XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/drita-perforcon-poziten-e-pare-vellaznimi-ia-rrembeu-nje-pike-prishtines/20%Daily2018-03-31 14:15
https://ffk-kosova.com/besa-arketoi-nje-pike-te-rendesishme-ne-prizren/20%Daily2018-03-30 14:33
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-66/20%Daily2018-03-30 14:11
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-163/20%Daily2018-03-30 14:01
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-shkalles-se-dyte/20%Daily2018-03-30 13:57
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-e-femrave-zhvillon-miqesore-me-shqiperine/20%Daily2018-03-30 13:24
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-aktiviteti-te-gjithe-jemi-te-barabarte-me-femijet-me-nevoja-te-vecanta/20%Daily2019-03-29 20:37
https://ffk-kosova.com/orari-i-liges-se-femrave-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve/20%Daily2018-03-30 12:52
https://ffk-kosova.com/punimet-per-logon-e-re-pranohen-deri-me-3-prill/20%Daily2018-03-30 11:44
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-19/20%Daily2018-03-29 13:32
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-pare-2/20%Daily2018-03-29 09:38
https://ffk-kosova.com/rezultate-befasuese-ne-ligen-e-pare/20%Daily2018-03-28 14:20
https://ffk-kosova.com/kosova-e-mposhti-edhe-burkina-fason/20%Daily2018-03-27 20:03
https://ffk-kosova.com/kosova-u21-mbreselenese-barazon-me-gjermanine/20%Daily2018-03-27 20:02
https://ffk-kosova.com/e-treta-e-verteta-kombetarja-u-19-mund-sllovakine/20%Daily2018-03-27 18:55
https://ffk-kosova.com/ffk-dfb-bashkepunim-te-ngushte-edhe-ne-te-ardhmen/20%Daily2018-03-27 14:23
https://ffk-kosova.com/u-ndan-licencat-c-te-uefa-s-per-24-trajnere/20%Daily2018-03-27 10:42
https://ffk-kosova.com/biletat-per-ndeshjen-kosove-gjermani-shiten-edhe-sot/20%Daily2018-03-27 09:42
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-i-presidentit-te-ffk-se-z-fadil-vokrri-3/20%Daily2018-03-27 09:06
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-dhe-junioreve-5/20%Daily2018-03-27 08:45
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-e-gatshme-per-sproven-kunder-sllovakise/20%Daily2018-03-26 19:35
https://ffk-kosova.com/kosova-e-gjermania-marredhenie-te-shkelqyeshme-edhe-ne-futboll/20%Daily2018-03-26 19:33
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-mbajti-stervitjen-e-fundit-para-sfides-me-gjermanine-shprese-per-rezultat-pozitiv/20%Daily2018-03-26 18:21
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-22-te-ne-ligen-e-pare/20%Daily2018-03-26 18:10
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-me-stervitje-intensive-para-duelit-me-gjermanine/20%Daily2018-03-25 18:22
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-25-te/20%Daily2018-03-25 10:52
https://ffk-kosova.com/challandes-e-nis-me-fitore-zhegrova-debuton-me-gol/20%Daily2018-03-24 20:17
https://ffk-kosova.com/edhe-republika-e-irlandes-e-forte-per-kombetaren-u-19/20%Daily2018-03-24 18:54
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-po-vazhdon-pergatitjet-per-sfiden-me-gjermanine/20%Daily2018-03-24 17:37
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-sot-stervitet-ne-stadiumin-e-2-korrikut/20%Daily2018-03-24 10:26
https://ffk-kosova.com/miqesorja-kosova-madagaskari-neser-ne-oren-1900/20%Daily2018-03-23 20:31
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-fundit-para-miqesores-me-madagaskarin/20%Daily2018-03-23 20:19
https://ffk-kosova.com/pesimet-do-te-jene-mesim-per-kombetaren-u-19-ne-duel-me-republiken-e-iralndes/20%Daily2018-03-23 18:19
https://ffk-kosova.com/vendimet/20%Daily2018-03-23 17:37
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-mbajti-stervitjen-e-radhes-telashe-me-lendime-2/20%Daily2018-03-23 15:28
https://ffk-kosova.com/fillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-gjermani/20%Daily2018-03-23 14:45
https://ffk-kosova.com/shtyhen-ndeshjet-shkaku-i-reshjeve-te-bores/20%Daily2018-03-23 10:42
https://ffk-kosova.com/kosova-u21-e-mrekullueshme-e-mposht-azerbajxhanin/20%Daily2018-03-22 20:37
https://ffk-kosova.com/27346/20%Daily2018-03-22 16:35
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-dhe-junioreve-4/20%Daily2018-03-22 15:10
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-i-presidentit-te-ffk-se-z-fadil-vokrri-2/20%Daily2018-03-22 14:58
https://ffk-kosova.com/biletat-per-ndeshjen-kosove-azerbajxhan-shiten-edhe-sot/20%Daily2018-03-22 12:07
