XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-192/20%Daily2018-11-30 13:45
https://ffk-kosova.com/u-terhoq-shorti-per-1-8-e-finales-se-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-11-30 12:29
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-11/20%Daily2018-11-30 11:00
https://ffk-kosova.com/36570/20%Daily2018-11-30 08:29
https://ffk-kosova.com/36547/20%Daily2018-11-29 21:01
https://ffk-kosova.com/kombetarja-e-kosoves-ne-futsall-ne-grumbullim-treditore/20%Daily2018-12-11 23:18
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-grumbullim-me-futbollistet-vendore/20%Daily2018-11-29 15:24
https://ffk-kosova.com/kosova-perparon-6-pozita-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2018-11-29 11:18
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-ne-diten-e-festes-shperndau-topa-e-fanella-ne-ferizaj/20%Daily2018-11-28 18:36
https://ffk-kosova.com/trepca89-feronikeli-e-drita-kalojne-ne-1-8-e-finales-se-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-11-28 14:16
https://ffk-kosova.com/struga-fiton-kupen-pavaresia-2018/20%Daily2018-11-28 13:59
https://ffk-kosova.com/leter-ngushelluese-e-presidentit-agim-ademi-3/20%Daily2018-11-27 20:27
https://ffk-kosova.com/presidenti-i-ffk-se-agim-ademi-dha-nje-interviste-per-gazeten-dnevni-avaz/20%Daily2018-11-27 15:37
https://ffk-kosova.com/digitalb-kupa-e-kosoves-prishtina-kalon-tutje-pas-penalltive-gjilani-pas-vazhdimeve/20%Daily2018-11-27 14:49
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-191/20%Daily2018-11-27 14:53
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-91/20%Daily2018-11-26 19:05
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-rrethit-te-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2018-11-26 18:03
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-digitalb-kupes-dhe-ipko-superliges-dhe-liges-pare/20%Daily2018-11-26 16:03
https://ffk-kosova.com/drita-feronikeli-mbyllet-pa-fitues/20%Daily2018-11-25 15:29
https://ffk-kosova.com/ballkani-bindes-llapi-e-liria-fituan-si-mysafire/20%Daily2018-11-24 14:57
https://ffk-kosova.com/prishtina-barazon-ne-ferizaj-drenica-bindese-ne-duel-me-trepcen89/20%Daily2018-11-23 14:40
https://ffk-kosova.com/presidenti-agim-ademi-takoi-fuad-muzuroviqin/20%Daily2018-11-23 13:32
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-kualifikimet-e-evropianit-per-u-19-femrat/20%Daily2018-11-23 12:02
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-190/20%Daily2018-11-22 23:05
https://ffk-kosova.com/vizita-e-presidentit-ademi-ne-sarajeve-zgjoi-interesim-te-mediave/20%Daily2018-11-22 20:05
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-presidentin-e-uefa-s-ceferin/20%Daily2018-11-22 19:08
https://ffk-kosova.com/grumbullohet-per-here-te-pare-kombetarja-u19-ne-futsall/20%Daily2018-11-22 19:28
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-mori-pjese-ne-inaugurimin-e-shtepise-te-futbollit-te-bosnje-e-hercegovines/20%Daily2018-11-22 20:53
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-10/20%Daily2018-11-22 15:06
https://ffk-kosova.com/manifestimi-laureatet-e-vitit-do-te-mbahet-me-20-dhjetor/20%Daily2018-11-22 14:14
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-familjen-e-laurant-kadriut/20%Daily2018-11-21 16:02
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-falenderon-institucionet-shteterore-per-perkrahjen-financiare-te-kombetares/20%Daily2018-11-21 15:29
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-delegacionin-e-dfb-se-ne-krye-e-erwin-bugar/20%Daily2018-11-21 23:01
https://ffk-kosova.com/suksesi-i-kombetares-se-kosoves-u-festua-deri-ne-oret-e-hershme-te-mengjesit/20%Daily2018-11-21 08:46
