XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kosoves-u16-shkelqejne-ne-duel-me-estonine/20%Daily2019-04-30 18:19
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-102/20%Daily2019-04-30 16:31
https://ffk-kosova.com/ffk-grassroots-kurs-per-trajnere-femra/20%Daily2019-04-30 16:08
https://ffk-kosova.com/kosova-u17-e-para-ne-turneun-e-mbajtur-ne-letoni/20%Daily2019-04-30 20:30
https://ffk-kosova.com/flamurtari-vuan-por-fiton-ne-duel-me-kek-un/20%Daily2019-04-29 16:56
https://ffk-kosova.com/liga-e-veteraneve-vellaznimi-i-vetmi-me-tri-fitore/20%Daily2019-04-29 11:50
https://ffk-kosova.com/prishtina-realizon-fitoren-e-radhes-barazon-piket-me-feronikelin/20%Daily2019-04-29 12:18
https://ffk-kosova.com/kosova-u17-realizoi-fitoren-e-dyte-ne-letoni/20%Daily2019-04-28 18:37
https://ffk-kosova.com/kosova-u16-e-nis-me-fitore-turneun-ne-estoni-2/20%Daily2019-04-28 11:58
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-llapi-vazhdojne-me-fitore-ferizaj-festoi-ne-suhareke/20%Daily2019-04-27 17:22
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u16-e-femrave-udhetoi-ne-estoni/20%Daily2019-04-27 20:51
https://ffk-kosova.com/kosova-u17-shenoi-fitore-kunder-andores-video/20%Daily2019-04-27 17:31
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-212/20%Daily2019-04-26 20:34
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-21/20%Daily2019-04-26 17:58
https://ffk-kosova.com/orari-i-liges-se-femrave-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-2/20%Daily2019-04-25 18:28
https://ffk-kosova.com/mitrovica-kosova-p-finalja-e-kupes-se-kosoves-te-femrat/20%Daily2019-04-25 17:58
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-211/20%Daily2019-04-25 07:02
https://ffk-kosova.com/vendim-per-ankesen-e-kf-vitia/20%Daily2019-04-24 17:23
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-101/20%Daily2019-04-25 06:53
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-8/20%Daily2019-04-24 14:14
https://ffk-kosova.com/vendim-i-ke-te-ffk-se/20%Daily2019-04-24 13:10
https://ffk-kosova.com/u-zhvilluan-ndeshjet-e-xhiros-se-dyte-te-veteranet/20%Daily2019-04-23 14:45
https://ffk-kosova.com/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-8/20%Daily2019-04-22 19:43
https://ffk-kosova.com/ferizaj-fitoi-kunder-flamurtarit-liria-ballkani-mbyllet-pa-gola/20%Daily2019-04-22 16:49
https://ffk-kosova.com/feronikeli-bindes-kunder-kek-ut-drita-trepca89-nuk-jep-fitues/20%Daily2019-04-21 14:49
https://ffk-kosova.com/prishtina-e-llapi-vazhdojne-me-fitore/20%Daily2019-04-20 15:10
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-210/20%Daily2019-04-19 21:35
https://ffk-kosova.com/filloi-kampi-u15-ne-grunberg-te-gjermanise/20%Daily2019-04-23 16:09
https://ffk-kosova.com/ffk-vazhdon-te-jete-afer-femijeve-me-nevoja-te-vecanta/20%Daily2019-04-19 22:39
https://ffk-kosova.com/vajzat-e-reja-te-kryeqytetit-shfaqen-dashuri-e-talent-per-futbollin/20%Daily2019-04-19 18:20
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-per-ligat-e-femrave-junioret-e-kadetet/20%Daily2019-04-20 11:33
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-20/20%Daily2019-04-19 12:50
https://ffk-kosova.com/prishtina-fituese-e-turneut-shkelzen-haradinaj/20%Daily2019-04-19 07:18
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-ne-vizite-zyrtare-ne-ffm/20%Daily2019-04-19 12:53
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-konferenca-lufta-kunder-kurdisjes-se-ndeshjeve/20%Daily2019-09-28 19:24
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-te-shkalles-se-dyte-per-ankesen-e-kf-drita/20%Daily2019-04-17 18:58
https://ffk-kosova.com/vendim-i-komisionit-te-shkalles-se-dyte-per-ankesen-e-kf-vitia/20%Daily2019-04-17 18:56
https://ffk-kosova.com/rezultate-te-ngushta-ne-ndeshjet-e-para-gjysmefinale/20%Daily2019-04-18 17:39
https://ffk-kosova.com/trepca89-e-feronikeli-shenuan-fitore-ne-ndeshjet-e-para-gjysmefinale/20%Daily2019-04-17 17:51
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-209/20%Daily2019-04-16 19:23
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-100/20%Daily2019-04-16 12:04
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-gjysmefinales-se-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-04-16 11:51
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-shenoi-fitore-ne-miqesoren-kunder-luksemburgut/20%Daily2019-10-03 20:49
https://ffk-kosova.com/perfundoi-xhiroja-e-pare-ne-garat-e-veteraneve/20%Daily2019-04-15 20:04
https://ffk-kosova.com/grassroots-kursi-bazik-per-trajnere-te-portiereve/20%Daily2019-04-15 16:36
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-digitalb-kupes-se-kosoves-dhe-ipko-superliges/20%Daily2019-04-15 16:20
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-konferenca-lufta-kunder-kurdisjes-se-ndeshjeve/20%Daily2019-04-15 13:55
https://ffk-kosova.com/ademi-dhe-salihu-moren-pjese-ne-asamblene-e-fshf-se/20%Daily2019-04-15 09:23
https://ffk-kosova.com/flamurtari-fitoi-kunder-lirise-drita-barazoi-me-gol-te-minutes-se-fundit/20%Daily2019-04-14 15:50
