XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://ffk-kosova.com/kosova-meson-kundershtaret-ne-euro-2020-nese-kualifikohet/20%Daily2019-11-30 20:35
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-presidentin-ceferin/20%Daily2019-11-30 20:32
https://ffk-kosova.com/kosova-merr-programin-var-danimarka-me-mision-per-ta-perkrahur-ffk-ne/20%Daily2019-11-30 20:28
https://ffk-kosova.com/kosova-meson-kundershtaret-ne-euro-2020-nese-kualifikohet/20%Daily2019-11-30 21:00
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takim-me-presidentin-e-federates-rumune/20%Daily2019-11-30 17:09
https://ffk-kosova.com/reagim-i-perfaqesuesve-te-ffk-se-ne-gjermani/20%Daily2019-11-30 09:14
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-235/20%Daily2019-11-29 22:21
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-presidentin-ceferin/20%Daily2019-11-29 21:01
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves-7/20%Daily2019-11-29 16:54
https://ffk-kosova.com/kosova-merr-programin-var-danimarka-me-mision-per-ta-perkrahur-ffk-ne/20%Daily2019-11-29 15:04
https://ffk-kosova.com/te-shtunen-ndeshjet-e-rrethit-te-dyte-te-kupes-femrat/20%Daily2019-11-29 12:21
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-kualifikimet-e-euro-2021-per-u17-dhe-u19-femrat/20%Daily2019-11-29 11:43
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-ne-takimin-tep-uefa-ne-bukuresht/20%Daily2019-11-29 11:39
https://ffk-kosova.com/ballkani-fiton-me-penallti-kunder-drites-eliminohen-llapi-e-flamurtari/20%Daily2019-11-28 14:50
https://ffk-kosova.com/deklarate-e-komitetit-ekzekutiv-te-ffk-se/20%Daily2019-11-27 17:12
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-ne-tirane-me-mision-humanitar/20%Daily2019-11-27 14:45
https://ffk-kosova.com/47348/20%Daily2019-11-27 13:22
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-234/20%Daily2019-11-26 21:56
https://ffk-kosova.com/shtyhen-per-nje-dite-ndeshjet-e-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-11-26 18:01
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-dhe-solidarizimi-per-qytetaret-e-shqiperise/20%Daily2019-11-26 16:04
https://ffk-kosova.com/prishtina-drita-e-drenica-shenuan-fitore-ne-shtepi/20%Daily2019-11-25 21:40
https://ffk-kosova.com/gjeorgjia-ose-bjellorusia-mikpritese-te-finales-se-play-off-it-te-liges-d/20%Daily2019-11-25 21:37
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-rrethit-te-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves-3/20%Daily2019-11-26 02:58
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-116/20%Daily2019-11-25 16:27
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-ndarjen-nga-jeta-te-bashkepunetorit-te-ffk-se-ardian-kelmendi/20%Daily2019-11-25 17:47
https://ffk-kosova.com/prishtina-drita-e-drenica-shenuan-fitore-ne-shtepi/20%Daily2019-11-23 18:52
https://ffk-kosova.com/47243/20%Daily2019-11-22 16:10
https://ffk-kosova.com/ballkani-e-fitoi-perballjen-kunder-gjilanit/20%Daily2019-11-22 15:28
https://ffk-kosova.com/gjeorgjia-ose-bjellorusia-mikpritese-te-finales-se-play-off-it-te-liges-d/20%Daily2019-11-23 21:59
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-233/20%Daily2019-11-21 17:15
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-ipko-superliges-dhe-liges-se-pare-29/20%Daily2019-11-21 16:17
https://ffk-kosova.com/me-turneun-ne-gjilan-u-permbyll-karvani-i-turneve-ti-mund-ta-besh-neper-komuna/20%Daily2019-11-20 18:08
https://ffk-kosova.com/u-terhoq-shorti-per-rrethin-e-pare-te-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-11-20 11:54
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-takoi-homologet-e-tij-sejdini-e-zuaretz/20%Daily2019-11-20 08:17
https://ffk-kosova.com/kosova-u19-nuk-arrin-te-kualifikohet-ne-elite-round/20%Daily2019-11-19 19:06
https://ffk-kosova.com/ademi-e-challandes-ne-shkup-e-ndjekin-ndeshjen-maqedonia-e-veriut-izraeli/20%Daily2019-11-20 22:03
