XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-156/20%Daily2017-11-30 15:12
https://ffk-kosova.com/sekretari-i-pergjithshem-eroll-salihu-mori-pjese-ne-mbledhjen-e-komitetit-ligjor-te-uefa-s/20%Daily2017-11-30 14:47
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-56/20%Daily2017-11-29 12:25
https://ffk-kosova.com/njoftim-nga-komisioni-i-garave/20%Daily2017-11-29 09:02
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-18-te-ne-vala-superlige-2/20%Daily2017-11-28 12:00
https://ffk-kosova.com/prishtina-e-mposhti-gjilanin-rikthehet-ne-poziten-e-dyte/20%Daily2017-11-27 14:10
https://ffk-kosova.com/kosova-e-fitoi-miqesoren-kunder-malit-te-zi/20%Daily2017-11-26 14:28
https://ffk-kosova.com/pa-fitues-ne-riza-lushta-drita-e-drenica-arketojne-nga-tri-pike-te-reja/20%Daily2017-11-26 14:25
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kombetares-a-te-gatshme-per-sproven-me-malazezet/20%Daily2017-11-25 17:55
https://ffk-kosova.com/llapi-dhe-liria-realizuan-fitoret-e-radhes/20%Daily2017-11-25 14:33
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-e-pafat-humbi-kunder-rusise-ne-ndeshjen-per-vendin-e-trete/20%Daily2017-11-25 13:39
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-femrat-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2017-11-24 17:56
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-55/20%Daily2017-11-24 16:00
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-155/20%Daily2017-11-24 14:43
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-16-te/20%Daily2017-11-24 14:17
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-17-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-11-24 13:15
https://ffk-kosova.com/kosova-u-19-femrat-ne-grup-me-gjermanine-2/20%Daily2017-11-24 10:34
https://ffk-kosova.com/prishtina-shenoi-fitore-si-mysafire/20%Daily2017-11-23 15:37
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-mposhti-shqiperine-shkon-ne-gjysmefinale/20%Daily2017-11-23 13:53
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-konferenca-e-pare-mjekesore-dhe-anti-doping/20%Daily2017-11-23 12:15
https://ffk-kosova.com/llapi-dhe-feronikeli-realizuan-fitore-me-rezultate-bindese/20%Daily2017-11-22 14:37
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-tubim-perkujtimor-kushtuar-favzi-rames-e-faton-domit/20%Daily2017-11-22 12:35
https://ffk-kosova.com/sqarim-nga-komisioni-disiplinor/20%Daily2017-11-21 20:32
https://ffk-kosova.com/me-23-nentor-do-te-organizohet-konferenca-e-pare-mjekesore-dhe-anti-doping/20%Daily2017-11-21 18:26
https://ffk-kosova.com/lista-e-futbollisteve-te-ftuara-per-ndeshjen-me-malin-e-zi/20%Daily2017-11-21 15:08
https://ffk-kosova.com/triumf-i-kombetares-u17-ne-ballafaqim-me-azerbajxhanin/20%Daily2017-11-21 12:49
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-154/20%Daily2017-11-21 12:46
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-16-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-11-21 12:34
https://ffk-kosova.com/ne-hapje-te-turneut-kombetarja-u17-peson-humbje/20%Daily2017-11-20 17:32
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-54/20%Daily2017-11-20 13:21
https://ffk-kosova.com/tubim-perkujtimor-per-favzi-ramen-e-faton-domin/20%Daily2017-11-20 12:45
https://ffk-kosova.com/sot-nsi-kursi-per-trajnere-pet-licence-c-te-uefa-s/20%Daily2017-11-20 11:54
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-15-te-2/20%Daily2017-11-19 21:07
https://ffk-kosova.com/kombetarja-e-kosoves-u17-udhetoi-per-turqi/20%Daily2017-11-19 20:37
https://ffk-kosova.com/neser-fillon-kursi-per-trajnere-te-licences-c-te-uefa-s/20%Daily2017-11-19 09:43
https://ffk-kosova.com/drita-e-trepca89-fituan-ne-shtepi-llapi-barazoi-me-feronikelin/20%Daily2017-11-18 14:23
https://ffk-kosova.com/24622/20%Daily2017-11-17 17:41
https://ffk-kosova.com/drenica-e-befasoi-prishtinen-flamurtari-realizoi-fitoren-e-dyte/20%Daily2017-11-17 14:21
https://ffk-kosova.com/komunikate-nga-ffk/20%Daily2017-11-17 09:20
https://ffk-kosova.com/orari-i-liges-se-dyte-junioreve-dhe-liges-se-femrave/20%Daily2017-11-16 21:20
https://ffk-kosova.com/24574/20%Daily2017-11-16 19:29
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-15-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-11-16 15:45
https://ffk-kosova.com/termini-i-afateve-kalimtare-dhe-i-edicioneve-garuese/20%Daily2017-11-16 14:32
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-barazoi-me-azerbejxhanin-ne-baku/20%Daily2017-11-14 16:05
https://ffk-kosova.com/kosova-e-shijon-fitoren-e-pare-ne-shtepi-e-mposht-letonine/20%Daily2017-11-13 20:52
https://ffk-kosova.com/federata-e-azerbejxhanit-shtroi-darke-per-delegacionin-e-ffk-se/20%Daily2017-11-13 20:17
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-shpreson-te-marre-rezultat-pozitiv-ne-azerbejxhan/20%Daily2017-11-13 16:40
