XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/leter-ngushelluese-e-presidentit-ademi-familjes-se-muharrem-halimit/20%Daily2018-09-30 15:43
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-u-takua-me-alasdair-bell-njeriun-qe-me-kembengulesi-mbrojti-pranimin-e-ffk-se-ne-uefa/20%Daily2018-09-28 19:48
https://ffk-kosova.com/drenica-e-trepca89-fituan-para-tifozeve-te-vet/20%Daily2018-09-28 15:37
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-6/20%Daily2018-09-28 11:53
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-6-te/20%Daily2018-09-27 20:57
https://ffk-kosova.com/infantino-perkrahje-te-pa-rezerve-per-presidentin-ademi-dhe-ffk-ne-se-shpejti-viziton-kosoven-2/20%Daily2018-09-27 14:23
https://ffk-kosova.com/perzgjedhesi-munishi-publikon-emeroren-e-futbollisteve-per-irlanden-e-veriut/20%Daily2018-09-27 12:19
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-4/20%Daily2018-09-27 12:10
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-disiplinor-12/20%Daily2018-09-26 17:44
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-178/20%Daily2018-09-26 15:07
https://ffk-kosova.com/orari-i-javes-se-6-te-ne-ligen-e-pare/20%Daily2018-09-26 12:25
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-dhe-sekretari-salihu-udhetuan-ne-cyrih-per-takim-me-infantinon/20%Daily2018-09-26 08:40
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-per-tri-javet-ne-vazhdim-ne-ipko-superlige/20%Daily2018-09-25 20:17
https://ffk-kosova.com/33903/20%Daily2018-09-25 16:53
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-82/20%Daily2018-09-25 16:38
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-uron-presidentin-e-federates-kroate-per-cmimin-e-modricit/20%Daily2018-09-25 12:17
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-5/20%Daily2018-09-25 10:57
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-pergezon-presidentin-e-fifa-s-per-gala-mbremjen-the-best-fifa-football-awards/20%Daily2018-09-24 21:20
https://ffk-kosova.com/leter-ngushelluese-e-presidentit-agim-ademi-2/20%Daily2018-09-24 15:22
https://ffk-kosova.com/drita-dhe-gjilani-fitojne-para-perballjes-se-tyre/20%Daily2018-09-23 16:06
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-merr-pjese-ne-gala-mbremjen-e-fifa-football-awards/20%Daily2018-09-23 10:23
https://ffk-kosova.com/feronikeli-llapi-e-drenica-fituan-si-mysafire/20%Daily2018-09-22 15:58
https://ffk-kosova.com/ballkani-trepca89-mbyllet-pa-fitues-dhe-pa-gola/20%Daily2018-09-21 15:57
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve/20%Daily2018-09-21 12:26
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-i-superliges-per-edicionin-e-ri-ne-futsall/20%Daily2018-09-20 20:40
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-3/20%Daily2018-09-20 12:35
https://ffk-kosova.com/kosova-ngjitet-tri-vende-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2018-09-20 09:40
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-e-sekretari-salihu-po-marrin-pjese-ne-takimin-rajonal-te-federatave/20%Daily2018-09-20 08:35
https://ffk-kosova.com/prishtina-shenoi-fitore-ne-ndeshjen-e-mbetur-kunder-gjilanit/20%Daily2018-09-19 18:12
https://ffk-kosova.com/33758/20%Daily2018-09-19 14:29
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-5-te/20%Daily2018-09-18 22:10
https://ffk-kosova.com/me-8-tetor-fillon-kursi-i-radhes-per-licencen-c/20%Daily2018-09-18 18:11
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjes-se-mbetur-prishtina-gjilani/20%Daily2018-09-18 16:01
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-81/20%Daily2018-09-18 14:57
https://ffk-kosova.com/vendim-i-kg-se-per-ankesen-e-fc-prishtina/20%Daily2018-09-18 14:41
https://ffk-kosova.com/me-20-shtator-shorti-per-superligen-ne-futsall/20%Daily2018-09-17 18:08
https://ffk-kosova.com/javen-e-ardhshme-mbahen-testet-fizike-per-gjyqtaret/20%Daily2018-09-17 17:59
https://ffk-kosova.com/presidenti-i-fifa-s-infantino-fton-ne-takim-presidentin-ademi/20%Daily2018-09-17 17:06
https://ffk-kosova.com/ffk-filloi-kursin-e-trajnereve-per-licencen-b-te-uefa-s/20%Daily2018-09-17 14:49
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-3/20%Daily2018-09-17 09:45