https://ffk-kosova.com/ambasadori-gashi-viziton-kombetaren-e-kosoves-ne-france/20%Daily2018-03-22 11:57
https://ffk-kosova.com/ffk-shtroi-darke-per-zyrtaret-e-azerbajxhanit-dhe-delegatin-e-uefa-s/20%Daily2018-03-21 23:06
https://ffk-kosova.com/ne-ndeshjen-e-pare-kombetarja-u-19-humbi-nga-portugalia-me-pervoje/20%Daily2018-03-21 21:39
https://ffk-kosova.com/kombetarja-zhvilloi-dy-stervitje-ujkani-e-zhegrova-optimiste/20%Daily2018-03-21 19:54
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-e-gatshme-per-sfiden-me-azerbajxhanin/20%Daily2018-03-21 17:30
https://ffk-kosova.com/vendimet-i-komisionit-per-ankesa/20%Daily2018-03-21 17:14
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-162/20%Daily2018-03-21 16:09
https://ffk-kosova.com/kombetarja-mbajti-stervitjen-e-pare-ne-paris/20%Daily2018-03-21 13:59
https://ffk-kosova.com/gara-per-trikun-me-te-mire/20%Daily2018-03-21 09:13
https://ffk-kosova.com/agjenda-e-kombetares-a-ne-france/20%Daily2018-03-20 20:50
https://ffk-kosova.com/djemte-e-kombetares-u-19-premtojne-rezultat-pozitiv-kunder-portugalise/20%Daily2018-03-20 20:38
https://ffk-kosova.com/futbollistet-e-kombetares-u21-e-presin-me-optimizem-sfiden-me-azerbajxhanin/20%Daily2018-03-20 14:47
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-dhe-junioreve-3/20%Daily2018-03-20 13:56
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-24-t-2/20%Daily2018-03-19 23:24
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-65/20%Daily2018-03-19 21:20
https://ffk-kosova.com/perkushtim-i-madh-i-kombetares-u-19-ne-pergatitje/20%Daily2018-03-19 20:05
https://ffk-kosova.com/konkurs-per-dizajnimin-e-logos-se-ffk-se/20%Daily2018-03-19 18:37
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-nisi-pergatitjet-per-dy-sfidat-e-radhes/20%Daily2018-03-19 17:45
https://ffk-kosova.com/orari-i-javes-se-22-te-ne-ligen-e-pare/20%Daily2018-03-19 12:53
https://ffk-kosova.com/lista-e-futbollisteve-te-ftuar-nga-bernard-challandes-per-miqesoret-e-marsit/20%Daily2018-03-19 10:59
https://ffk-kosova.com/drita-fiton-ne-gjakove-dhe-behet-lidere/20%Daily2018-03-18 15:42
https://ffk-kosova.com/drenica-mposhti-liderin-barazim-dramatik-ne-podujeve/20%Daily2018-03-17 15:22
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-udhetoi-per-portugali/20%Daily2018-03-17 09:17
https://ffk-kosova.com/kampionja-boterore-e-futbollit-ne-stil-te-lire-luan-ne-nje-video-te-pabesueshme-neper-evrope-per-te-lansuar-fushaten-e-uefa-se-luajcdokund/20%Daily2018-03-16 19:14
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-18/20%Daily2018-03-16 13:22
https://ffk-kosova.com/26973/20%Daily2018-03-16 13:06
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-23-te-2/20%Daily2018-03-16 12:23
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-64/20%Daily2018-03-16 11:37
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-shitjen-e-biletave-te-ndeshjes-kosove-azerbejxhan/20%Daily2018-03-15 19:30
https://ffk-kosova.com/flamurtari-arketoi-nje-pike-ne-gjilan/20%Daily2018-03-15 15:05
https://ffk-kosova.com/kosova-ne-poziten-e-176-ne-renditjen-e-re-te-fifa-s/20%Daily2018-03-15 14:20
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-22-te-2/20%Daily2018-03-14 22:59
https://ffk-kosova.com/prishtina-barazoi-me-trepcen89-drita-i-afrohet/20%Daily2018-03-14 15:45
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-per-ankesa-5/20%Daily2018-03-14 14:53
https://ffk-kosova.com/prekazi-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjet-me-azerbejxhanin-dhe-gjermanine/20%Daily2018-03-14 14:27
https://ffk-kosova.com/nis-shitja-e-biletave-per-ndeshjet-madagaskar-kosova-dhe-burkina-faso-kosova/20%Daily2018-03-14 13:57
https://ffk-kosova.com/sot-mbyllet-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjet-e-kombetares-u21/20%Daily2018-03-14 10:18
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-161/20%Daily2018-03-13 18:47
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-pare/20%Daily2018-03-13 09:33
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-23-te-ne-vala-superlige/20%Daily2018-03-12 16:27
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-63/20%Daily2018-03-12 12:47
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-i-javes-se-23-te-dhe-24-t-ne-vala-superlige/20%Daily2018-03-12 11:49
https://ffk-kosova.com/prishtina-perforcon-kreun-liria-fitoi-si-mysafire/20%Daily2018-03-11 14:05
