XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-7/20%Daily2019-03-02 11:04
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-197/20%Daily2019-02-28 21:01
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-13/20%Daily2019-02-28 16:56
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-seminari-per-trajneret-me-njohesit-e-kesaj-fushe-nga-kroacia/20%Daily2019-02-28 15:12
https://ffk-kosova.com/ne-fundjave-mbahet-turneu-adem-jashari-ne-futsall-2/20%Daily2019-02-28 14:12
https://ffk-kosova.com/femrat-kombetarja-e-kosoves-serish-e-mposhti-bullgarine/20%Daily2019-02-28 13:25
https://ffk-kosova.com/presidenti-i-dfb-se-fton-kreret-e-ffk-se-ne-finalen-e-kupes-se-gjermanise/20%Daily2019-02-27 21:55
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-196/20%Daily2019-02-28 09:08
https://ffk-kosova.com/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-trepca-fushe-kosova/20%Daily2019-02-27 17:12
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-95/20%Daily2019-02-27 17:03
https://ffk-kosova.com/femrat-kombetarja-u19-pesoi-humbje-nga-cekia/20%Daily2019-02-27 18:34
https://ffk-kosova.com/uefa-ia-beson-ffk-se-organizimin-e-rrethit-paraeliminator-te-championsit/20%Daily2019-02-27 13:35
https://ffk-kosova.com/instruktori-i-fitnesit-dhe-menaxheri-i-gjyqtareve-po-marrin-pjese-ne-seminarin-e-uefa-se-ne-beograd/20%Daily2019-02-27 10:14
https://ffk-kosova.com/neser-mbahet-seminar-me-trajneret-e-superliges-dhe-liges-se-pare/20%Daily2019-02-27 15:46
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-195/20%Daily2019-02-26 20:16
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-94/20%Daily2019-02-26 19:39
https://ffk-kosova.com/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-kika-bashkimi/20%Daily2019-02-26 19:21
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-e-femrave-mberriti-ne-antalya/20%Daily2019-02-26 11:14
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-19-te/20%Daily2019-02-25 23:54
https://ffk-kosova.com/femrat-kosova-e-mposhti-bullgarine-ne-miqesoren-e-pare/20%Daily2019-02-25 18:10
https://ffk-kosova.com/kete-fundjave-nisin-garat-edhe-ne-ligen-e-dyte-dhe-te-junioret/20%Daily2019-02-25 16:47
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-4/20%Daily2019-02-25 14:41
https://ffk-kosova.com/feronikeli-fiton-derbin-fitojne-edhe-prishtina-e-trepca89/20%Daily2019-02-24 13:59
https://ffk-kosova.com/uli-hoenes-u-nderua-me-mirenjohje-dhe-fanelle-te-kombetares/20%Daily2019-02-23 20:04
https://ffk-kosova.com/uefa-ia-merr-organizimin-spanjes-per-shkak-te-kosoves/20%Daily2019-02-23 17:19
https://ffk-kosova.com/drenica-e-ballkani-fitojne-ne-shtepi-flamurtari-merr-nje-pike-ne-gjilan/20%Daily2019-02-23 14:20
https://ffk-kosova.com/kombetarja-e-femrave-udhetoi-per-bullgari/20%Daily2019-02-23 09:59
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-19/20%Daily2019-02-25 16:54
https://ffk-kosova.com/dihen-skuadrat-gjysmefinaliste-te-kupes/20%Daily2019-02-22 09:39
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-fitoi-ne-duel-me-malten/20%Daily2019-02-21 17:50
https://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-per-misionin-e-ri-video/20%Daily2019-02-21 15:58
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-12/20%Daily2019-02-21 17:08
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-evropianin-e-femrave/20%Daily2019-02-21 14:56
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-18-te/20%Daily2019-02-24 13:09
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-194/20%Daily2019-02-19 20:45
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-vizitoi-klinen-dhe-vushtrrine-teme-diskutimi-permiresimi-i-infrastruktures/20%Daily2019-02-19 20:01