https://ffk-kosova.com/ferizaj-befasoi-feronikelin-perfitojne-prishtina-e-llapi/20%Daily2019-04-13 15:39
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-208/20%Daily2019-04-12 20:34
https://ffk-kosova.com/komuna-e-skenderajt-mikpritese-e-radhes-e-projektit-rekrutimi-i-vajzave-te-reja-shkollore-ne-futbollin-e-organizuar/20%Daily2019-04-12 20:12
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-8/20%Daily2019-04-12 21:50
https://ffk-kosova.com/trepca89-fiton-ndaj-ballkanit-me-dy-golat-e-hotit/20%Daily2019-04-12 15:49
https://ffk-kosova.com/perurohet-zyra-e-re-e-lidhjes-rajonale-te-futbollit-ne-peje/20%Daily2019-04-11 18:54
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-19/20%Daily2019-04-11 15:41
https://ffk-kosova.com/shinasi-berisha-ikona-e-ndarjes-se-drejtesise-ne-futboll/20%Daily2019-04-11 13:29
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-207/20%Daily2019-04-10 20:55
https://ffk-kosova.com/40024/20%Daily2019-04-10 20:23
https://ffk-kosova.com/neser-mbahet-mbledhje-komemorative-per-shinasi-berishen/20%Daily2019-04-10 19:53
https://ffk-kosova.com/leter-ngushellimi-per-familjen-e-shinasi-berishes/20%Daily2019-04-10 11:31
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-perzgjedhesit-e-ekipeve-te-grupmoshave/20%Daily2019-04-10 10:55
https://ffk-kosova.com/urimi-i-presidentit-ademi-per-ligen-e-veteraneve/20%Daily2019-04-09 13:25
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-7/20%Daily2019-04-10 13:18
https://ffk-kosova.com/40005/20%Daily2019-04-08 19:18
https://ffk-kosova.com/kosova-barazoi-me-maqedonine-e-veriut-ne-miqesoren-e-dyte/20%Daily2019-04-08 19:03
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-prishtina-fituan-si-mysafire/20%Daily2019-04-08 17:41
https://ffk-kosova.com/gazetaret-latino-amerikane-vizituan-ffk-ne/20%Daily2019-04-08 14:10
https://ffk-kosova.com/nisin-garat-e-kupes-se-kosoves-per-veterane/20%Daily2019-04-08 21:59
https://ffk-kosova.com/ballkani-fitoi-ne-shtepi-derbi-i-gilanit-nuk-dha-fitues/20%Daily2019-04-07 22:36
https://ffk-kosova.com/llapi-fitoi-me-veshtiresi-kunder-kek-ut/20%Daily2019-04-06 16:54
https://ffk-kosova.com/vashat-e-kosoves-ngadhenjyen-ndaj-atyre-te-maqedonise-se-veriut/20%Daily2019-04-06 09:28
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-per-ankesa-10/20%Daily2019-04-05 14:50
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-206/20%Daily2019-04-05 14:39
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-99/20%Daily2019-04-05 14:36
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-18/20%Daily2019-04-05 14:12
https://ffk-kosova.com/prishtina-bindese-kunder-lirise/20%Daily2019-04-04 18:00
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-e-femrave-mbajti-stervitje-para-ndeshjes-me-maqedonine-veriore/20%Daily2019-04-09 10:01
https://ffk-kosova.com/feronikeli-fiton-me-veshtiresi-kunder-ballkanit/20%Daily2019-04-04 14:12
https://ffk-kosova.com/kombetarja-e-maqedonise-veriore-arriti-ne-kosove/20%Daily2019-04-04 12:58
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-dyte-junioreve-dhe-kadeteve-7/20%Daily2019-04-04 12:39
https://ffk-kosova.com/kosova-ngjitet-tri-pozita-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Daily2019-04-04 12:16
https://ffk-kosova.com/uefa-nis-fushaten-per-sensibilizimin-e-vajzave-per-futboll/20%Daily2019-04-03 21:15
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-dhe-i-pershendeti-vashat-e-kombetares-a/20%Daily2019-04-03 20:26
https://ffk-kosova.com/kombetarja-a-e-femrave-do-te-zhvilloi-dy-ndeshje-me-maqedonine-e-veriut/20%Daily2019-04-09 10:03
https://ffk-kosova.com/llapi-trepca89-dhe-drita-fituan-ne-shtepi/20%Daily2019-04-03 14:18
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-klubet-e-liges-se-dyte-dhe-superliges-se-junioreve/20%Daily2019-04-03 13:50
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-ambasadorin-norvegjez-per-strand-sjaastad/20%Daily2019-04-03 11:57
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-205/20%Daily2019-04-02 20:30
https://ffk-kosova.com/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-vllaznia-drenasi/20%Daily2019-04-02 18:48
https://ffk-kosova.com/lista-e-futbollisteve-te-kombetares-u19-per-grumbullimin-e-prillit/20%Daily2019-04-23 17:28
https://ffk-kosova.com/sekretari-i-pergjithshem-salihu-po-merr-pjese-ne-konferencen-e-uefa-s-kunder-racizmit/20%Daily2019-04-02 17:30
https://ffk-kosova.com/inicimet-disiplinore-te-komisionit-te-garave/20%Daily2019-04-02 17:03
https://ffk-kosova.com/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-vitia-2-korriku/20%Daily2019-04-02 16:40
https://ffk-kosova.com/vendim-i-kg-se-per-ndeshjen-besa-bashkimi/20%Daily2019-04-02 18:44
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-17/20%Daily2019-04-02 14:14
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-aktiviteti-i-radhes-grassroots-festival/20%Daily2019-04-01 17:54
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-mesjaves-3/20%Daily2019-04-03 16:05