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-mposhti-drenicen/20%Daily2018-03-10 14:18
https://ffk-kosova.com/ffk-siguron-ndeshje-miqesore-per-ekipet-kombetare-u-15-u-17-dhe-u-19/20%Daily2018-03-09 17:18
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-trajneret/20%Daily2018-03-09 16:12
https://ffk-kosova.com/me-ligjeraten-para-ekipeve-te-femrave-mbyllet-cikli-i-sivjetme-kunder-kurdisjeve/20%Daily2018-03-09 14:57
https://ffk-kosova.com/u-terhoq-shorti-per-gjysmefinale-te-digitalb-kupes-kosoves/20%Daily2018-03-09 13:04
https://ffk-kosova.com/orari-dhe-gjyqtaret-e-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve/20%Daily2018-03-09 11:17
https://ffk-kosova.com/26882/20%Daily2018-03-09 11:16
https://ffk-kosova.com/u-mbajten-testet-fizike-per-gjyqtaret-e-futsallit/20%Daily2018-03-09 09:59
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-vala-superliges-pas-javes-se-21-te-2/20%Daily2018-03-08 21:12
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare-17/20%Daily2018-03-08 17:16
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-62/20%Daily2018-03-08 14:06
https://ffk-kosova.com/te-premten-shorti-per-gjysmefinalen-e-digitalb-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2018-03-07 17:18
https://ffk-kosova.com/prishtina-dhe-vushtrria-ne-gjysmefinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-03-07 15:06
https://ffk-kosova.com/edon-zhegrova-i-thote-po-kosoves/20%Daily2018-03-06 20:40
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-160/20%Daily2018-03-06 15:21
https://ffk-kosova.com/vellaznimi-kalon-ne-gjysmefinale-e-eliminon-driten-pas-penalltive/20%Daily2018-03-06 15:08
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-61/20%Daily2018-03-06 14:39
https://ffk-kosova.com/presidenti-vokrri-vizitoi-ambasaden-e-kosoves-ne-bruksel/20%Daily2018-03-06 13:04
https://ffk-kosova.com/kosova-shenoi-fitore-kunder-irlandes-se-veriut/20%Daily2018-03-06 13:00
https://ffk-kosova.com/vllaznia-e-mposht-besen/20%Daily2018-03-05 14:47
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-cerekfinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-03-05 14:36
https://ffk-kosova.com/te-merkuren-luhen-ndeshjet-e-mbetura-te-superliges-se-junioreve/20%Daily2018-03-05 13:47
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-vala-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2018-03-05 13:27
https://ffk-kosova.com/maqedonia-fituese-e-turneut-adem-jashari-ne-futsall/20%Daily2018-03-04 19:50
https://ffk-kosova.com/gjyqtaret-ia-mohuan-fitoren-e-plote-kombetares-a-kunder-kazakistanit/20%Daily2018-03-04 18:11
https://ffk-kosova.com/drenica-shijoi-fitoren-e-pare-ne-stinorin-pranveror/20%Daily2018-03-04 14:45
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-pret-rezultat-pozitiv-kunder-kazakistanit/20%Daily2018-03-03 16:11
https://ffk-kosova.com/shqiperia-dhe-maqedonia-ne-finale-te-turneut-adem-jashari-ne-futsall/20%Daily2018-03-03 15:21
https://ffk-kosova.com/prishtina-rikthehet-si-lidere-flamurtari-mposhti-llapin/20%Daily2018-03-03 14:11
https://ffk-kosova.com/ffk-mbajti-kuvendin-e-rregullt-te-punes/20%Daily2018-03-02 20:21
https://ffk-kosova.com/edhe-pse-humben-vashat-e-kombetares-a-treguan-loje-te-mire/20%Daily2018-03-02 18:10
https://ffk-kosova.com/ne-fundjave-mbahet-turneu-adem-jashari-ne-futsall/20%Daily2018-03-02 15:18
https://ffk-kosova.com/liria-e-mposhti-feronikelin-drita-vellaznimi-mbyllet-pa-fitues/20%Daily2018-03-02 14:39
https://ffk-kosova.com/ja-biografia-e-perzgjedhesit-te-kosoves/20%Daily2018-03-02 11:30
https://ffk-kosova.com/bernard-challendes-prezantohet-perzgjedhes-i-ri-i-kosoves/20%Daily2018-03-02 11:23
https://ffk-kosova.com/ndeshja-vllaznia-besa-luhet-te-henen/20%Daily2018-03-01 18:48
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-21-te-ne-vala-superliges-dhe-te-javes-se-19-te-ne-ligen-e-pare/20%Daily2018-03-01 15:45
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kombetares-a-premtojne-loje-te-mire-kunder-ukraines/20%Daily2018-03-01 14:34
https://ffk-kosova.com/shtyhen-ndeshjet-e-liges-se-dyte-dhe-junioreve/20%Daily2018-03-01 12:36
https://ffk-kosova.com/fillon-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjet-e-kombetares-u21/20%Daily2018-03-01 12:18
https://ffk-kosova.com/neser-konference-per-media-ne-oren-1130/20%Daily2018-03-01 11:30
https://ffk-kosova.com/neser-kuvendi-i-punes-i-ffk-se-3/20%Daily2018-03-01 10:15