XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/kosoves-u17-e-mbyll-rrethin-elite-me-humbje/20%Daily2019-03-31 21:57
https://ffk-kosova.com/prishtina-vazhdon-me-fitore/20%Daily2019-03-31 17:04
https://ffk-kosova.com/kosoves-u17-e-pret-me-optimizem-duelin-kunder-greqise/20%Daily2019-03-31 21:55
https://ffk-kosova.com/trepca89-arketoi-nje-pike-ne-gjilan-drenica-fitoi-bindshem/20%Daily2019-03-30 15:34
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-204/20%Daily2019-03-29 18:49
https://ffk-kosova.com/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-2-korriku-vllaznia/20%Daily2019-03-29 18:27
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-98/20%Daily2019-03-29 17:57
https://ffk-kosova.com/llapi-e-drita-fituan-si-mysafire/20%Daily2019-03-29 15:43
https://ffk-kosova.com/u-perurua-fusha-me-bari-sintetik-ne-sadovine-te-vitise/20%Daily2019-03-29 19:37
https://ffk-kosova.com/argetim-me-lojen-e-futbollit/20%Daily2019-03-29 20:23
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-ish-futbollistin-shefki-kuqi/20%Daily2019-03-29 09:36
https://ffk-kosova.com/humbje-minimale-e-kosoves-u17-nga-spanja/20%Daily2019-03-28 22:16
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-16/20%Daily2019-03-28 20:29
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-kuvendi-i-rregullt-i-punes-i-ffk-se/20%Daily2019-03-28 23:05
https://ffk-kosova.com/sqarim-i-ffk-se-3/20%Daily2019-03-28 19:35
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-dhe-junioreve-e-kadeteve/20%Daily2019-03-28 22:06
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-e-matur-para-ndeshjes-me-spanjen/20%Daily2019-03-29 20:10
https://ffk-kosova.com/prishtina-fitoi-me-rezultat-bindes-kunder-flamurtarit/20%Daily2019-03-27 15:01
https://ffk-kosova.com/neser-mbahet-kuvendi-i-rregullt-i-punes-i-ffk-se/20%Daily2019-03-27 13:28
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-203/20%Daily2019-03-26 20:30
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-fiton-edhe-ne-miqesoren-kunder-maltes/20%Daily2019-03-26 17:49
https://ffk-kosova.com/reagim-sqarues-i-sekretarit-te-pergjithshem-eroll-salihu/20%Daily2019-03-26 17:34
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-6/20%Daily2019-03-27 20:00
https://ffk-kosova.com/u-terhoq-shorti-per-gjysmefinale-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-03-26 13:00
https://ffk-kosova.com/kosova-e-pafat-i-nis-me-barazim-kualifikimet-per-euro-2020/20%Daily2019-03-26 14:35
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-pesoi-humbje-nga-ukraina/20%Daily2019-03-25 17:22
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-sot-mbajti-stervitje-rigjenerimi-neser-miqesorja-me-malten/20%Daily2019-03-26 20:39
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-menaxherin-portugez-mendes/20%Daily2019-03-25 13:48
https://ffk-kosova.com/ffk-mesazh-tifozeve-kujdes-mos-i-kaloni-rrethojat-cdo-veprim-i-tille-do-te-ndeshkohet/20%Daily2019-03-25 13:03
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-ish-futbollistin-e-kombetares-se-shqiperise-fatmir-vata/20%Daily2019-03-25 11:23
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-shtroi-darke-per-presidentin-e-ff-te-bullgarise-borislav-mikhailov/20%Daily2019-03-24 22:01
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-shenoi-fitore-ne-miqesoren-kunder-turkmenistanit/20%Daily2019-03-24 19:45
https://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-per-debutimin-ne-kualifikimet-per-euro-2020/20%Daily2019-03-24 19:23
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-e-gatshme-per-duelin-me-ukrainen/20%Daily2019-03-26 13:55
https://ffk-kosova.com/njoftim-rreth-shtypjes-se-biletes/20%Daily2019-03-24 13:27
https://ffk-kosova.com/challandes-jam-i-ngazellyer-qe-do-te-luajme-kunder-ekipeve-te-medha/20%Daily2019-03-24 11:18
https://ffk-kosova.com/njoftim-rreth-veturave-te-parkuara-afer-stadiumit/20%Daily2019-03-24 10:32
https://ffk-kosova.com/kosove-bullgari-ja-kur-hapen-dyert-e-stadiumit-dhe-gjerat-e-ndaluara/20%Daily2019-03-24 10:03
