XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/presidenti-agim-ademi-takoi-komisionet-e-ffk-se/20%Daily2018-07-31 11:00
https://ffk-kosova.com/leter-ngushellimi-e-presidentit-agim-ademi-per-familjen-e-hamit-berishes/20%Daily2018-07-30 12:41
https://ffk-kosova.com/kreret-e-dfb-s-dhe-te-ffk-s-u-priten-nga-ministri-kujtim-gashi/20%Daily2018-07-29 11:28
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u-19-do-ti-zhvilloje-dy-ndeshje-miqesore-ne-slloveni/20%Daily2018-07-28 17:56
https://ffk-kosova.com/presidenti-agim-ademi-priti-delegacionin-e-federates-gjermane-te-futbollit/20%Daily2018-07-28 12:39
https://ffk-kosova.com/ffk-ja-sqaron-opinionin-per-ndeshjen-testuese/20%Daily2018-07-27 11:11
https://ffk-kosova.com/31389/20%Daily2018-07-26 17:18
https://ffk-kosova.com/dy-zevendespresidentet-e-dfb-se-vijne-per-vizite-ne-kosove/20%Daily2018-07-26 14:43
https://ffk-kosova.com/31379/20%Daily2018-07-26 10:50
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-klubet-e-liges-se-dyte/20%Daily2018-07-26 07:29
https://ffk-kosova.com/u-permbyll-kampi-edukativ-u15-elita-2018/20%Daily2018-07-24 18:24
https://ffk-kosova.com/akreditimi-i-mediave-per-ndeshjen-testuese-ne-stadiumin-fadil-vokrri/20%Daily2018-07-24 07:52
https://ffk-kosova.com/ffk-ja-shoket-llapi-dhe-dardanet-ne-menyre-madheshtore-shenuan-datelindjen-e-fadil-vokrri/20%Daily2018-07-23 21:25
https://ffk-kosova.com/lojera-interesante-edhe-ne-kuader-te-grupit-b-ne-kampin-u-15-elita-2018/20%Daily2018-07-23 20:30
https://ffk-kosova.com/me-28-korrik-do-te-behet-testimi-i-stadiumit-fadil-vokrri-ne-prishtine/20%Daily2018-07-23 11:38
https://ffk-kosova.com/31224/20%Daily2018-07-22 12:34
https://ffk-kosova.com/me-shume-aktivitet-shenohet-datelindja-e-ish-presidentit-vokrri/20%Daily2018-07-22 09:55
https://ffk-kosova.com/ligjerate-kunder-kurdisjeve-me-futbollistet-e-rinj-ne-kampin-kombetar-u-15/20%Daily2018-07-21 16:11
https://ffk-kosova.com/orari-i-kontrollimeve-mjekesore-per-klube/20%Daily2018-07-21 16:05
https://ffk-kosova.com/filloi-kampi-jubilar-kombetar-per-u-15/20%Daily2018-07-21 13:43
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-i-dergoi-leter-urimi-presidentit-infantino-per-boterorin-rusia-2018/20%Daily2018-07-20 19:15
https://ffk-kosova.com/31174/20%Daily2018-07-20 10:19
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-u-dergoi-leter-urimi-presidenteve-te-federates-se-futbollit-ter-frances-dhe-kroacise/20%Daily2018-07-18 18:53
https://ffk-kosova.com/paraqitje-dinjitoze-e-gjyqtareve-te-rinj-valbon-hoxha-zgjim-rrahimi-e-faton-jakupi/20%Daily2018-07-17 16:37
https://ffk-kosova.com/njoftim-rreth-trajnimeve-per-sistemin-digjital-te-garave/20%Daily2018-07-17 15:34
https://ffk-kosova.com/orari-i-kontrollimeve-mjekesore-per-gjyqtaret-3/20%Daily2018-07-17 11:54
https://ffk-kosova.com/31131/20%Daily2018-07-17 10:06
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-mori-pjese-ne-finalen-e-kupes-se-botes/20%Daily2018-07-15 19:32
https://ffk-kosova.com/presidenti-agim-ademi-udhetoi-per-ne-moske/20%Daily2018-07-14 06:26
https://ffk-kosova.com/ndeshja-e-superkupes-me-12-gusht/20%Daily2018-07-13 09:13
https://ffk-kosova.com/me-1-gusht-behet-terheqja-e-shortit-per-edicionin-e-ri/20%Daily2018-07-13 06:59
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-uron-prishtinen-per-barazim-shpreson-ne-kalimin-e-ketij-rrethi/20%Daily2018-07-11 18:16