https://ffk-kosova.com/leter-urimi-e-presidentit-agim-ademi-2/20%Daily2018-11-21 09:25
https://ffk-kosova.com/kosova-ben-histori-kalon-ne-play-off-per-euro-2020-dhe-promovohet-ne-ligen-c/20%Daily2018-11-21 02:28
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-90/20%Daily2018-11-23 12:10
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-publikun-2/20%Daily2018-11-20 10:12
https://ffk-kosova.com/ffk-ja-shtroi-darke-per-drejtuesit-e-ff-te-azerbajxhanit/20%Daily2018-11-20 11:29
https://ffk-kosova.com/kombetarja-mbajti-stervitjen-e-fundit-para-duelit-vendimtar-me-azerbajxhanin/20%Daily2018-11-19 19:18
https://ffk-kosova.com/challandes-e-berisha-unik-luajme-per-fitore/20%Daily2018-11-19 17:25
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-publikun-per-ndeshjen-kosova-azerbajxhani/20%Daily2018-11-19 10:24
https://ffk-kosova.com/orari-i-konferencave-dhe-stervitjeve/20%Daily2018-11-19 14:57
https://ffk-kosova.com/vellaznimi-bindes-besa-barazoi/20%Daily2018-11-18 14:27
https://ffk-kosova.com/zyrtare-te-larte-te-dfb-se-mysafire-te-vecante-te-presidentit-ademi-ne-ndeshjen-kosova-azerbajxhani/20%Daily2018-11-18 10:09
https://ffk-kosova.com/leter-urimi-e-presidentit-agim-ademi/20%Daily2018-11-17 22:11
https://ffk-kosova.com/challandes-i-lumtur-me-paraqitjen-e-ekipit-vemendjen-tek-dueli-me-azerbajxhanin/20%Daily2018-11-17 19:33
https://ffk-kosova.com/kosova-e-shpartalloi-malten-fitorja-me-bindese-ne-histori/20%Daily2018-11-17 20:40
https://ffk-kosova.com/u-zhvilluan-kater-ndeshje-te-liges-se-pare/20%Daily2018-11-17 20:51
https://ffk-kosova.com/ff-e-maltes-shtroi-darke-per-kreret-e-ffk-se/20%Daily2018-11-17 08:45
https://ffk-kosova.com/grup-mosha-e-2001-tes-ne-turneun-nderkombetar-roma-caput-mundi-2019/20%Daily2018-11-16 21:53
https://ffk-kosova.com/perzgjedhesi-challandes-dhe-kryeziu-ne-malte-kemi-ardhe-per-fitore/20%Daily2018-11-16 19:20
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-189/20%Daily2018-11-16 12:30
https://ffk-kosova.com/sot-fillon-shitja-online-e-biletave-per-ndeshjen-kosova-azerbajxhani/20%Daily2018-11-16 18:36
https://ffk-kosova.com/kombetarja-udhetoi-per-ne-malte/20%Daily2018-11-15 16:42
https://ffk-kosova.com/genc-nuza-gjykon-ndeshjen-turqia-ukraina/20%Daily2018-11-14 22:56
https://ffk-kosova.com/kosova-gati-per-sproven-kunder-maltes/20%Daily2018-11-14 20:15
https://ffk-kosova.com/shperndahen-topa-edhe-per-klubet-e-liges-se-pare-ne-futsall/20%Daily2018-11-14 19:39
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-liges-se-pare-dhe-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-11-14 14:25
https://ffk-kosova.com/sot-filloi-kampi-i-kombetares-u21-ne-durres/20%Daily2018-11-13 21:23
https://ffk-kosova.com/kombetarja-mbajti-stervitjen-e-dyte-e-kompletuar/20%Daily2018-11-13 22:37
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-188/20%Daily2018-11-13 14:28
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-89/20%Daily2018-11-13 12:24
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-anetaret-dhe-ish-futbollistet-e-kosoves-p/20%Daily2018-11-13 10:22
https://ffk-kosova.com/kombetarja-zhvilloi-stervitjen-e-pare-perkushtim-dhe-optimizem-per-sukses/20%Daily2018-11-12 22:40
https://ffk-kosova.com/edhe-ne-ndeshjen-e-dyte-ukraina-e-forte-perballe-kosoves/20%Daily2018-11-12 19:29
https://ffk-kosova.com/agjenda-e-kombetares-se-kosoves/20%Daily2018-11-12 16:15
https://ffk-kosova.com/u-shperndan-topa-per-klubet-e-superliges-ne-futsall/20%Daily2018-11-12 15:23
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-mposhti-ferizajn/20%Daily2018-11-12 15:12