https://ffk-kosova.com/dardanet-zhvillojne-stervitjen-e-radhes-e-presin-me-padurim-ndeshjen-kunder-bullgarise/20%Daily2019-03-23 18:38
https://ffk-kosova.com/reportazhi-i-uefa-s-per-kosoven-euro-2020-ne-po-vijme/20%Daily2019-03-23 10:53
https://ffk-kosova.com/deshire-dhe-vullnet-per-futboll-nga-vajzat-e-reja-edhe-ne-suhareke/20%Daily2019-03-22 20:39
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-mbajti-stervitjen-e-radhes-ne-antalya/20%Daily2019-03-22 19:49
https://ffk-kosova.com/kombetaren-u17-e-vizitoi-konsulli-i-pergjithshem-ne-gjeneve-ramadan-avdiu/20%Daily2019-03-22 17:48
https://ffk-kosova.com/orari-i-liges-se-dyte-dhe-liges-se-femrave/20%Daily2019-03-22 17:22
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-per-ligen-e-pare/20%Daily2019-03-22 13:49
https://ffk-kosova.com/agjenda-per-ndeshjen-kosove-bullgari/20%Daily2019-03-22 17:52
https://ffk-kosova.com/kosova-vazhdon-me-paraqitje-dinjitoze-barazon-me-danimarken/20%Daily2019-03-22 17:52
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2019-03-22 17:50
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-shtroi-darke-per-homologun-danez-jesper-moller/20%Daily2019-03-20 21:50
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-202/20%Daily2019-03-20 19:11
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-arriti-ne-antalya-mbajti-stervitjen-e-pare/20%Daily2019-03-21 08:50
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-udhetoi-per-ne-zvicer/20%Daily2019-03-22 17:51
https://ffk-kosova.com/kosova-e-gatshme-per-testin-kunder-danimarkes/20%Daily2019-03-22 17:53
https://ffk-kosova.com/mbahet-seminari-uefa-stewards-training/20%Daily2019-03-20 13:30
https://ffk-kosova.com/kryeziu-i-bashkohet-kombetares-mbetet-te-shihet-gjendja-e-tij/20%Daily2019-03-20 12:26
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-97/20%Daily2019-03-20 08:28
https://ffk-kosova.com/gjyqtaret-e-kosoves-ndajne-drejtesine-ne-ndeshjen-qipro-gjibraltari-u21/20%Daily2019-03-19 21:42
https://ffk-kosova.com/kombetarja-mbajti-seancen-stervitore-optimizem-per-vazhdimesine-e-serise-pozitive/20%Daily2019-03-19 21:14
https://ffk-kosova.com/challandes-tani-jemi-ne-nivel-tjeter-e-dime-cfare-ndeshjesh-na-presin/20%Daily2019-03-18 12:51
https://ffk-kosova.com/feronikeli-bindes-gjilani-arrin-te-fitorja-ne-minutat-e-fundit/20%Daily2019-03-17 15:12
https://ffk-kosova.com/leter-urimi-e-presidentit-ademi-per-muhamed-sejdinin/20%Daily2019-03-17 15:03
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-perzgjedhesin-challandes-i-jep-perkrahje-per-fillimin-e-ciklit-te-ri/20%Daily2019-03-17 14:31
https://ffk-kosova.com/agjenda-e-kombetares-se-kosoves-per-miqesoren-me-danimarken/20%Daily2019-03-17 14:13
https://ffk-kosova.com/kryeziu-per-uefa-n-kosova-vend-i-cmendur-pas-futbollit/20%Daily2019-03-16 23:28
https://ffk-kosova.com/ballkani-e-ferizaj-arketuan-nga-nje-pike-si-mysafire-drita-fitoi-ne-shtepi/20%Daily2019-03-16 15:14
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-vizitoi-lidhjen-rajonale-te-gjakoves/20%Daily2019-03-15 16:00
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-15/20%Daily2019-03-15 13:14
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-kadeteve-dhe-femrave/20%Daily2019-03-15 08:13
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-per-ankesa-9/20%Daily2019-03-14 18:14
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-201/20%Daily2019-03-14 18:04
https://ffk-kosova.com/leter-ngushellimi-e-presidentit-ademi-per-familjen-dallku/20%Daily2019-03-14 17:27
https://ffk-kosova.com/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjet-me-danimarken-dhe-bullgarine/20%Daily2019-03-14 14:01
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-ambasadorin-e-osbe-se-braathu-jeni-storie-e-suksesit/20%Daily2019-03-13 16:54
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-200/20%Daily2019-03-12 20:11
https://ffk-kosova.com/me-turneun-ne-mitrovice-filloi-projekti-rekrutimi-i-vajzave-te-reja-shkollore-ne-futbollin-e-organizuar/20%Daily2019-03-12 19:10
