XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/kosova-u19-femrat-zhvilloi-stervitjen-e-pare-ne-antalya-te-merkuren-dueli-me-danezet/20%Daily2019-09-30 18:05
https://ffk-kosova.com/ffk-denoncon-ne-polici-shitjen-ilegale-te-fanellave-te-kombetares/20%Daily2019-09-30 08:24
https://ffk-kosova.com/drita-fiton-derbin-prishtina-e-ballkani-vazhdojne-me-fitore-2/20%Daily2019-09-29 18:05
https://ffk-kosova.com/drita-fiton-derbin-prishtina-e-ballkani-vazhdojne-me-fitore-2/20%Daily2019-09-29 15:35
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-ndarjen-nga-jeta-te-doajenit-te-gazetarise-sportive-mustafe-lecaj/20%Daily2019-09-29 13:50
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-trepca89-bindshem-llapi-fiton-me-veshtiresi/20%Daily2019-09-28 18:57
https://ffk-kosova.com/dardanet-pesuan-humbje-ne-slloveni/20%Daily2019-09-28 18:39
https://ffk-kosova.com/kosova-e-mrekullueshme-kunder-turqise-i-nis-me-fitore-kualifikimet/20%Daily2019-09-28 18:26
https://ffk-kosova.com/anglia-ndal-serine-e-shkelqyeshme-te-dardaneve/20%Daily2019-09-28 18:15
https://ffk-kosova.com/kosove-magjike-e-gjunjezon-edhe-cekine-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-09-28 18:05
https://ffk-kosova.com/feronikeli-e-trepca89-bindshem-llapi-fiton-me-veshtiresi/20%Daily2019-09-28 15:51
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-dhe-zyrtari-i-uefa-s-vizituan-mitrovicen/20%Daily2019-09-27 12:20
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-priten-zyrtaren-e-larte-te-komitetit-olimpik-te-gjermanise-celine-babic/20%Daily2019-09-27 09:17
https://ffk-kosova.com/44598/20%Daily2019-09-26 20:44
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves-ne-ipko-superlige-dhe-ligen-e-pare-2/20%Daily2019-09-26 21:08
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-dhe-sekretari-salihu-takuan-shefin-e-edukimit-ne-uefa-jean-francois-domergue/20%Daily2019-09-26 13:33
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-familjen-e-hamo-mexhedoviq/20%Daily2019-09-26 11:08
https://ffk-kosova.com/prishtina-fiton-ndeshjen-e-mbetur-kunder-dukagjinit/20%Daily2019-09-25 19:50
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-108/20%Daily2019-09-26 08:40
https://ffk-kosova.com/rekrutimi-i-vajzave-ne-futboll-argetim-dhe-shfaqje-e-talenteve-per-te-dytin-vit-ne-prizren/20%Daily2019-09-25 17:37
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-7-te-dhe-te-8-te-ne-ipko-superlige/20%Daily2019-09-25 09:28
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-zv-sekretarin-e-pergjithshem-te-fifa-s-alasdair-bell/20%Daily2019-09-24 13:08
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-merr-levdata-e-urime-ne-mbremjen-gala-te-fifa-s-per-sukseset-e-arritura/20%Daily2019-09-24 06:16
https://ffk-kosova.com/kosova-u15-triumfon-ne-uefa-development-tournament-ne-kamez/20%Daily2019-10-03 20:50
https://ffk-kosova.com/fitore-bindese-te-ballkani-e-llapit-drenices-i-mjaftoi-nje-gol-ne-ferizaj/20%Daily2019-09-25 19:50
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-uron-kombetaren-u15-per-suksesin-ne-uefa-development-tournament/20%Daily2019-09-24 06:23
https://ffk-kosova.com/dalin-ne-shitje-biletat-per-miqesoren-kosove-gjibraltar/20%Daily2019-09-24 06:35
https://ffk-kosova.com/kosova-u15-triumfon-ne-uefa-development-tournament-ne-kamez/20%Daily2019-09-24 06:25
https://ffk-kosova.com/prishtina-fiton-perballjen-me-gjilanin-me-gol-ne-minutat-shtese/20%Daily2019-09-24 07:08
https://ffk-kosova.com/drita-i-shmanget-humbjes-ne-fund-feronikeli-fiton-ne-kline/20%Daily2019-09-24 07:15
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-aktiviteti-me-femije-per-shenimin-e-grassroots-week/20%Daily2019-10-03 20:51