https://ffk-kosova.com/challandes-e-fton-shkelqim-demhasajn/20%Daily2018-11-12 12:56
https://ffk-kosova.com/challandes-duhet-te-kemi-me-shume-perkushtim-dhe-te-luajme-me-thjeshte/20%Daily2018-11-12 12:39
https://ffk-kosova.com/futbollistet-te-permbajtura-para-ndeshjes-se-neserme-me-ukrainen/20%Daily2018-11-11 18:22
https://ffk-kosova.com/prishtina-gjilani-dhe-trepca89-fituan-para-tifozeve-te-vet/20%Daily2018-11-11 14:44
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-me-kamp-kater-ditor-ne-durres/20%Daily2018-12-11 20:24
https://ffk-kosova.com/llapi-e-liria-arketuan-nga-tri-pike-ne-shtepi/20%Daily2018-11-10 15:03
https://ffk-kosova.com/mesoni-se-si-duhet-ta-blini-bileten-online/20%Daily2018-11-09 21:24
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-pesoi-humbje-nga-ukraina-ne-ndeshjen-e-pare/20%Daily2018-11-09 19:30
https://ffk-kosova.com/te-henen-konferenca-per-media-e-perzgjedhesit-challandes/20%Daily2018-11-09 15:40
https://ffk-kosova.com/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-dy-ndeshjet-e-radhes/20%Daily2018-11-09 14:18
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-187/20%Daily2018-11-09 13:23
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-186/20%Daily2018-11-09 13:07
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-17/20%Daily2018-11-08 18:16
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kosoves-te-gatshme-per-ballafaqimin-kunder-ukrainaseve/20%Daily2018-11-08 19:12
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-9/20%Daily2018-11-08 15:20
https://ffk-kosova.com/hapet-procesi-i-akreditimit-per-ndeshjen-kosove-azerbajxhan/20%Daily2018-11-08 14:47
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-instruktorin-e-edukimit-dany-ryser/20%Daily2018-11-08 14:40
https://ffk-kosova.com/kombetarja-mbajti-stervitjen-e-pare-ne-antalya/20%Daily2018-11-07 23:18
https://ffk-kosova.com/prishtina-shenoi-fitore-ne-drenas-merr-kreun-e-renditjes/20%Daily2018-11-07 23:08
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-185/20%Daily2018-11-07 23:38
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-femrat-udhetoi-ne-antalya/20%Daily2018-11-07 23:09
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-16/20%Daily2018-11-07 22:15
https://ffk-kosova.com/llapi-e-liria-fituan-si-mysafire-trepca89-gjilani-mbyllet-u-mbyll-pa-fitues/20%Daily2018-11-07 23:09
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-vazhdon-projektin-e-mbeshtetjes-per-klubet-e-liges-se-dyte/20%Daily2018-11-08 14:39
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-te-garave-3/20%Daily2018-11-07 22:23
https://ffk-kosova.com/u-terhoq-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2018-11-07 22:18
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-shperndau-fanella-dhe-topa-per-klubet-e-liges-se-dyte-ne-regjionin-e-pejes/20%Daily2018-11-07 22:11
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-15/20%Daily2018-11-07 22:00
https://ffk-kosova.com/feronikeli-prishtina-e-flamurtari-fituan-si-mysafire/20%Daily2018-11-07 23:08
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-vizituan-perzgjedhesin-bernard-challandes/20%Daily2018-11-07 21:49
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-u19-ne-futsall-per-euro-2019/20%Daily2018-11-07 21:46
https://ffk-kosova.com/takim-me-gjyqtaret-dhe-kontrolloret-zero-tolerance-ndaj-gabimeve-te-qellimshme-video/20%Daily2018-11-07 21:42
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-arrin-sukses-historik-kalon-ne-rrethin-elitar/20%Daily2018-11-07 21:44
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-u-prite-nga-kryeparlamentari-veseli-premton-mbeshtetje-maksimale/20%Daily2018-11-07 21:44