https://ffk-kosova.com/malmo-fitoi-ne-mitrovice-vokrri-u-nderua-me-nje-minute-heshtje/20%Daily2018-07-10 21:51
https://ffk-kosova.com/kryesia-e-kf-besa-e-uroi-presidentin-ademi/20%Daily2018-07-10 14:36
https://ffk-kosova.com/dardanet-vizituan-dhe-uruan-presidentin-e-ffk-se-agim-ademi/20%Daily2018-07-10 13:50
https://ffk-kosova.com/leter-urimet-per-presidentin-agim-ademi/20%Daily2018-07-10 13:19
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-e-ministri-gashi-inspektuan-punimet-finale-ne-stadiumin-e-qytetit/20%Daily2018-07-10 12:25
https://ffk-kosova.com/ministri-gashi-vizitoi-ffk-ne-e-uron-presidentin-ademi-dhe-ia-konfirmon-mbeshtetjen-e-institucioneve/20%Daily2018-07-10 11:19
https://ffk-kosova.com/challandes-mezi-pres-te-luajme-ne-shtepi/20%Daily2018-07-10 11:00
https://ffk-kosova.com/perzgjedhesi-challandes-vizitoi-stadiumin-e-qytetit/20%Daily2018-07-10 09:43
https://ffk-kosova.com/presidentin-ademi-e-uron-edhe-presidenti-i-fifa-s-infantino/20%Daily2019-08-22 18:46
https://ffk-kosova.com/urimi-i-presidentit-te-uefa-s-per-presidentin-ademi/20%Daily2019-08-22 18:34
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-drejtorin-e-pergjithshem-te-kf-drita/20%Daily2018-07-09 14:56
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-perzgjedhesin-bernard-challandes/20%Daily2018-07-09 11:45
https://ffk-kosova.com/drita-mban-sot-stervitje-ne-adem-jashari/20%Daily2018-07-09 09:05
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-me-bashkepunetore-bene-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-vokrri/20%Daily2018-07-09 08:40
https://ffk-kosova.com/sot-konferencat-per-media-te-fc-drita-dhe-fc-malmo/20%Daily2018-07-09 07:15
https://ffk-kosova.com/leter-urimi-e-presidentit-duka-per-presidentin-ademi/20%Daily2018-07-07 09:52
https://ffk-kosova.com/agim-ademi-zgjedhet-president-i-ri-i-ffk-se/20%Daily2018-07-06 16:04
https://ffk-kosova.com/delegacionet-e-fifa-s-uefa-s-dhe-federates-turke-bene-homazhe-te-varri-i-presidentit-vokrri/20%Daily2018-07-06 14:45
https://ffk-kosova.com/zv-presidenti-agim-ademi-e-uron-prishtinen-per-fitoren-ne-ligen-e-evropes/20%Daily2018-07-05 18:49
https://ffk-kosova.com/feniksi-mesoi-kundershtaret-per-main-round-ne-ligen-e-kampioneve/20%Daily2018-07-05 16:46
https://ffk-kosova.com/neser-kuvendi-i-jashtezakonshem-zgjedhor-i-ffk-se/20%Daily2018-07-05 14:36
https://ffk-kosova.com/thierry-favre-beri-homazhe-dhe-vuri-lule-te-varri-i-ish-presidentit-te-ffk-se/20%Daily2018-07-05 12:34
https://ffk-kosova.com/leter-ngushelluese-e-zv-presidentit-ademi-per-fshf-ne/20%Daily2018-07-05 12:27
https://ffk-kosova.com/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-5/20%Daily2018-07-04 14:03
https://ffk-kosova.com/me-24-korrik-seminari-per-mirembajtjen-e-fushes-se-futbollit/20%Daily2018-07-04 10:51
https://ffk-kosova.com/leter-ngushellimi-per-familjen-prapashtica/20%Daily2018-07-04 06:57
https://ffk-kosova.com/presidenti-thaci-dekoroi-fadil-vokrrin-me-medaljen-jubilare-te-dhjetevjetorit-te-pavaresise/20%Daily2018-07-03 11:51
https://ffk-kosova.com/nenshkruhet-memorandumi-i-bashkepunimit-ndermjet-mkrs-se-dhe-ffk-se/20%Daily2018-07-03 11:38
https://ffk-kosova.com/filloi-kursi-bazik-per-trajnere/20%Daily2018-07-02 09:26
https://ffk-kosova.com/kerkese-per-oferta/20%Daily2018-07-01 09:46