https://ffk-kosova.com/flamurtari-mbetet-i-pamposhtur-liria-bindese-ndaj-kek-ut/20%Daily2018-09-16 15:59
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-4-t/20%Daily2018-09-15 21:29
https://ffk-kosova.com/feronikeli-bindes-ne-duel-me-driten-ballkani-fiton-si-mysafir/20%Daily2018-09-15 16:19
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-nisi-turin-vizitave-neper-klubet-e-ligave-te-dyta/20%Daily2018-09-15 14:59
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-177/20%Daily2018-09-14 13:40
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-6/20%Daily2018-09-14 13:09
https://ffk-kosova.com/u-mbajten-aktivitete-me-femijet-me-ngecje-ne-zhvillim-ne-kacanik-e-prishtine/20%Daily2018-09-14 12:40
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves-2/20%Daily2018-09-14 10:53
https://ffk-kosova.com/ndeshja-prishtina-gjilani-zhvillohet-me-19-shtator/20%Daily2018-09-13 18:47
https://ffk-kosova.com/historia-perseritet-pas-27-viteve-flamurtari-serish-mund-prishtinen/20%Daily2018-09-13 17:10
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-kryetarin-e-fsuk-se/20%Daily2018-09-13 13:53
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-80/20%Daily2018-09-13 13:20
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-176/20%Daily2018-09-13 11:12
https://ffk-kosova.com/para-27-vjeteve-nisi-udhen-e-pavarur-futbolli-i-kosoves/20%Daily2018-09-12 20:58
https://ffk-kosova.com/flamurtari-vazhdon-me-fitore/20%Daily2018-09-12 16:10
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave-3/20%Daily2018-09-12 14:06
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-dhe-ministri-gashi-vizituan-fushen-ku-do-te-ndertohet-kompleksi-nacional-ne-obiliq/20%Daily2018-09-12 13:21
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-175/20%Daily2018-09-12 13:14
https://ffk-kosova.com/leter-ngushelluese/20%Daily2018-09-12 11:39
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-79/20%Daily2018-09-12 08:11
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-fundjaves-9/20%Daily2018-09-12 08:04
https://ffk-kosova.com/dy-ndeshjet-e-para-te-javes-se-4-t-mbyllen-pa-fitues/20%Daily2018-09-11 15:58
https://ffk-kosova.com/vizita-e-sekretarit-gjeneral-theodoridis-deshmi-e-mbeshtetjes-se-fuqishme-te-uefa-s-per-ffk-ne/20%Daily2018-09-11 10:46
https://ffk-kosova.com/falenderim-i-presidentit-agim-ademi/20%Daily2018-09-11 09:42
https://ffk-kosova.com/kosova-u17-barazoi-ne-miqesoren-e-dyte-me-shqiperine/20%Daily2018-12-09 23:51
https://ffk-kosova.com/challandes-kjo-fitore-ishte-per-vokrrin/20%Daily2018-09-10 23:07
https://ffk-kosova.com/kosova-e-nderon-me-fitore-fadil-vokrrin/20%Daily2018-09-10 22:01
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-4-t-te-ipko-superliges/20%Daily2018-09-10 15:49
https://ffk-kosova.com/sqarim-i-ffk-se-2/20%Daily2018-09-10 14:15
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-me-bashkepuntore-priti-sekretarin-gjeneral-te-uefa-s-theodore-theodoridis/20%Daily2018-09-10 10:15
https://ffk-kosova.com/sekretari-gjeneral-i-uefa-s-e-viziton-ffk-ne/20%Daily2018-09-09 22:31
https://ffk-kosova.com/kryeparlamentari-kadri-veseli-vizitoi-kombetaren-a-para-ndeshjes-me-ishujt-faroe/20%Daily2018-09-09 21:34
https://ffk-kosova.com/kosova-u17-e-fitoi-miqesoren-e-pare-kunder-shqiperise-u17/20%Daily2018-12-09 23:54
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-ne-darke-zyrtare-me-kreret-e-ff-te-ishujve-faroe/20%Daily2018-09-09 19:10
https://ffk-kosova.com/challandes-do-te-kerkoje-angazhim-te-djemve-lehte-nuk-do-te-jete/20%Daily2018-09-09 17:49
https://ffk-kosova.com/olsen-do-te-jete-nje-ndeshje-e-forte-por-nuk-ka-favorite-absolut/20%Daily2018-09-09 15:14
https://ffk-kosova.com/kff-kosova-p-beri-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-vokrri/20%Daily2018-09-09 14:23
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-publikun-ja-gjerat-qe-nuk-lejohen-te-futen-ne-stadium/20%Daily2018-09-09 12:03
https://ffk-kosova.com/njoftim-rreth-veturave-te-parkuara-afer-stadiumit-fadil-vokrri/20%Daily2018-09-09 10:35
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-media-2/20%Daily2018-09-08 20:50
https://ffk-kosova.com/nuza-berisha-e-selimaj-gjykojne-ndeshjen-franca-luksemburgu-u-21/20%Daily2018-09-08 18:08