https://ffk-kosova.com/kosova-fiton-kunder-anglise-ne-roma-caput-mundi/20%Daily2019-02-20 17:50
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-93/20%Daily2019-02-19 17:46
https://ffk-kosova.com/qeveria-merr-vendimin-perfundimtar-ffk-behet-me-prone/20%Daily2019-02-19 15:15
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-cerekfinale-te-kupes-te-femrat/20%Daily2019-02-19 10:12
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-19-te-ne-ipko-superlige/20%Daily2019-02-19 14:44
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-humb-pas-penalltive-nga-lazio-2/20%Daily2019-02-18 18:28
https://ffk-kosova.com/flamurtari-befasoi-prishtinen-feronikeli-merr-kreun-e-renditjes/20%Daily2019-02-18 17:18
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u19-sot-luan-kunder-lazios-ne-turneun-roma-caput-mundi/20%Daily2019-02-20 17:53
https://ffk-kosova.com/liburni-fitues-i-kupes-se-kosoves-ne-futsall-2/20%Daily2019-02-17 18:14
https://ffk-kosova.com/duka-e-uron-presidentin-agim-ademi-per-diten-e-pavaresi/20%Daily2019-02-17 13:12
https://ffk-kosova.com/urime-dita-e-pavaresise/20%Daily2019-02-17 09:12
https://ffk-kosova.com/mesazh-urimi-i-presidentit-agim-ademi-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Daily2019-02-16 16:47
https://ffk-kosova.com/veteranet-e-kosoves-fituan-miqesoren-me-veteranet-e-turqise/20%Daily2019-02-16 16:01
https://ffk-kosova.com/drita-e-fiton-derbin-ferizaj-e-ballkani-e-nisin-stinorin-me-fitore/20%Daily2019-02-16 14:58
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-vizitoi-fc-liria-dhe-beri-homazhe-te-varri-i-agim-malokut/20%Daily2019-02-16 13:25
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-ne-darke-me-presidentin-e-fifa-s/20%Daily2019-02-16 09:52
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-disiplinor-14/20%Daily2019-02-15 18:26
https://ffk-kosova.com/ffk-vazhdon-edhe-sivjet-me-projektin-rekrutimi-i-vajzave-te-reja-shkollore-ne-futbollin-e-organizuar/20%Daily2019-02-15 19:26
https://ffk-kosova.com/llapi-e-nis-me-fitore-stinorin-pranveror/20%Daily2019-02-15 15:22
https://ffk-kosova.com/ademi-e-salihu-ne-ekipin-e-uefa-s-me-nje-fitore-e-dy-barazime/20%Daily2019-02-15 14:01
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-seminari-me-trajneret-e-licences-a/20%Daily2019-02-14 19:56
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u16-humb-nga-cekia-me-dy-gola-te-vonshem/20%Daily2019-02-14 19:58
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-18-te-ne-ipko-superlige/20%Daily2019-02-14 15:37
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-dhe-sekretari-i-pergjithshem-salihu-ne-samitin-e-fifa-s/20%Daily2019-02-14 12:29
https://ffk-kosova.com/ceferin-falenderon-presidentin-ademi-per-urimin-me-rastin-e-rizgjedhjes-ne-krye-te-uefa-s/20%Daily2019-02-13 19:01
https://ffk-kosova.com/kosove-turqi-miqesore-e-veteraneve-per-nder-te-pavaresise/20%Daily2019-02-13 18:27
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-takuan-drejtuesit-e-klubeve-te-liges-se-pare-kerkohet-rregullshmeri-e-garave/20%Daily2019-02-13 15:18
https://ffk-kosova.com/ffk-nenshkroi-marreveshje-bashkepunimi-me-agjencine-e-mbrojtjes-se-mjedisit/20%Daily2019-02-13 14:22
https://ffk-kosova.com/mbahen-testet-fizike-te-gjyqtareve/20%Daily2019-02-13 11:55
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-gjysmefinalet-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-02-13 11:25
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-disiplinor-13/20%Daily2019-02-12 19:54
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u16-pesoi-humbje-nga-belgjika/20%Daily2019-02-12 19:48
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-92/20%Daily2019-02-12 15:47