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-15-te-2/20%Daily2017-11-13 10:01
https://ffk-kosova.com/sot-ndeshja-kosove-letoni-biletat-shiten-edhe-sot/20%Daily2017-11-13 09:00
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-shtroi-darke-per-kreret-e-federates-se-let/20%Daily2017-11-12 20:28
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-meton-fitore-kerkon-perkrahje-nga-publiku/20%Daily2017-11-12 15:08
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-udhetoi-per-ne-baku/20%Daily2017-11-12 07:38
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-mbajti-seancen-e-fundit-stervitore-para-nisjes-ne-azerbejxhan/20%Daily2017-11-11 16:12
https://ffk-kosova.com/atmosfere-dhe-angazhim-per-pune-ne-kombetaren-a/20%Daily2017-11-11 15:57
https://ffk-kosova.com/komunikate-per-media/20%Daily2017-11-10 17:09
https://ffk-kosova.com/vazhdojne-pergatitjet-me-perkushtim-te-djemve-te-kombetares-a/20%Daily2017-11-10 15:48
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-u-rikthehet-stervitjeve-ska-vend-per-deshperim/20%Daily2017-11-10 15:22
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-153/20%Daily2017-11-10 10:39
https://ffk-kosova.com/sot-nis-shitja-e-biletave-per-miqesoren-kosove-letoni/20%Daily2017-11-09 23:13
https://ffk-kosova.com/kosova-krijoi-rastet-izraeli-shenoi-golat/20%Daily2017-11-09 21:38
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2017-11-09 15:13
https://ffk-kosova.com/sot-ndeshja-kosove-izrael-biletat-mund-ti-gjeni-edhe-tek-stadiumi/20%Daily2017-11-09 09:48
https://ffk-kosova.com/24212/20%Daily2017-11-08 18:29
https://ffk-kosova.com/u-mmbaj-mbledhja-e-radhes-e-ke/20%Daily2017-11-08 16:01
https://ffk-kosova.com/24188/20%Daily2017-11-08 15:04
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-ndeshjen-kosove-izrael/20%Daily2017-11-08 14:16
https://ffk-kosova.com/agjenda-e-kombetares-a-dhe-e-kombetares-u21/20%Daily2017-11-08 12:26
https://ffk-kosova.com/sahiti-publikoi-listen-e-futbollisteve-per-miqesoren-me-letonine-video/20%Daily2017-11-08 12:10
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-53/20%Daily2017-11-07 21:17
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-mori-pjese-ne-perurimin-e-stadiumit-ne-kacanik/20%Daily2017-11-07 16:02
https://ffk-kosova.com/atmosfere-optimiste-ne-kombetaren-u21-para-sfides-me-izraelin/20%Daily2017-11-07 14:50
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-trete-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-11-07 14:09
https://ffk-kosova.com/neser-publikohet-lista-e-futbollisteve-te-kombetares-a-per-miqesoren-me-letonine/20%Daily2017-11-07 09:42
https://ffk-kosova.com/te-enjten-luhen-ndeshjet-e-liges-se-dyte-dhe-te-junioreve/20%Daily2017-11-06 21:36
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-mbajti-stervitjen-e-pare-para-ndeshjes-me-izraelin/20%Daily2017-11-06 17:52
https://ffk-kosova.com/prekazi-video/20%Daily2017-11-06 11:23
https://ffk-kosova.com/sot-filloi-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-izreal/20%Daily2017-11-06 10:55
https://ffk-kosova.com/24044/20%Daily2017-11-05 14:52
https://ffk-kosova.com/liria-e-mposhti-prishtinen-vellaznimi-i-arketoi-tri-pike-si-mysafir/20%Daily2017-11-04 14:23
https://ffk-kosova.com/24024/20%Daily2017-11-03 14:19
https://ffk-kosova.com/24022/20%Daily2017-11-03 14:18
https://ffk-kosova.com/drenica-e-mposhti-kampionin-ne-fuqi/20%Daily2017-11-03 14:11
https://ffk-kosova.com/besart-ismajli-ndane-drejtesine-ne-lojerat-olimpike-te-futsallit/20%Daily2017-11-03 13:53
https://ffk-kosova.com/te-marten-shorti-i-rrethit-te-trete-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-11-03 12:16
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-52/20%Daily2017-11-03 12:00
https://ffk-kosova.com/te-henen-konferenca-e-perzgjedhesit-rafet-prekazi/20%Daily2017-11-03 11:12
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-152/20%Daily2017-11-02 16:57
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-per-kf-rahoveci/20%Daily2017-11-02 16:49
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-13-te/20%Daily2017-11-02 15:26
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-14-te-ne-vala-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2017-11-02 14:55
https://ffk-kosova.com/kika-kalon-ne-rrethin-e-trete-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-11-02 14:17
https://ffk-kosova.com/rezultatet-e-rrethit-te-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2017-11-01 14:27
https://ffk-kosova.com/inicim-disiplinor-ndaj-kf-rahoveci/20%Daily2017-11-01 12:57
https://ffk-kosova.com/biletat-per-ndeshjen-kosove-u21-izrael-u21-dalin-ne-shitje-me-6-nentor/20%Daily2017-11-01 12:25
https://ffk-kosova.com/stadiumi-adem-jashari-arene-e-dy-ndeshjeve-nderkombetare/20%Daily2017-11-01 09:58