https://ffk-kosova.com/rugova-kohezioni-federate-shtab-teknik-futbolliste-celes-i-suksesit-te-kosoves/20%Daily2019-09-24 06:47
https://ffk-kosova.com/u-mbajt-aktiviteti-me-femije-per-shenimin-e-grassroots-week/20%Daily2019-09-24 06:35
https://ffk-kosova.com/kosova-u15-bindese-edhe-kunder-estonise/20%Daily2019-09-24 06:41
https://ffk-kosova.com/kosova-vazhdon-progresin-ne-renditjen-e-fifa-s-2/20%Daily2019-09-24 06:58
https://ffk-kosova.com/inicime-te-procedures-disiplinore-nga-komisioni-i-garave/20%Daily2019-09-24 06:54
https://ffk-kosova.com/feronikeli-nuk-gabon-ferizaj-merr-tri-pike-ne-kline-derisa-vushtrria-e-drenica-mbyllet-pa-fitues/20%Daily2019-09-24 07:05
https://ffk-kosova.com/kosova-u15-e-shpartalloi-taxhakistanin/20%Daily2019-09-24 07:01
https://ffk-kosova.com/prishtina-shijon-fitoren-e-pare-gjilani-kryeson-i-vetem/20%Daily2019-09-18 16:15
https://ffk-kosova.com/nis-procesi-i-akreditimit-te-mediave-per-ndeshjet-e-tetorit/20%Daily2019-09-18 14:27
https://ffk-kosova.com/dr-murat-berisha-mori-pjese-ne-seminarin-e-uefa-s-me-mjeket-e-ekipeve-kombetare/20%Daily2019-09-18 13:58
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u15-merr-pjese-ne-turneun-zhvillimor-te-uefa-s-ne-kamez/20%Daily2019-09-18 15:08
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-guvernatorin-e-bqk-se-fehmi-mehmeti/20%Daily2019-09-18 09:44
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-223/20%Daily2019-09-18 07:55
https://ffk-kosova.com/inicimet-e-komisionit-te-garave-4/20%Daily2019-09-17 21:33
https://ffk-kosova.com/reagim-i-ffk-se-3/20%Daily2019-09-17 17:46
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-26/20%Daily2019-09-17 14:48
https://ffk-kosova.com/flamurtari-e-prishtina-ne-ndeshjen-e-28-vjetorit-ndahen-baras/20%Daily2019-09-16 21:58
https://ffk-kosova.com/filloi-kursi-treditore-per-licencen-d-per-portiere/20%Daily2019-10-03 20:50
https://ffk-kosova.com/flamurtari-me-pike-te-plota-ne-shtepi-vushtrria-festoi-si-mysafire/20%Daily2019-09-15 17:00
https://ffk-kosova.com/rekrutimi-i-vajzave-ne-futboll-kacaniku-burim-i-talenteve-per-futbollin/20%Daily2019-09-15 16:17
https://ffk-kosova.com/drita-e-gjilani-fitojne-dhe-marrin-kryesimin-e-ipko-superliges/20%Daily2019-09-15 17:46
https://ffk-kosova.com/llapi-arketoi-tri-pike-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-09-14 16:24
https://ffk-kosova.com/ballkani-ia-shkaktoi-humbjen-e-pare-trepces89/20%Daily2019-09-14 16:22
https://ffk-kosova.com/ne-28-vjetorin-e-ndeshjes-se-pare-te-pavaresimit-te-futbollit-te-kosoves-u-nderuan-ish-kryetaret-e-ffk-se/20%Daily2019-09-13 20:44
https://ffk-kosova.com/filloi-kursi-treditore-per-licencen-d-per-portiere/20%Daily2019-09-13 10:17
https://ffk-kosova.com/28-vjet-nga-ndeshja-qe-shenoi-mevetesimin-e-futbollit-te-kosoves/20%Daily2019-09-13 08:14
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-ligen-e-pare-ne-futsall/20%Daily2019-09-12 22:01
https://ffk-kosova.com/orari-i-liges-se-femrave-liges-se-dyte-dhe-kadeteve/20%Daily2019-09-12 21:56
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-25/20%Daily2019-09-12 15:49
https://ffk-kosova.com/futbollistet-e-wolfsburgut-te-pameshirshme-ndaj-mitrovices/20%Daily2019-09-11 19:38
https://ffk-kosova.com/anglia-ndal-serine-e-shkelqyeshme-te-dardaneve/20%Daily2019-09-13 08:49
https://ffk-kosova.com/orar-i-ndeshjeve-te-javes-se-4-t-ne-ipko-superlige/20%Daily2019-09-10 14:41
https://ffk-kosova.com/presidenti-clarke-nderoi-presidentin-ademi-me-trofeun-e-tre-luaneve/20%Daily2019-09-11 14:56
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-familjen-breznica/20%Daily2019-09-10 09:13
https://ffk-kosova.com/kosova-u21-ben-loje-te-mire-por-peson-humbje-kunder-anglise-u21/20%Daily2019-09-13 08:50