https://ffk-kosova.com/38850/20%Daily2019-03-12 16:47
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-5/20%Daily2019-03-13 06:59
https://ffk-kosova.com/ffk-nenshkroi-memorandum-me-mkrs-ne/20%Daily2019-03-12 11:17
https://ffk-kosova.com/fshfgj-apelon-per-respektimin-e-organeve-udheheqese-te-ffk-se/20%Daily2019-03-12 19:58
https://ffk-kosova.com/prekazi-publikon-listen-e-futbollisteve-per-miqesoret-e-marsit/20%Daily2019-03-11 15:57
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-takuan-perfaqesuesit-e-klubeve-te-futsallit/20%Daily2019-03-11 15:46
https://ffk-kosova.com/se-shpejti-do-te-krijohet-liga-e-veteraneve/20%Daily2019-03-11 13:46
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-gjeneralin-sylejman-selimi/20%Daily2019-03-11 13:09
https://ffk-kosova.com/feronikeli-bindes-fiton-edhe-prishtina/20%Daily2019-03-10 14:45
https://ffk-kosova.com/kololli-per-uefa-kosovaret-jane-krenare-miqesore-dhe-fanatike-te-futbollit-video/20%Daily2019-03-13 17:07
https://ffk-kosova.com/kosove-danimarke-shitja-e-biletave-po-ecen-me-ritem-shume-te-mire-te-henen-nis-edhe-shitja-e-biletave-per-kosove-bullgari/20%Daily2019-03-09 19:18
https://ffk-kosova.com/llapi-e-drita-fitojne-ne-shtepi/20%Daily2019-03-09 14:53
https://ffk-kosova.com/orari-i-liges-se-femrave-dhe-liges-se-dyte-2/20%Daily2019-03-11 12:44
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-199/20%Daily2019-03-08 17:56
https://ffk-kosova.com/filloi-kursi-per-trajneret-e-portiereve/20%Daily2019-03-08 16:16
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-14/20%Daily2019-03-08 14:31
https://ffk-kosova.com/sot-fillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjet-kosove-danimarke-dhe-kosove-bullgari/20%Daily2019-03-08 09:30
https://ffk-kosova.com/sekretari-i-pergjithshem-eroll-salihu-po-merr-pjese-ne-mitingun-e-uefa-s/20%Daily2019-03-07 19:02
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-sqaron-situaten-rreth-shkrimeve-te-fundit-ne-portale/20%Daily2019-03-07 22:14
https://ffk-kosova.com/ke-i-ffk-se-u-ofron-mbeshtetje-gjyqtareve-kerkon-drejtesi-maksimale/20%Daily2019-03-07 20:17
https://ffk-kosova.com/leter-ngushellimi-per-familjen-e-gezim-hadrit/20%Daily2019-03-06 17:15
https://ffk-kosova.com/llapi-e-liria-fituan-ne-udhetim/20%Daily2019-03-06 19:27
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-per-ankesa-20/20%Daily2019-03-06 10:01
https://ffk-kosova.com/5-marsi-2014-dita-ku-te-gjithe-u-ndjeme-krenare/20%Daily2019-03-05 19:09
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-198/20%Daily2019-03-05 18:05
https://ffk-kosova.com/38675/20%Daily2019-03-05 18:43
https://ffk-kosova.com/drita-arketoi-tri-pike-ne-therande/20%Daily2019-03-05 15:01
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-komandantin-e-karabiniereve-ruggiero-capodivento/20%Daily2019-03-05 12:19
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-javes-se-21-te-ne-ipko-superlige/20%Daily2019-03-05 12:52
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-96/20%Daily2019-03-04 15:49
https://ffk-kosova.com/ffk-me-platforme-per-procesin-e-akreditimit-te-mediave/20%Daily2019-03-04 13:22
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-mesjaves-dhe-fundjaves/20%Daily2019-03-06 10:39
https://ffk-kosova.com/fc-prishtina-fituese-e-trofeut-adem-jashari-ne-futsall/20%Daily2019-03-03 22:59
https://ffk-kosova.com/reagim-i-ffk-se-per-shpifjet-e-fc-llapi/20%Daily2019-03-03 10:13
https://ffk-kosova.com/ne-kosove-vetem-ffk-ja-eshte-autonome-dhe-legjitime-te-organizoje-gara/20%Daily2019-03-03 08:19
https://ffk-kosova.com/me-gjithe-humbjen-nga-polonia-vashat-kombetares-u19-treguan-loje-te-mire/20%Daily2019-03-02 17:32
https://ffk-kosova.com/feronikeli-vazhdon-me-fitore-llapi-mundi-prishtinen/20%Daily2019-03-02 18:05
https://ffk-kosova.com/drita-dhe-ferizaj-realizuan-fitore-te-rendesishme/20%Daily2019-03-01 14:48
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-udhetuan-ne-stamboll/20%Daily2019-03-01 08:34
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-7/20%Daily2019-03-01 06:45