https://ffk-kosova.com/kosova-u19-nuk-arrin-te-kualifikohet-ne-elite-round/20%Daily2019-11-19 15:43
https://ffk-kosova.com/orari-i-ndeshjeve-te-fundjaves-ne-ipko-superlige-dhe-ligen-e-pare/20%Daily2019-11-19 10:23
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-digitalb-kupes/20%Daily2019-11-19 15:48
https://ffk-kosova.com/te-merkuren-terheqja-e-shortit-per-kupe-ne-konkurrencen-e-femrave/20%Daily2019-11-18 15:03
https://ffk-kosova.com/mesazh-falenderimi-i-presidentit-agim-ademi/20%Daily2019-11-18 11:54
https://ffk-kosova.com/47088/20%Daily2019-11-17 22:11
https://ffk-kosova.com/47088/20%Daily2019-11-17 23:40
https://ffk-kosova.com/kosova-u19-pesoi-humbje-nga-polonia-u19/20%Daily2019-11-17 14:20
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-publik-2/20%Daily2019-11-17 11:32
https://ffk-kosova.com/kosova-u19-pesoi-humbje-nga-polonia-u19/20%Daily2019-11-17 10:47
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-shtroi-darke-per-delegacionin-anglez/20%Daily2019-11-17 10:09
https://ffk-kosova.com/violonisti-i-njohur-shkelzen-doli-do-te-interpretoje-himnet-ne-ndeshjen-kosove-angli/20%Daily2019-11-16 22:21
https://ffk-kosova.com/dardanet-te-motivuar-per-betejen-me-tre-luanet/20%Daily2019-11-16 20:11
https://ffk-kosova.com/dardanet-te-motivuar-per-betejen-me-tre-luanet/20%Daily2019-11-16 18:50
https://ffk-kosova.com/te-henen-shorti-per-rrethin-e-dyte-te-digitalb-kupes-se-kosoves/20%Daily2019-11-15 22:52
https://ffk-kosova.com/dardanet-pesojne-humbje-ne-ceki-endrra-per-kualifikim-vazhdon-tek-liga-e-kombeve/20%Daily2019-11-15 20:15
https://ffk-kosova.com/kosova-u21-me-shume-mungesa-nuk-arriti-ti-beje-balle-austrise/20%Daily2019-11-15 19:54
https://ffk-kosova.com/dardanet-u-rikthehen-stervitjeve-priten-me-moton-koken-lart-endrra-vazhdon/20%Daily2019-11-15 19:40
https://ffk-kosova.com/sonte-rifillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-angli/20%Daily2019-11-15 17:58
https://ffk-kosova.com/dardanet-pesojne-humbje-ne-ceki-endrra-per-kualifikim-vazhdon-tek-liga-e-kombeve/20%Daily2019-11-15 22:32
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-232/20%Daily2019-11-15 19:57
https://ffk-kosova.com/federata-ceke-shtroi-dreke-per-delegacionin-e-ffk-se/20%Daily2019-11-14 15:09
https://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-optimizem-per-fitore/20%Daily2019-11-14 15:07
https://ffk-kosova.com/kosova-u19-i-nis-kualifikimet-me-barazim-kunder-rusise-u19/20%Daily2019-11-13 21:04
https://ffk-kosova.com/dardanet-te-gatshem-optimizem-per-fitore/20%Daily2019-11-13 19:16
https://ffk-kosova.com/kosova-u19-i-nis-kualifikimet-me-barazim-kunder-rusise-u19/20%Daily2019-11-13 15:10
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-115/20%Daily2019-11-12 22:55
https://ffk-kosova.com/dardanet-mbajten-stervitjen-e-fundit-ne-prishtine-rashica-e-aliti-optimiste-per-fitore-ne-ceki/20%Daily2019-11-13 21:01
https://ffk-kosova.com/dardanet-mbajten-stervitjen-e-fundit-ne-prishtine-rashica-e-aliti-optimiste-per-fitore-ne-ceki/20%Daily2019-11-12 20:14
https://ffk-kosova.com/vedat-muriqi-mungon-kunder-cekise/20%Daily2019-11-12 12:44
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-takuan-zyrtarin-e-uefa-s-per-grassroots/20%Daily2019-11-11 22:28
https://ffk-kosova.com/dardanet-filluan-pergatitjet-ujkani-e-rrahmani-presioni-tek-cekia/20%Daily2019-11-13 20:59
https://ffk-kosova.com/dardanet-filluan-pergatitjet-ujkani-e-rrahmani-presioni-tek-cekia/20%Daily2019-11-11 20:29
https://ffk-kosova.com/prekazi-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjen-me-austrine/20%Daily2019-11-11 16:44
https://ffk-kosova.com/ffk-denon-ashper-dhunen-e-shfaqur-ndaj-gjyqtarit-hoti-ne-ligen-e-trete/20%Daily2019-11-11 16:07
https://ffk-kosova.com/prekazi-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjen-me-austrine/20%Daily2019-11-11 15:50
https://ffk-kosova.com/challandes-kunder-cekise-duhet-te-luajme-pa-presionin-e-fitores/20%Daily2019-11-11 13:31