https://ffk-kosova.com/perzgjedhesi-bernard-challandes-biografia/20%Daily2019-04-20 22:14
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-vazhdon-pergatitjet-per-ndeshjen-kunder-ishujve-faroe/20%Daily2018-09-08 15:30
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-e-pafat-barazon-me-irlanden/20%Daily2018-11-07 00:24
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-kthehet-e-pamposhtur-barazon-me-azerbajxhanin/20%Daily2018-09-07 18:38
https://ffk-kosova.com/dreke-zyrtare-e-delegacioneve-para-ndeshjes-kosova-u21-irlanda-u21/20%Daily2018-09-07 15:24
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-3-te-te-liges-se-pare/20%Daily2018-09-07 14:39
https://ffk-kosova.com/ff-e-azerbajxhanit-shtroi-dreke-per-kreret-e-ffk-se/20%Daily2018-09-07 11:47
https://ffk-kosova.com/orari-i-liges-se-femrave-dhe-liges-se-dyte/20%Daily2018-09-07 11:16
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-aktiviteti-i-radhes-me-femijet-qe-kane-ngecje-ne-zhvillim/20%Daily2018-09-07 10:12
https://ffk-kosova.com/kosova-u16-shenoi-fitore-kunder-luksemburgut/20%Daily2018-09-06 21:00
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-kryen-stervitjen-e-fundit-optimizem-per-fitore/20%Daily2018-09-06 19:25
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-kreu-stervitjen-ne-stadiumin-e-bakus/20%Daily2018-09-06 16:45
https://ffk-kosova.com/callandes-kosova-ka-nje-kombetare-te-re-por-me-perspektive/20%Daily2018-09-06 16:01
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-174/20%Daily2018-09-05 20:10
https://ffk-kosova.com/optimizem-deshire-e-vullnet-ne-kombetaren-u21-per-fitore-kunder-irlandes/20%Daily2018-11-07 00:26
https://ffk-kosova.com/biletat-per-ndeshjen-kosove-ishujt-faroe-dalin-ne-shitje-te-enjten/20%Daily2018-09-05 14:09
https://ffk-kosova.com/kombetaren-a-e-vizitoi-ministri-kujtim-gashi/20%Daily2018-09-05 13:26
https://ffk-kosova.com/afati-kalimtar-i-futbollisteve-mbyllet-me-7-shtator/20%Daily2018-09-05 12:53
https://ffk-kosova.com/djemte-e-kombetares-a-te-gatshem-per-sfiden-kunder-azerbajxhanit/20%Daily2018-09-05 12:37
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-ne-shetitje-ne-parkun-e-germise/20%Daily2018-09-05 11:09
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-biletat-e-ndeshjes-kosove-ishujt-faroe/20%Daily2018-09-05 10:23
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-2/20%Daily2018-09-05 08:26
https://ffk-kosova.com/ardian-ismajli-i-bashkohet-kombetares-u21-e-besar-halimi-vjen-ne-kombetaren-a/20%Daily2018-09-04 19:15
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-kompletohet-per-perballjen-me-irlanden/20%Daily2018-09-04 18:42
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-78/20%Daily2018-09-04 18:11
https://ffk-kosova.com/pune-me-perkushtim-dhe-atmosfere-e-mire-ne-kombetaren-a/20%Daily2018-09-04 16:31
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-3-te/20%Daily2018-09-04 12:30
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-mbajti-stervitjen-e-pare-ne-stadiumin-fadil-vokrri/20%Daily2018-09-03 19:45
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-beri-homazhe-te-varri-i-presidentit-vokrri/20%Daily2018-09-03 16:51
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-mbajti-stervitjen-e-pare-prurjet-e-reja-te-entuziazmuar-me-harmonine-e-ekipit/20%Daily2018-09-03 16:50
https://ffk-kosova.com/u-terhoq-shorti-per-ligen-e-femrave-u16/20%Daily2018-09-03 13:00
https://ffk-kosova.com/chalhandes-do-te-perpiqemi-te-japim-me-te-miren-ne-keto-dy-nddeshje/20%Daily2018-09-03 10:16
https://ffk-kosova.com/flamurtari-prishtina-e-gjilani-vazhdojne-me-fitore/20%Daily2018-09-02 20:59
https://ffk-kosova.com/triumf-i-kombetares-a-femrat-kunder-maqedonise-ne-ndeshjen-e-dyte/20%Daily2018-12-10 00:38
https://ffk-kosova.com/grumbullohet-kombetarja-u19-e-meshkujve-para-kualifikimeve/20%Daily2018-11-07 00:33
https://ffk-kosova.com/32529/20%Daily2018-09-01 17:49
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kombetares-a-te-gatshme-per-sfiden-e-neserme/20%Daily2018-12-10 00:37
https://ffk-kosova.com/perzgjedhesi-challandes-te-henen-mban-konference-per-media/20%Daily2018-09-01 15:40