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-vizitoi-komunen-e-hanit-te-elezit/20%Daily2019-02-12 15:29
https://ffk-kosova.com/neser-terheqja-e-shortit-per-digitalb-kupen-e-kosoves/20%Daily2019-02-12 11:08
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-trajneret-qe-kane-licencen-a/20%Daily2019-02-12 09:39
https://ffk-kosova.com/ndeshjet-e-futbollit-ne-kosove-nen-monitorimin-e-uefa-s/20%Daily2019-02-11 18:03
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-seminar-me-vezhguesit-e-gjyqtareve/20%Daily2019-02-11 17:44
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-legjenden-braziliane-edmilson/20%Daily2019-02-11 15:20
https://ffk-kosova.com/vazhdon-avancimi-i-gjyqtareve-tane-tanime-pjese-e-konventes-se-gjyqtareve-te-uefa-s/20%Daily2019-02-11 13:55
https://ffk-kosova.com/ndeshja-kek-u-llapi-e-hap-stinorin-pranveror-ne-ipko-superlige/20%Daily2019-02-11 12:29
https://ffk-kosova.com/kosova-u16-barazoi-ne-ndeshjen-e-pare-ne-dubai/20%Daily2019-02-10 15:35
https://ffk-kosova.com/vellaznimi-kalon-ne-gjysmefinale-e-eliminon-driten/20%Daily2019-02-10 17:03
https://ffk-kosova.com/feronikeli-kalon-ne-gjysmefinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-02-09 14:03
https://ffk-kosova.com/urimi-i-presidentit-ademi-per-fillimin-e-stinorit-pranveror/20%Daily2019-02-09 10:34
https://ffk-kosova.com/ffk-organizon-kursin-bazik-per-trajnere-te-portiereve/20%Daily2019-02-09 09:58
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-cerekfinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves-2/20%Daily2019-02-09 10:48
https://ffk-kosova.com/menaxhere-te-programit-hattrick-se-shpejti-do-ta-vizitojne-kosoven/20%Daily2019-02-07 22:24
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u16-udhetoi-ne-dubai/20%Daily2019-02-07 21:02
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-homologun-spanjoll-bisedojne-per-elite-round/20%Daily2019-02-07 15:45
https://ffk-kosova.com/u-zgjodhen-anetaret-e-komitetit-ekzekutiv-te-uefa-s/20%Daily2019-02-07 12:59
https://ffk-kosova.com/kosova-ngjitet-nje-vend-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2019-02-07 12:45
https://ffk-kosova.com/ceferin-fiton-mandat-te-ri-katervjecar-ne-krye-te-uefa-s/20%Daily2019-02-07 11:42
https://ffk-kosova.com/ka-filluar-kongresi-i-uefa-s-presidenti-ademi-takoi-infantinon-dhe-shume-homologe/20%Daily2019-02-07 09:23
https://ffk-kosova.com/ndeshja-kika-ballkani-zhvillohet-ne-gjilan/20%Daily2019-02-07 08:22
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takime-me-homologet-e-tij-nga-danimarka-e-qipro/20%Daily2019-02-06 12:48
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-dhe-sekretari-salihu-arrijne-ne-rome-per-kongresin-e-uefa-s/20%Daily2019-02-05 14:24
https://ffk-kosova.com/statistikat-e-ipko-superliges-pas-javes-se-17-te/20%Daily2019-02-04 20:13
https://ffk-kosova.com/fletushke-ndergjegjesimi-kunder-dukurive-negative-ne-sport/20%Daily2019-02-04 18:49
https://ffk-kosova.com/hasani-jemi-mobilizuar-qe-ta-ruajme-integritetin-e-garave/20%Daily2019-02-04 17:04
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-cerekfinale-te-digitalb-kupes-se-kosoves-3/20%Daily2019-02-07 08:24
https://ffk-kosova.com/u-mbajten-normat-fizike-dhe-teorike-per-gjyqtaret/20%Daily2019-02-02 18:46
https://ffk-kosova.com/urimi-i-presidentit-agim-ademi-per-kombetaren-e-futsallit/20%Daily2019-02-02 14:36
https://ffk-kosova.com/kosova-e-mposhti-andoren-kualifikohet-tutje/20%Daily2019-02-04 22:42
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-kerkon-korrektesi-dhe-profesionalizem-nga-gjyqtaret/20%Daily2019-02-01 21:43
https://ffk-kosova.com/ff-e-bjellorusise-shtroi-darke-per-delegacionet/20%Daily2019-02-01 20:55