-i-kombetares-u-19-kapiteni-leutrim-kryeziu-hero-i-ndeshjes/20%Daily2017-10-06 20:04
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-4/20%Daily2017-10-06 12:37
https://ffk-kosova.com/22898/20%Daily2017-10-05 20:53
https://ffk-kosova.com/22880/20%Daily2017-10-05 18:09
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-9-te-te-liges-se-pare/20%Daily2017-10-05 17:12
https://ffk-kosova.com/optimizem-e-deshire-per-fitore-kunder-izraelit/20%Daily2017-10-05 17:04
https://ffk-kosova.com/ffk-organizon-kursin-per-trajnere-per-licencen-c/20%Daily2017-10-05 10:06
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-5-te-te-liges-se-femrave/20%Daily2017-10-05 08:54
https://ffk-kosova.com/kombetarja-arriti-ne-shkoder/20%Daily2017-10-04 17:35
https://ffk-kosova.com/22823/20%Daily2017-10-04 12:32
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-pare-para-sfides-me-ukrainen/20%Daily2017-10-03 17:17
https://ffk-kosova.com/humbje-minimale-e-kombetares-u-19/20%Daily2017-10-03 16:29
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-priti-ambasadorin-hungarez/20%Daily2017-10-03 14:00
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-9-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-10-03 11:28
https://ffk-kosova.com/bunjaku-publikoi-listen-e-futbollisteve-shpreson-te-befasoje-ukrainen-dhe-islanden/20%Daily2017-10-03 10:26
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-46/20%Daily2017-10-03 08:47
https://ffk-kosova.com/gjilani-ngjitet-ne-poziten-e-dyte-drita-shkeput-nje-pike-ne-drenas/20%Daily2017-10-02 16:29
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-8-te-2/20%Daily2017-10-02 15:52
https://ffk-kosova.com/atmosfere-e-mire-para-duelit-me-austrine/20%Daily2017-10-02 14:34
https://ffk-kosova.com/te-merkuren-testet-fizike-per-gjyqtare/20%Daily2017-10-02 11:03
https://ffk-kosova.com/perfundoi-kampi-u-15-ne-grunberg/20%Daily2018-12-10 00:22
https://ffk-kosova.com/te-marten-konferenca-e-perzgjedhesit-bunjaku/20%Daily2017-10-01 16:09
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-udhetoi-per-ne-austri/20%Daily2017-10-01 16:03
https://ffk-kosova.com/llapi-bindes-kunder-prishtines-drenica-fitoi-ne-peje/20%Daily2017-10-01 15:48