https://ffk-kosova.com/challandes-kunder-cekise-duhet-te-luajme-pa-presionin-e-fitores/20%Daily2019-11-11 12:00
https://ffk-kosova.com/gjilani-dhe-ballkani-barazuan-ne-perballje-me-drenicen-dhe-trepcen89/20%Daily2019-11-10 21:07
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-per-mediat-britanike-anglia-nuk-do-te-perballet-me-probleme-racizmi-ne-kosove/20%Daily2019-11-10 17:37
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-per-mediat-britanike-anglia-nuk-do-te-perballet-me-probleme-racizmi-ne-kosove/20%Daily2019-11-10 17:00
https://ffk-kosova.com/gjilani-dhe-ballkani-barazuan-ne-perballje-me-drenicen-dhe-trepcen89/20%Daily2019-11-10 14:22
https://ffk-kosova.com/kreret-e-ffk-se-vizituan-arenen-kombetare-ne-tirane/20%Daily2019-11-10 14:55
https://ffk-kosova.com/dardanet-shenuan-fitore-bindese-ne-luksemburg/20%Daily2019-11-09 22:27
https://ffk-kosova.com/prishtina-bindese-ne-duel-me-llapin-drita-arketoi-nje-pike-ne-drenas/20%Daily2019-11-09 18:46
https://ffk-kosova.com/dardanet-shenuan-fitore-bindese-ne-luksemburg/20%Daily2019-11-09 19:21
https://ffk-kosova.com/prishtina-bindese-ne-duel-me-llapin-drita-arketoi-nje-pike-ne-drenas/20%Daily2019-11-09 14:15
https://ffk-kosova.com/telegram-ngushellimi-per-ndarjen-nga-jeta-te-faruk-hoxhes/20%Daily2019-11-08 22:38
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-231/20%Daily2019-11-08 22:24
https://ffk-kosova.com/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjet-me-cekine-dhe-angline/20%Daily2019-11-08 21:22
https://ffk-kosova.com/neser-dardanet-perballen-me-luksemburgun-ne-miqesore/20%Daily2019-11-08 21:19
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-114/20%Daily2019-11-08 18:11
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-fundjaves-6/20%Daily2019-11-08 21:44
https://ffk-kosova.com/me-18-shorti-per-digitalb-kupen-e-kosoves/20%Daily2019-11-08 16:55
https://ffk-kosova.com/agjenda-e-aktiviteteve-per-ndeshjet-e-nentorit/20%Daily2019-11-08 15:19
https://ffk-kosova.com/challandes-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjet-me-cekine-dhe-angline/20%Daily2019-11-08 12:02
https://ffk-kosova.com/u-hodh-shorti-per-kualifikimet-e-evropianit-2022-ne-futsall/20%Daily2019-11-07 15:08
https://ffk-kosova.com/gjilani-fiton-ne-vushtrri-dhe-behet-lider-ferizaj-shijon-fitoren-e-pare-ne-shtepi/20%Daily2019-11-07 14:19
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-kreun-e-bkt-se/20%Daily2019-11-07 11:19
https://ffk-kosova.com/krasniqi-publikon-listen-e-futbollisteve-per-kualifikimet-ne-uells/20%Daily2019-11-07 09:46
https://ffk-kosova.com/feronikeli-shenoi-fitore-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-11-06 20:16
https://ffk-kosova.com/feronikeli-shenoi-fitore-ne-fadil-vokrri/20%Daily2019-11-06 19:08
https://ffk-kosova.com/llapi-arketoi-nje-pike-ne-suhareke-drita-e-drenica-fituan-ne-shtepi/20%Daily2019-11-06 14:48
https://ffk-kosova.com/njoftim-per-biletat-e-ndeshjes-kosove-angli/20%Daily2019-11-06 12:33
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-disiplinor-230/20%Daily2019-11-05 17:26
https://ffk-kosova.com/zyrtaret-e-ndeshjeve-te-mesjaves-2/20%Daily2019-11-06 11:04
https://ffk-kosova.com/vendimet-e-komisionit-te-garave-113/20%Daily2019-11-05 15:44
https://ffk-kosova.com/presidenti-ademi-priti-drejtorin-e-caritas-kosova-don-viktor-sopi/20%Daily2019-11-05 15:06
https://ffk-kosova.com/ke-i-ffk-se-mbajti-mbledhjen-e-radhes-14/20%Daily2019-11-04 21:33
https://ffk-kosova.com/46516/20%Daily2019-11-03 16:18
https://ffk-kosova.com/46516/20%Daily2019-11-03 15:30
https://ffk-kosova.com/ballkani-vazhdon-me-paraqitje-mahnitese-e-mposht-edhe-kampionin-ne-fuqi/20%Daily2019-11-02 14:53
https://ffk-kosova.com/ballkani-vazhdon-me-paraqitje-mahnitese-e-mposht-edhe-kampionin-ne-fuqi/20%Daily2019-11-02 14:54
https://ffk-kosova.com/llapi-kthehet-te-fitorja-me-golin-e-zhdrelles/20%Daily2019-11-01 19:09
https://ffk-kosova.com/llapi-kthehet-te-fitorja-me-golin-e-zhdrelles/20%Daily2019-11-01 17:30