https://ffk-kosova.com/kosova-u21-ben-loje-te-mire-por-peson-humbje-kunder-anglise-u21/20%Daily2019-09-28 17:59
https://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-challandes-shpreson-te-gjeje-zgjidhje-per-ti-ndalur-tre-luanet/20%Daily2019-09-09 22:51
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-222/20%Daily2019-09-09 16:55
https://ffk-kosova.com/kosova-u21-e-gatshme-per-sfiden-me-angline-u21/20%Daily2019-09-08 20:54
https://ffk-kosova.com/besfort-kasumi-ndan-drejtesine-ne-ndeshjen-greqi-lituani/20%Daily2019-09-08 17:42
https://ffk-kosova.com/dardanet-zhvilluan-stervitjen-e-fundit-para-udhetimit-ne-angli/20%Daily2019-09-08 18:04
https://ffk-kosova.com/urimi-i-presidentit-ademi-per-fitoren-kunder-cekise/20%Daily2019-09-07 22:32
https://ffk-kosova.com/kosove-magjike-e-gjunjezon-edhe-cekine-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-09-07 18:30
https://ffk-kosova.com/vini-re-keto-jane-gjerat-qe-nuk-lejohen-ne-stadium/20%Daily2019-09-07 07:18
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-shtroi-darke-per-delegacionin-e-federates-se-cekise/20%Daily2019-09-06 21:18
https://ffk-kosova.com/kosova-e-pret-me-entuziazem-perballjen-me-cekine/20%Daily2019-09-06 16:14
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-uron-policine-e-kosoves-ne-jubileun-e-20-te/20%Daily2019-09-06 09:51
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u16-barazoi-ne-miqesoren-e-dyte-me-luksemburgun/20%Daily2019-09-06 08:47
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-ish-futbollistin-e-kombetares-enis-alushi-dekorim-i-vecante-ne-diten-e-ndeshjes-kosove-ceki/20%Daily2019-09-05 18:17
https://ffk-kosova.com/dardanet-stervitin-nen-temperatura-te-larta-ambientohen-me-kohen-e-ndeshjes-2/20%Daily2019-09-05 18:12
https://ffk-kosova.com/u-terhoq-shorti-per-superligen-e-futsallit/20%Daily2019-09-05 11:02
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-i-liges-se-veteraneve/20%Daily2019-09-05 10:56
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-liges-se-femrave-dhe-liges-se-dyte-2/20%Daily2019-09-05 10:27
https://ffk-kosova.com/dardanet-stervitje-me-intensitet-te-plote-muriqi-e-hadergjonaj-kerkojne-fitore-kunder-cekeve/20%Daily2019-09-04 19:51
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-sabri-hashanin/20%Daily2019-09-04 15:37
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u17-shenoi-fitore-ne-miqesoren-kunder-luksemburgut/20%Daily2019-09-06 08:45
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-221/20%Daily2019-09-03 21:44
https://ffk-kosova.com/dardanet-pesuan-humbje-ne-slloveni/20%Daily2019-09-03 21:40
https://ffk-kosova.com/kombetarja-me-atmosfere-te-mire-ujkani-e-aliti-besojne-ne-vazhdimin-e-serise-pozitive/20%Daily2019-09-03 20:11
https://ffk-kosova.com/ff-e-sllovenise-shtroi-dreke-zyrtare-para-ndeshjes-slloveni-turqi/20%Daily2019-09-04 12:19
https://ffk-kosova.com/inicim-disiplinor-nga-komisioni-i-garave/20%Daily2019-09-03 13:20
https://ffk-kosova.com/lista-e-futbollisteve-per-grumbullimin-e-radhes-se-kombetares-u19/20%Daily2019-09-03 14:12
https://ffk-kosova.com/kombetarja-u21-po-pergatitet-me-entuziazem-per-ndeshjen-me-angline/20%Daily2019-09-03 13:41
https://ffk-kosova.com/kombetarja-nis-pergatitjet-berisha-e-rashkaj-shpresojne-ne-fitore/20%Daily2019-09-02 19:26
https://ffk-kosova.com/agjenda-e-stervitjeve-e-kombetares-a-dhe-kombetares-u21/20%Daily2019-09-02 12:30
https://ffk-kosova.com/prekazi-anglia-favorite-por-ne-do-te-japim-me-te-miren/20%Daily2019-09-02 14:03
https://ffk-kosova.com/gjilani-fiton-drenica-merr-nje-pike-ne-mitrovice/20%Daily2019-09-01 17:36
https://ffk-kosova.com/challandes-na-presin-dy-ndeshje-shume-te-forta-duhet-te-luftojme-si-ekip/20%Daily2019-09-01 11:21